Byla jsem odpaněna třemi neznámými muži

Jednoho večera když mi bylo asi 13 let jsem se šla podívat do obýváku a v něm stáli tři divní muži, chtěla jsem utéct, ale byli rychlejší.

Stáli nademnou a kochali se mými dlouhými černými vlasy.. Zelenými oči… A pod průsvitajícì košilkou šly videt mé pevné zakulacené dvojky s vyholenou panenskou kundičkou… ,, Prosím… Delejte si co chcete jen me neodpanujte“
,,Á tak slečinka je neposkvrěná?… Uvidíme co s tebou provedem“Strhli ze me košilku.. Nespím ve spodním prádle tak to měli lehké.. Jeden mi začal hladit kozičky.. Druhý mi hladil kundičku a třetí mi zkoumal análek…. Až ted jsemm si všimla že s sebou mají velkou černou tašku. Jakmile si jeden z nich všiml ze jsem si ji všimla šel a vyndal z ní panenku barbie bez hlavy… Zacal mi tim zakulaceným krkem panenky jezdit po kundičce od posteváčku k dírce.. Po asi pátem sjezdu mi tam twn krk dal az po ramena.. Ani to moc nebolelo… Dalsí vytáhl roubík a dal mi ho do pusy.. Třetí vyndal.neaký fix. Plivl mi na análek a fix tam strcil asi do půlky..pak mi svázali ruce za záda a nohy k sobě.. Postavili se nademne a začali si honit nadtím jak mám ucpané všechny tři dírky.. Ten jeden mi pak vyndal tu panenku a nahradil ji svými prsty a přitom mi lízal klitoris… Druhý mi vyndal fix a pratil mi análek.. A ten pislední mi strcil svého ptáka do pusy a zacal me dost tvrde sukat do pusy… Ty dva to nejspíš vydráždilo a ten xo mi prstil análek mi začal rvát svého klacka do m zadečku.. Jakmile tam byl začal dost tvrde přirážet… A jak me ten třetí lízal a prstil tak jsem se chtě nechtě udelala… Po odeznění mého orgasmu si ten třetí nasasil svého šulina na okraj mé dírky a přirazil… Dost to bolelo a tekla mi trochu krev.. Vsichni přestali přirážet a čekali až mi odezní bolest což jsem se celkem divila… Poté začli všichni přirážet tak rychle že jsem.div neomdlela.. Po pár minutách se do mě všichni udělali naráz… Do kundičky mi dali zase panenku tentokrát až po pás.. Do zadečku fix a do pusinky roubík.. I pres ty věci mi ze všech dírek szále teklo sperma.. Nechali me tam tak svázanou ležet a se slovy že se za hodinu vráti odesli… Asi po deseti minutách sem slyšela otevřít dveře.. Byl to můj nevlastnì otec..

Autor příspěvku: Nikol