Jak si skvěle vyhonit péro

Kurva dlouho jsem si tak perfektně nevyhonil ptáka. Lehl jsem si na postel no a jako každý večer, si před spaním honím péro. Když jsem teda sám doma. Tak jsem ho chytl pevně do ruky a pomalinku jsem se stavěl a přitom jsem měl dost fajn představy. Tentokrát jsem si to opravdu dost vychutnával, dá se říct že každým pohybem nahoru a dolů. Tak jsem si řekl, ze si to vychutnám co to půjde doslova a do písmene. Takže jsem si tak půl hodiny vychutnával ty nádherný pocity, aniž bych musel zápasit s tím, že bych se udělal.

Byla to taková lehká hoňka, když se kluk potřebuje sexuálně vybít, když bohužel nemá s kým. No, ale to není všechno.
Co se mi pak podařilo, tak jsem fakt dlouho neměl. Jak jsem si tak postupně honil ptáka, tak mě během honění žalud celý vylezl z poza předkožky, protože jsem si při honěni kůži postupně stahoval víc a víc. No asi tak po té půlhodině jsem to dělal tak, že jsem měl ptáka maximálně staženého a celkem velmi pomalými pohyby jsem pak přejížděl po dolním okraji žaludu. Po chvilce jsem si všiml, že se pomalu dostávám do transu. Úplně jsem se oddal těm fantastickým pocitům. Celý kokot mě strašně ztvrdl, jak jsem měl žalud celý vylezlý, tak mě naběhl tak děsně, že jsem málem ani předkožku nemohl přes něj přetáhnout zpátky. To byla fakt síla a úžasná slast, protože to normálně jde bez problémů. Celý požitek jsem vylepšil tím, že jsem si pustil do pozadí porno a jen poslouchat hlasité sténání holky při sexu. No a tak jsem pořád tak přejížděl a přejížděl a vychutnával jsem si tu blaženost. Momentálně jsem si představoval, že ležím a nade mnou je kluk, kterému kouřím ptáka. Tato představa mě fakt maximálně vyburcovala.

Rychle jsem začal cítit, že mám v ptáku dost velkou slast a že pokud takhle pojedu dál, tak budu pořádně stříkat. No, tak mě napadlo, že bych mohl zkusit něco jiného. Vychutnat si maximálně stav těsně před orgasmem. Člověče, mě se to fakt podařilo. Vždycky, když jsem cítil, že dosahuji vrcholu, tak jsem tak na vteřinu přestal a pak jsem hned začal velmi pomalu přejíždět ptáka a hned jsem za chvilku cítil, že to jde, tak jsem zase přestal a hned zase začal. Takhle jsem to dělal dost dlouho. Perfektně jsem to ovládal a postupně jsem se velmi intenzívně dostal těsně k prahu blaženosti. To jsem fakt úplně šílel jaká slast se mi rozlívala po péru při pravidelných pohybech ruky. To se nedá ani popisovat. Měl jsem nohy roztažený a svému ptáku jsem dal maximální možnost rozkoše při nejlepším honění v mém životě. Bylo to fakt perfektní. Cítil jsem perfektní mrazení v celým ptáku a úplně se mi to mrazení rozlévalo po celém břiše. Bylo to fakt úžasný. Ještě pár minut, než jsem to už nemohl vydržet jsem se dostal do takového šíleného stavu, že jsem dosáhl vrcholu, ale hned přestal a jak jsem byl rozdělaný, tak se celý pták napružil, cítil jsem maximální slast, pták se mě celý vzepjal a trochu mi vyteklo semene, malinko orgasmus mě celého naťuknul a odezněl po zlomku vteřiny, pak stačilo neznatelně jednou nebo dvakrát přejet a byl jsem v tom stavu zas. Úplně jsem cítil, jak se mi semeno snaží dostat z ptáka a to ukápnutí bylo doprovázeno úplně šílenými pocity blaženosti jaké jsem ještě nikdy nezažil.
Takže jsem zase trochu vystříkl semene, a tak jsem to dělal dost dlouho. Vůbec jsem to nechápal. Semene už vyteklo tolik, že už jsem v sobě nemohl nic mít, a přece tam pořád dost bylo. Fakt jsem měl pocit, že se slasti podělám. Celou ruku, celého ptáka jsem měl od semene, takže to perfektně klouzalo. Takže ty pocity byly ještě lepší a pořád lepší. To jsem byl ve stavu maximální sexuální blaženosti. Vždycky jsem trochu vystříkl a cítil jsem, jak mi horké semeno stéká po ptáku a na ruku a celý to mám rozpatlaný. Pak už jsem to fakt nemohl vydržet, ten chtíč byl strašně silný a na žaludu jsem cítil šílenou slast, která mi způsobila to, že se mi pták celý vzdul a já věděl, že jak trochu pták povolí a znovu při dalším napumpování už půjde všechno ven. Jak to úplně na mě přišlo, tak jsem na všechno sral, a musel jsem si zařvat. To bylo fakt úžasný. K mému údivu jsem při vrcholu stříkal úplně normálně, jakoby jsem už před tím nic nevystříkal. To jsem fakt nechápal. Celý jsem byl od semene a cítil jsem to jak svině. Už jsem se fakt takhle dost dlouho necítil uspokojeně, no hlavně ukojený a spokojený. Když budeš sám, tak to někdy takhle zkus. Fakt to stojí za to. Nejde o to, si to rychle udělat, ale pořádně honitbu vychutnat, i když jsi momentálně sám bez přítelkyně.

Autor příspěvku: Sabča