Holka z benzinky

Vracel jsem se z Německa, kde jsem byl několik dní na služebce a kousek za hranicemi zastavil u benzinky. Byl jsem unavený po cestě, několik set kilometrů jsem měl v zádech a dalších několik bylo přede mnou. Rozhodl jsem se, že si na benzince na chvíli sednu, dám si kafe, naberu síly a pak budu pokračovat v cestě.

Vešel jsem dovnitř, kde kromě krásné,usměvavé blondýnky nebyl ani človíček. Přišel jsem k ní a povídám, že bych potřeboval sprchu, jestli jsou v provozu. Usmála se že ano a jestli prý mám ručník, nebo jestli chci půjčit erár, řekl jsem, že mám svůj a že si pro něj skočím do auta. Dobře, povídá ona, já vám zatím zajdu odemknout sprchy. Šel jsem tedy do auta pro ručník a gel a ve tmě jsem zahlédl siluetu dívky v kratinké sukýnce, která se blížila tmou a deštěm k benzince. Nevěnoval jsem ji pozornost, už jsem se totiž viděl ve sprše a tak jsem honem spěchal zpátky. „Máte odemčeno“ volala na mě slečna od pultu a tak jsem zamířil rovnou do sprchy,která byla krásně čistá a uklizená, což není všude úplně zvykem. Svlékl jsem oblečení a za chvíli už jsem se oddával proudu teplých kapek vody. Po několika dlouhých minutách jsem zastavil vodu a otřel se do ručníku, oblékl jsem si čisté prádlo a připadal si, jako znovu zrozený.

Když jsem přišel k pultu, stála u něj další, jen od deště poněkud mokrá, žena, která si povídala o čemsi se slečnou za pultem, chvilku jsem stál a potom jsem blondýnce podal klíč a obědnal si kávu. Řekla, ať si zatím sednu, že mi ji přinese. Sedl jsem si tedy kousek od nich ke stolečku a poslouchal, o čem se baví ty dvě. Prohlížel jsem si tu ženu, která přišla v tom dešti odkudsi z neznáma…..její oblečení bylo nasáklé vodou, krátká, riflová sukýnka, a upnuté žluté triko. Vypadala v něm trochu jako motýlek, jen trochu zmoklý. Stála bokem ke mně a já si mohl prohlédnout celou její postavu. Byla to tmavovláska s vlasy na ramena, tak 180 cm vysoká, štíhlá…no prostě nádherná holka. Její triko, nasáklé vodou spíš víc odhalovalo, než skrývalo a krásně obepínalo její pevná malá ňadra s bradavkami, které zimou stáli jako dvě rozhledny na kopečku….

Holky si povídali a já pomalu pochopil, že Markéta – tak se ta tmavovláska jmenovala – byla tady někde za přítelem a že se cestou v autě pohádali a ten bl..c ji vyhodil z auta a odjel a ona se teď nemá jak dostat domů. To že se rozešli jí prý tak nevadí, on totiž proháněl sukně kde se dalo a ona je prý až z druhé strany republiky a tak že to tak bude asi lepší. Ale co teď, autobus jede až zítra ráno a k nejbližšímu vlaku je to 30 km…

Blondýnka mi přinesla kávu a já jí řekl, že jestli ta slečna potřebuje odvézt k vlaku, že ji tam klidně zavezu, zacož se mi dostalo krásného úsměvu a se slovy že jí to ráda vyřídí odešla. Potom se tam pološeptem o něčem bavili a Markéta po mě sem tam mrkla a po chvilce držela v ruce hrnek s kávou a stála vedle mě se slovy: „můžu si přisednout?“ Ale jistě, povídám a tak jsme seděli a povídali si a já se dozvěděl spoustu věcí, včetně toho, že bydlí asi 30 km od místa kam jedu já… Nakonec jsme se dohodli, že ji vezmu až domů. Než jsme odjeli, řekla že by se ještě osprchla, že je jí hrozná zima, jestli mi to nevadí, ale že nechce zdržovat. Jasně že mi to nevadilo a nabídl jsem ji, že ji půjčím aspoň čistou, suchou košili. Za chvilku byla zpátky a tak jsme se pozdravili s blondýnkou a nasedli do auta.

Cesta nám příjemně ubíhala a naše řeč se časem stočila i k sexu. Dozvěděl jsem se, že s tím klukem, co ji dneska vyhodil z auta se znali od školy a že sním teď byla už jen proto, že jí vyhovoval v sexu.To bylo téma, které se mi líbilo a tak jsem se postupně dozvídal kde a jak se jí líbí sex a milování…a že to moc ráda dělá v autě a taky třeba někde venku a že ji vzrušuje představa, že by ji mohl při sexu třeba někdo vyrušit…. Povídala a povídala a já po očku sledoval, jak se ji rozvírá košile a po chvilce jsem mezi knoflíčky zahlédl i hroty jejích kůzlátek. Začínala zacházet do stále větších detailů…pomalu už jsem nebyl schopný vnímat, co vlastně říká, představoval jsem si, jaké to s ní asi je a uvědomoval jsem si svoji stále větší bouli na kalhotách…. ……“a když jsem hodně vzrušená, tak v ní mám mokro jako v rybníčku, no zrovna jako teď….chceš si sáhnout??“ Nečekal jsem to, podíval jsem se na ní a ona tam seděla s jednou rukou na bradavkách a druhou ve svém klíně, nevěděl jsem hned co říct a když jsem se tvářil asi moc rozpačitě, vzala prostě moji ruku a položila ji na rozpálenou kundičku. Neblázni, jsme na dálnici a jedeme dost rychle…pokusil jsem se namítnout, ale ona na to že to nevadí, že miluje adrenalín a tohle je to pravé. Jen dořekla, měl jsem její ruku v kalhotách a už mi po něm jezdila nahoru a dolů. Ona mi honila čuráka a já její mokrou frndu. Svíjela se a kroutila, sténala a křičela, sama se narážela na moje prsty…. a měla pravdu, bylo to přesně jak říkala, když byla vzrušená, měla pičulku jako rybníček…..najednou se prudce a silně prohnula proti mojí ruce a s hlasitým výkřikem se roztřásla v mohutném orgazmu. Cítil jsem, jak se jí z její vlhké dírky valí záplava její šťávičky, měl jsem od ní ruku celou mokrou. Ještě že byla dálnice skoro prázdná, byl jsem z toho všeho dost mimo, ale nebyl to konec, jak jsem si bláhově myslel, ale naopak teprve začátek toho velkého, nočního dobrodružství…

Po chvíli se Markéta vzpamatovala ze svého obrovského vrcholu a jen mě beze slova sledovala…po několika dlouhých minutách tiše povídá: „zlobíš se?“ Podíval jsem se na ni s úsměvem a se slovy: „nezlobím, bylo to nádherné, ještě nikdy jsem nic takového nezažil“ a ona na to se šibalským úsměvem, že jestli chci, můžu tažít ještě mnohem víc. Nic jsem nenamítal a ona si to tedy vyložila jako souhlas a její ruka už obratně vysvobozovala mýho klacka z kalhot…pomaličku ho honila a dívala se na mě, potom se sklonila a já cítil, jak se mi po penisu rozlévá teplo její pusinky.

Sála ho, tahala koule, kmitala jazykem po žaludu, zajížděla špičkou do dírky….kouřila senzačně a netrvalo dlouho a stříkal jsem ji do pusinky salvy semene, které ona poživačně polykala. Měl jsem co dělat, abych udržel auto na silnici. Potom mi položila hlavu na rameno a šeptala mi, že už to potřebovala strašně moc a že mám péro větší, než kdy měla možnost mít a že by ho chtěla mít ve svojí kundičce….a já na to, že to není problém, že je úžasná a že mám na ni taky obrovskou chuť. „Počkej, kousek odtud je parkoviště, zastavím a potom si to můžeme pořádně rozdat“….ale ona mi zavrněla do ucha, že zastavovat nemusím, že to co miluje v autě úplně nejvíc je šukání za jízdy. Pravda, trochu mě to vyděsilo, přece jenom jeli jsme 130, ale než jsem stačil cokoliv namítnout, seděla na mě obkročmo nabodnutá na mým péru až po koule a já se snažil ji přes rameno sledovat silnici. Docela to šlo, evidentně už to někdy dělala a za chvilku už se pravidelně a divoce napichovala na můj úd.

Její sténání a křik se stále stupňoval, její kunda ždímala mého čuráka a já cítil, jak se mi začíná cukat a jak se semeno dere ven. V tom prudce dosedla a roztřásla se v dalším svém orgazmu, sevřela kundu a to už jsem ji hluboko uvnitř plnil mrdkou i já…na tachu jsem zahlédl 140 km….když dozněl její orgazmus, pomalu ze mě slezla a schoulila se vedle mě na sedadlo. „Jsem unavená“ povídá, já byl taky a tak jsem se zeptal, jak moc spěchá domů. Domluvili jsme se, že vlastně nikdo nikam nespěchá a tak jsem sjel na prvním výjezdu z dálnice a zastavil u hotelu. Oblékla se zase do svého mokrého oblečení a za chvilku jsme byli ve výtahu a směřovali spolu do pokoje. Už cestou jsme se líbali a tiskli se k sobě svými chtivými těly.

Jen co se za námi zavřeli dveře od hotelového pokoje, už Markétčina ruka hbitě rozepínala zip u mých kalhot, já ji stáhnul blůzku a sukýnku vyhrnul nad boky. „Vem si mě, chci tě zase cítit v kundičce…“ šeptala a já netoužil po ničem jiném. Chytl jsem ji pod nádherným pavným zadečkem a opřel ji zády o dveře do pokoje, ona zkřížila svoje nohy za mími zády a rukou pomohla mému klacku do svoji mokrý dírky. Byla to nádhera, vnikal jsem do ní hluboko a ona dávala hlasitě najevo, že se ji to líbí, tentoktát ale došla k vrcholu jen ona sama, zato ale byl takový, že jsem ji málem neudržel, jak se zmítala a kroutila v mém náručí. Když se trochu uklidnila, s hlavou na mém rameni, špitla mi :“a ty jsi z toho nic neměl, viď“, řekl jsem, že bych bral teď tu sprchu…odešel jsem tedy do sprchy.

Kapičky vody bičovali moje tělo, kterému se tím zase vracela energie a já si ani nevšiml, že Markéta přišla za mnou do koupelny. Její přítomnost mi prozradilo až cinknutí skleniček. Stála tam předemnou nahá a v ruce držela láhev šampusu a v druhé dvě skleničky. „Podívej, bylo připravené na pokoji, dáš si?“ Nečekala na odpověď a vklouzla za mnou pod sprchu. Hroty jejich bradavek se dotýkali mé hrudi, pečlivě jsem myl pěnou každý kousek jejího nádherného těla, oba jsme usrkávali šampaňské a užívali si vzájemných doteků. Když jsme se dost nabažili vody, ještě mokří jsme se přesunuli do pokoje na velkou postel. Osušili jsme se navzájem ručníky a pokračovali jsme v mazlení a líbání. Za chvíli jsem měl ptáka zase jako z kamene, čehož Markéta náležitě využila a naskočila si na něj obkročmo na koníčka. Masíroval a mnul jsem její krásná, pevná prsa, dráždil ji bradavky a ona stála rychleji dosedávale svojí kundou na můj klacek, chytil jsem ji za zadeček a její i můj orgazmus na sebe nedal dlouho čekat, její tělo se propnulo jako luk a já do ní začal ve stejnou chvíli stříkat svoje sperma. Potom se celou vahou položila na mě, cítil jsem její kůzlátka, slyšel její dech……..“ještě než usneme, vyliž mě, prosím“ zažadonila „miluju, když ze mě chlap líže moji šťávičku“ a já, ač už značně unavený, jsem samozřejmě neodmítl a tak Markétka hned zklouzla z mého stále ještě tvrdého penisu a rozkročmo si klekla nad můj obličej na 69. Roztáhl jsem její závojíky prsty a jazykem kmital po jejím poštěváčku. Na obličej a do pusy mi tekly záplavy její šťávičky míchajícího se s mým semenem, tahal a dráždil jsem rty a jazykem celou kundičku, zajížděl jsem ji co nejhloub do dírky a když už nestačil svou délkou jazyk, pomohly prsty….a proto že i ona se na mém kolíku činila a pusou a prstíky ho zpracovávala naprosto dokonale, prožili jsme si oba ještě svůj „uspávací“ orgasmus.

Vyčerpaně jsme se stulili k sobě a v obětí usínali. Hlavou se mi honila myšlenka, že snad ne naposled, protože tahle holka z benzinky byla prostě dokonalá, byla přirozená, milá a hlavně měla ráda sex a ráda si ho užívala plnými doušky…byla prostě naprosto skvělá!

Autor příspěvku: Nikol