Dva bráchové a já

Tahle historka, ve které si mě dva bráchové půjčovali a tvrdě mi naložili, se stala pochopitelně když rodiče nebyli doma. Museli na týden pracovně do zahraničí, nejsem už malá holka, je mi 18 a hlídání nepotřebuji. Sice jsem dostala kázání, že tu nemám pořádat žádné orgie, jenže to, co následovalo onen večer, nebylo v plánu. Pozvala jsem k sobě svého kluka Kubu, je o rok starší a jsme spolu už dva roky. Poslal mi SMSku, jestli může s sebou vzít i bráchu, tak jsem si řekla, proč ne. Večer jsme si pustili film, nebylo to sice žádný porno, ale mělo to erotický podtext. Nebudu lhát, že to s námi nic nedělalo.

Když odešel bratr na záchod, Kuba mi nenápadně sáhnul na nohu a pomalu mi přejížděl přes stehno, bříško až k ňadrům, které mi začal hladit zatím jen přes tričko. Pak jsem si svlékla triko a jelikož jsem neměla podprsenku bylo to svlékání velmi rychlé. Lehla jsem si zpět a on mě začal zase hladit. Nejdřív jen tak jemně a pak začal silně mnout bradavky, které už trčely vzrušením vzhůru. Přiložil k nim hlavu hlavu a začal mi je cucat. Bylo to moc příjemný.
Začali jsme se vášnivě líbat. Já mu nejdřív svlékla tričko, pod ním sice ne nejkrásnější tělo, ale mě vyhovovalo. Udělala jsem mu to samé s bradavkama, co on udělal mě. Pak jsem mu začala hladit bříško a rukou sjela dolů mezi tím, co jsme se začali opět líbat. Zbavila jsem ho pásku, pak mu sundala kalhoty a tam už na mě čekal jeho ztopořený klacek. Nejdřív jsem mu ho honila a hrála si jsem si s tím jeho rudým žaludem, což má ze všeho nejradši a vždycky u toho začne vzdychat. Mačkala jsem mu ty jeho velký koule. Pak jsem mu olízla špičku a vydal skvostnej zvuk. Pak jsem mu jazykem přejížděla ptáka po celé jeho délce. Jelikož jsem ležela, nebyl pro něj problém mi sundat sukni a kalhotky. Pak mi začal pomalinku přejíždět po kundičce.

Úplně jsem zapomněla, že tam nejsme sami. Cukla jsem sebou, otočila hlavou ke dveřím a tam stál Kubův brácha s rukou na čurákovi a mezitím, co se na nás koukal, si to tam na férovku honil. Kuba si toho všimnul taky, trošku se lekl a povyskočil, tím mi vrazil svoje péro až do krku. Pak se na sebe oba viditelně vzrušení bráchové podívali, spiklenecky na sebe mrkli a Kubíček se mě zeptal, jestli bych si to nechtěla rozdat ve třech. Trošku jsem váhala, přeci jen dva dobře vyvinutí bráchové by na mě mohli být trochu moc. Moje vlhká kundička ale byla opačného názoru, okamžitě mi v ní začalo cukat a já nakonec souhlasila.

„Lukáši pojď k nám,“ pověděl Kuba. Lukáš beze slova šel za mně a začal mě hrozně divoce lízat. Kuba mi rval péro do krku, takže jsem neměla šanci vzdychat, ale kdybych mohla, tak jsem jak siréna. Bylo to nádherný, netušila jsem, že je Kubův brácha tak šikovnej, jazykem mi nejdřív olizoval klitoris a to bylo božský. Potom mi jazykem dráždil závojíčky a pak mi jazykem zajíždel do kundičky. Ale tak hluboko a nadherně, bylo to úžasný. Já se mezitím starala o Kubovo péro. Pěkně jsem ho kouřila, hrála si s koulema, který byly k prasknutí.

Potom si to vyměnili. Cucala jsem Lukášovo péro a Kuba mi prstíčkem projížděl vzrušenou dírku. Po pár minutách si Kuba šáhnul pro kondom a lubrikant. Netušila jsem, co se děje, jenom jsem kouřila a když do mě najednou zajede ocas.Nejdřív šukal jemně, ale pak přitvrdil. Tvrdě do mě zajížděl, až po koule. Byla jsem vzrušením bez sebe, chtěla jsem víc. Moje vzrušení se podepsalo i na kuřbě Lukášova čuráčka. Na chvilku se zastavil a když se podívám na jeho bráchu, vidím, že má v ruce pouta. Podržel si mně a Kuba mi je nasadil. Pak mě otočili na záda. Kuba mě chytil za pouta a šukal jako o závod, druhou rukou si hrál s mojí bradavkou. Drtil mi ji mezi prsty, až to místy bolelo. Lukáš se staral o tu druhou. Za chvilku ze mě Kuba vyndal péro, ale hned mi ho narval do zadečku. Malinko to bolelo, ale hned jsem si zvykla. Šukal jako bůh a podle zvuků bratra jsem asi taky nebyla nejhorší.Za pár minut ze mě Kuba vyndal svoje zduřelý péro a udělal se mi na bříško a kozy, povím vám, bylo toho požehnaně.

Pak nastoupil Lukáš, dal kondom, lubrikant a už jel. Byl jako motorová myš, celej gauč se úplně otřásal, já se udělala dvakrát, než se mi udělal do pusy. Musím říct, že taky nešetřil. Ještě mi to teklo po bradě.Sundali mi pouta a poté se oba bráchové postupně se vysprchovali. Když jsme se umyli, dokoukali jsme ještě film a šli spát. Byl to nejlepší zážitek v mém životě.

Autor příspěvku: Nikol