Kamarádka a vibrátor

Dnes v noci se mi zdál podivný sen, ve kterém mi moje kamarádka Radka strkala do kundy vibrátor. Ten sen mě ale natolik vzrušil, že když jsem se ráno vzbudila, musela jsem si to udělat. Když jsem pak šla do školy, pořád jsem si v hlavě ten sen přehrávala a podivilo mě, jak moc mě ta představa vzrušovala.

Před školou jsem potkala kamarádku. „Ahoj Radko, nechceš odpoledne přijít. Naši ráno odjeli a vrátí se až zítra. Úkoly žádný nemáme, maturita je za dveřma, tak si uděláme hezký odpoledne, „řekla jsem Radce a viděla jsem jak jí zajiskřilo v očích. Ujistila mne, že určitě přijde a s tím jsem se rozešly. Po vyučování jsem spěchala domů a trochu tam poklidila.

Oblékla jsem se a čekala na Radku. Dlouho to však netrvalo. Bylo vidět, že i ona si pospíšila. Měla na sobě tenkou blůzku a krátkou sukni. Pod blůzkou se jí rýsovaly bradavky a pohled na ně mě vzrušil. Radka se posadila do mého pokojíku na postel. Raději jsem šla připravit kafe. Byla jsem celá rozechvělá a trochu se mi klepaly ruce, když jsem nalévala vodu do hrníčků. V tom jsem ucítila, že Radka stojí za mnou.

Přitiskla se na mne a já ucítila její ňadra, kterými se na mne tiskla. „Copak se klepeš, chceš trochu zahřát,“ zeptala se mne Radka hlasem, který také prozrazoval rozechvění. Pomalu jsem se otočila a Radka mne objala a přitiskla k sobě. Začaly jsme se líbat. Dotyk jejího napjatého těla mne zbavil posledních zábran a já jí začala přes košili hladit její pevná mladá prsa. Bylo to moc vzrušující. Radka to opětovala a začala mi i svlékat tričko. Než jsem se nadály byly jsme jen v kalhotkách spolu na posteli. Nejprve jsem kalhotky sundala já Radce.

Spatřila jsem její chumáček chloupků a cítila jsem, jak přitom vlhnu v rozkroku. Otočila jsme se k Radce zády a nechala jsem si sundat kalhotky i já. Chvilku jsme ležely vedle sebe a hladily se. Bylo to nádherné, něžné a moc mě to vzrušovalo. Při hlazení jsem zajela Radce i mezi nohy a prstíkem jsem našla dírku. Byla celá vlhká a Radka jen vzdychla, když jsem se jí dotkla.

Obrátila jsem se proto a lehla si nad ní. Její poštěváček jsem měla před pusou. Pomalu jsem jí ho začala olizovat. Cítila jsem jak se Radka celá napjala a začala vzdychat. Hladila mi přitom mojí kundičku a tak bylo i mne dobře. Za chvilku se však na mne přestala soustředit a její vzdychání nabralo na intenzitě. Náhle se vzepjala a já pocítila, jak moje prstíčky v její dírce zvlhly. Celá mne sevřela a během toho se třásla. Prožívala nádherný orgasmus.

Jen co se Radka udělala, obrátily jsme se. Bylo to nádherné, když mne Radka lízala. Ani nevím jak to dlouho trvalo, než se i mé tělo zatřáslo v nádherné slasti. Radka však pro mne připravila ještě jedno překvapení. Odněkud vytáhla vibrátor a jala se moji dírku obšťastňovat jím. Byla to nádhera, když jsem cítila jak do mne vniká. Radka věděla, kde v mojí mušličce najít můj nejvzrušivější bod a jala se ho jemně, ale důkladně vibrátorem masírovat. Bylo to krásné a já za chvilku měla další orgasmus. Spokojené jsme si pak lehly vedle sebe a chvilku si povídaly. Přesto, že však máme své chlapce, tak jsme si slíbily, že se co nejdříve zase sejdeme.

Autor příspěvku: Nikol