Ďábelská noc se spolužákem

Pokaždé když si na to vzpomenu, tak mi tělem projede vrušení a zvlhnu. V hlavě mi zní song od divokého západu – promrdaná noc mě hřeje víc, než pětiletá whisky a mám co dělat, abych si to nezačala dělat ve studentské pracovně, kde vlastně celá porno historka začíná.
Můj spolužák je hrozně sexy, takový ten nevinný koloušek k sežrání, kterého si prostě musíte dát na TO DO list ?? Nebylo úplně snadné ho sbalit, ale snaha se vyplatila.
Tento večer jsem šla ze školy dost pozdě a můj vysněný kluk už na mě čekal v baru. Pozdrav proběh bez polibku a dělali jsme, jako že jsme obyčejní kamarádi. Postupem času a přibývajícím množství alkoholu, jsme se k sobě začali mít a nenápadně se navzájem dotýkali. Měla jsem v plánu ho tu noc pořádně vymrdat a tak jsem nechtěla být moc opilá. Když nás z baru v nočních hodinách vyhodili, byli jsme už oba pěkně nadržení a opilí, takže začátek sexu si vůbec nepamatuju. Když jsem se probudila, tak mi zrovna lízal buchtičku, kterou už mam zase úplně vlhkou, jen si na to vzpomenu.
Zasunul mi svý obří péro, který má průměr jak plechovka od Coca-Coly do nádherně vylízaný kundičky a šukal mě ze zadu. Držel mi hlavu přitisknutou ke gauči a přirážel tak, že mi celým tělem projížděla slast. Po chvíli mě chytil, přetočil na záda a začal zase lízat rozprcanou kundičku. Hrozně mě vrušovalo mu kouřit to jeho velké péro a strkat si ho do krku tak, že jsem sotva mohla dýchat.
mrdání se proměnilo v totální péčko, chytil mě za zadek a začal mě lízat zezadu a přitom prstil moji roztouženou mokrou štěrbinku. Nešlo přestat, prostě nešlo, unavení jsme se k sobě přitiskli a do minuty jsem měla jeho úd zase v sobě, zezadu v leže, zepředu, z boku prostě na všechny způsoby, které si vůbec dokážeš představit.
Lízal mi broskvičku a nasával poštěváček do pusy, k tomu prstama vjížděl dovnitř a ven a pak mi tam zase strčil své gigantický péro. Vymrdal mi doslova mozek z hlavy a když už byl čas na snídaní začal stříkat, nechala sem si nastříkat jeho semeno všude, výstřik byl dost kvalitní a sperma mi teklo po rtech. Stačí na to jen pomyslet a jsem na něho zase šíleně nadržená a cítím, jak mi vytéká štáva do kalhotek.

Autor příspěvku: Sabča