13ti letá sousedka Lenička

Bylo mi 16 let a jako každý puberťák jsem si ho dost často honil. Koukám u toho na nějaká lechtivá videa, nejraději mám české porno, kde jsou naše krásné holky. Jenže když to děláte i 5x denně, za chvilku vás to přestane bavit. Mrskat si péro pořád sám mi tak přišlo otravné. Od kluků ze třídy jsem věděl, že strkat ptáka do nějaké lasturky je tak 100x lepší, než si ho laskat rukou. Ještě nikdy jsem neměl příležitost si na nějakou pičku sáhnout, až jednoho dne – z okna jsem viděl, jak se moje 13ti letá sousedka Lenička, kterou znám odmalička, převléká a napadlo mě, že bych jí mohl říct, ať mi kundičku ukáže.

Měl jsem prázdniny, času bylo dost a tak jsem se Leničkou trávil prakticky celé dny. Už předtím jsme se spolu často bavili, i když byl mezi námi věkový rozdíl, chodili jsme spolu ven. Byla to docela fajn holka a začala mě docela rajcovat. Asi po třech dnech, když jsme se vrátili z obchodu, kde jsme byli nakupovat mě pozvala na čaj a protože koupila bábovku, tak i na ni. Venku zrovna lilo jako z konve a tak jsme se tak trochu nudili. Napadlo mě, co kdybych se Leničky zeptal, zda by mě neukázala svoji kundičku. Nevěděl jsem, ale jak začít. „Co budeme dneska dělat, když venku tak leje?“ řekla pojednou ona a mě napadla taková spásná myšlenka. „Budeme si hrát na doktora!“ vyjelo ze mě. Hned se toho chytila, a že bude první doktor. Tak jsem jako přišel do ordinace a že mám chřipku. Nechala mě svléknout do půl těla, podívala se mi do krku a položila na lůžko a prosahávala mé tělo. Jsem lechtivý a smál jsem se při tom a samozřejmě se mě postavil ocas. Bylo to vidět i přes kalhoty a Lenička si toho hned všimla. „Jé, copak to tady je? Tak to si pane, musíte sundat i kalhoty, ať se na to podíváme!“ řekla a ani se nezačervenala. Začal jsem trochu protestovat, ale ona se nedala odbít.

„Hra je hra a se vším všudy!“ řekla. „Snad se přede mnou nestydíš?“ dodala a já ji hned chytl za slovo. „A ty by ses přede mnou svlékla úplně do naha?“ zeptal jsem se ji a ona se trošičku začervenala a pokrčila rameny. „Už jsi viděla penis kluka?“ zeptal jsem se a ona zavrtěla hlavou, že ještě ne. „A chtěla bys ho vidět, viď Leničko?“ zeptal jsem se ji a ona přikývla. „Dobře, uděláme dohodu! Já bych chtěl zase vidět tvoji buchtičku, svlékneme se oba do naha a prohlédneme se, ano?“ zeptal jsem se ji. Jen přikývla a už si začala svlékat tričko z něhož ji vykoukly dvě maličké kozičky, jenž se teprve začínaly nalévat. Neměla ještě podprsenku, ale už bylo vidět, že je to holka. Červenala se, ale pousmála se na mě a začala si rozepínat sukýnku. Když ji sundala zůstala jen v kalhotkách a já si taky hned svlékl kalhoty a byl jsem jen v trenýrkách, na kterých bylo ještě zřetelněji vidět, jak mi trčí kláda. Všiml jsem si, že má v místě lasturky vlhkou skvrnku, která se pomaličku zvětšovala. Objal jsem ji a políbil ji na čelíčko. „Jsi moje holka!“ řekl jsem ji a ona se začervenala ještě víc. Podívala se mi do očí a zeptala se: „Ty mě chceš šukat?“ Nevěděl jsem, co ji na to odpovědět. Bál jsem se, že když řeknu „ano“ rozpláče se a když řeknu „ne“ tak taky. „Ty víš co to je?“ zeptal jsem se po chvilce. „Hm, viděla jsem nedávno v parku, jak tam kluk holku píchal na lavičce. Ani jim nevadilo, že jsem šla kolem. Jen mě ukázal ať si pohnu!“ řekla Lenička smutně. „Tys je chtěla pozorovat?“ zeptal jsem se. „Hm, docela mě to zajímalo, protože Madla ve škole říkala, že je to moc hezký, když kluk holku píchá penisem, ale poprvé to bolí!“ rozpovídala se Lenka. „Už si ji prstíš?“ zeptal jsem se tiše a kývnul hlavou směrem k její lasturce, dosud schované pod kalhotkami. Začervenala se a zavrtěla hlavou, že ne. „To já si se svým ptákem hraju!“ přiznal jsem se po pravdě. „No, oni holky říkaly, že vy kluci si pindíky „honíte“ rukou!“ řekla Lenička. „Nejraději, ale máme, když nám to dělají holky, nechceš to zkusit?“ zeptal jsem se ji a doufal jsem, že jo. Pokrčila jen rameny, že neví. Tak jsem ji přesvědčil, že to může zkusit a svlékl si trenýrky. Vystřelil mě směrem nahoru a Lenička ho hltala pohledem. „Páni, ten je!“ řekla a nespustila ho z očí. Postavil jsem se k ní, aby si ho mohla pořádně prohlédnout. Měla ho kousek od hlavy. „Vezmi si ho klidně do ruky. To holky klukům dělají!“ řekl jsem ji a ona poslechla a začala mě po něm jemně klouzat dlaní.

Nejdříve mi stáhla předkožku až úplně dolů a obnažila tak mého žaluda. Sykl jsem bolestí, protože mě to až zabolelo.
Omluvila se mi a hned kůžičku hrnula zpět. To byl krásný pocit! To bylo poprvé co mě ho holka honila. Určitě to bylo příjemnější, než když si to dělám sám. „Jo, takhle po něm klouzej, to se mi líbí!“ vzdychl jsem, ona poslechla a klouzala po něm. Nemusela dlouho a já se slastným výrazem ve tváři zavzdychal a pustil dávku spermatu ven. „No podívej se, cos udělal?“ řekla skoro s pláčem Lenička. „Ty ses mě tady počůral a na má prsíčka!“ dodala a ač ho stále svírala v dlani, nevěřícně zírala. To už jsem se probral ze slastného opojení a koukám na tu spoušť. Lenka měla na svých malých prsíčkách několik cákanců mého spermatu a jedna kapička ji vysela na bradě. I ruku měla celou od semene a skoro plakala. „To nic není!“ řekl jsem ji. „Jen si mě přivedla k orgasmu a bylo to moc příjemné! A holky mají stříkání na prsíčka moc rády. Jestli chceš, oplatím ti to stejně a uvidíš, že se ti to bude líbit! Běž se umýt a svlékni si kalhotky!“ řekl jsem ji a doprovodil ji do koupelny.

Kalhotky si sundala až když jsme se vrátili k její postýlce. Když byla nahá, nechal jsem ji lehnout na zádíčka a přiměl ji rozevřít stehýnka, abych se lépe mohl věnovat její mokré lasturce. Moc se styděla a já ji musel dost přemlouvat. Měla krásnou buchtičku, jemně posetou chloupky. Bylo to spíš ještě jen takové chmýří. Oba stydké pysky k sobě těsně doléhaly, i když už měla nohy rozevřené. Neodolal jsem a jemně ji je rozevřel jedním prstem. Objevil se nádherný voňavý vnitřek kundičky, na který jsem se tolik těšil. Její kunda byla vevnitř celá krásně růžová a já zkoumal, kde je pověstný poštěváček. Našel jsem ho až po hmatu, protože jsem věděl z naučných knížek, kde je a jak ho poznám. Zasténala slastí, když jsem ji po něm bříškem prstu přejel a já poznal, že jsem na správném místě. „Jé, to je hezké, co mě to děláš na prcince hezkého, nepřestávej!“ hekala Lenička a já to ani v úmyslu neměl. „Prstím ti lasturku Leničko“ řekl jsem ji a stále pokračoval v laskání a prohlížení její kundy. Všiml jsem si i jemného hymenu, kterým měla překrytý vstup do pochvy a pochopil jsem, že to je zcela určitě panenská blanka. Jemně jsem se ji prstem dotkl a Lenička zkřivila slastný úsměv. Vůně jejího pižma způsobila, že jsem se neovládl a zabořil ji hlavu mezi stehna a políbil ji pičku. Pak jsem vysunul svůj jazyk a jemně se dotkl jejího poštěváčku, až slastně vykřikla. „To né! Ty mě tam jezdíš smirkovým plátnem viď, Kamile?“ řekla mi smutně a já se musel smát, i když jsem moc nemohl a přestal ji lízat. „Ne Leničko, to ti jazýčkem laskám tvůj poštěváček!“ řekl jsem ji. Zmlkla a já pokračoval. Cítil jsem, jak se chvěje. Muselo se ji to moc líbit. Za chvilku se celá vzepjala a hlasitě vzdychala. Cítil jsem jak se ji z prcinky řine sekret. Podivně sebou házela a když ustala tiše plakala. Přestal jsem ji prcinku lízat a lehl si vedle ní. Oba jsme usnuli.

Autor příspěvku: Nikol