Donutil sem přitelkyni vykouřit mi péro

Již jsem s přítelkýni přes dva roky a ona mi ho stále odmítala vykouřit, to se ale jednoho dne změnilo.

Hnán touhou po felaci jsem se rozhodl, že udělám vše proto, aby mi ho vykouřila. Já ji to jednoduše naučím. Nejdříve jsem ji po dobrém zkoušel přemluvit, ale nesvolila. Bylo na čase to zkusit po zlém.

Vše jsem si nachystal v době, kdy byla ve škole.

Večer jsme si otevřeli láhev alkoholu a objednali pizzu. Když jsem nám v kuchyni naléval poslední sklenici vína, do její jsem přisypal rozdrcený prášek na spaní.

Poté co sklenici začala pít, bylo znát, že se ji zavírají oči. Během pár minut usnula. Měl jsem radost jako dítě, ale opravdu jsem nechtěl ji šukat, když spí. Chtěl jsem, ať si tu mou felaci užije.

Přenesl jsem ji do postele a ze skříně vytáhl nachystané provazy a svázal ji končetiny k rohům postele, takže ležela ve tvaru písmene X. Vše jsem patřičně přitáhl, aby se namohla cukat.

Zapálil jsem si ještě cigaretu a pak jsem si šel také lehnout.

Ráno jsem se probudil první, tak jsem se rozhodl, že ji pěkně probudím sexem. Vylezl jsem si nad ní, do ne úplně zdařilého misionáře, zasunul do ní pohoněný penis a začal přirážet. Po chvíli se probrala a netušila, proč je svázaná.

„Víš, miláčku, rozhodl jsem se, že tě naučím kouřit, a protože jsi sama nechtěla, musel jsem to udělat takto.“ Vyklouzl jsem z ní. Sedl jsem si jí na prsa, tak že můj stojící penis měla před obličejem a zároveň se nemohla ani hnout. Prosila, abych ji pustil, ale nebylo ji to, co platné.

„Otevři pusinku, zlato!“ Šeptal jsem a ona jakoby to neslyšela a zaťala zuby. I s tím jsem počítal. Palcem a ukazováčkem jsem ji stiskl nos, tak aby se potřebovala nadechnout. Netrvalo dlouhou a hluboce se nadechla, využil jsem příležitosti a vsunul jsem svůj penis do jejích úst asi do půlky. Zároveň jsem pustil její nos.

Chtěla ho vykašlat, ale neměla kam uhnout s hlavou. Nechal jsem ji, ať si na něho zvykne. Pomalu jsem ho začal vsouvat hlouběji a vzápětí zase ven. Už přestala protestovat a vše nechala na mě. Byl jsem k ní už něžný. Nepřál jsem si, aby se dusila. Jen, aby přijala můj penis i ve svých ústech.

Po pár minutách jsem z ní vyklouzl. „Tak, co? Je to tak hrozné? To jsi musela dělat takový povyk?“ Přikývla na znamení, že to není tak hrozné a pootevřela pusinku. Penis jsem do ni znovu vsunul a nechal ji, ať mi žužlá nejdříve jen žalud a pak polyká celého.

Za chvíli jsem se rozhodl pro polohu šedesát devět s tím, že budu nahoře. Tak mohla Sabina „trénovat“ a já se mohl věnovat její mušličce. Bořil jsem do ni jazyk, jak jsem hluboko to šlo a Sabinka tlumeně sténala. Krásně vlhla a já byl jako v sedmém nebi. O tom jsem vždy snil. Oba milující lidé se navzájem uspokojují ústy.

„Nechceš mě už odvázat? Ten provaz se mi zařezává do zápěstí.“ Škemrala a já věděl, že odteď už bude felaci vykonávat během každého sexu. Dosáhl jsem svého a tak jsem ji rozvázal. „Chci tě cítit ve své mušličce!“ Vyhrkla a už se drala nade mě, dřepla si na můj stojící penis a sama se na něj nabodla. Užívala si jízdu na penisu, který měla ještě před chvíli v ústech. Pohupovala boky předkloněna – líbali jsme se. „Promiň, že jsem musel zajít tak daleko, jednoduše mi to chybělo!“ Ospravedlňoval jsem se, i když jsem věděl, že nemusím. „Ále! S těmi provazy se mi to docela líbilo, co kdybychom je použili i někdy příště?“ Rošťácky se na mě culila a dál přirážela. Přikývl jsem na znamení souhlasu. Cítil jsem, že přichází výstřik. Její přírazy nabíraly na tempu a já se už nedokázal kontrolovat. Semeno se ze mě dralo obrovským proudem a linulo se z její plné mušličky.

Stále ještě, ale už pomalu, přirážela a doslova mě ždímala. Oba jsme oddechovali a jen se tulili v objetí. A až za pár chvil: „Nedáme si sprchu?“

Autor příspěvku: Nikol