Kamarádka Irenka

Irenka je moc pěkná baba. Má krásnou postavu a moc dobře ví, jak zacházet se svými přednostmi. Jednoho dne jsem šel Irenku navštívit a trochu mě zaskočilo, když se ve dveřích objevila jen v lehkém župánku a kalhotkách. Přes tenkou látku jsem viděl její ztopořené bradavky a zmocnilo se mě vzrušení. Posadila mě v obýváku na gauč a než jsem se nadál, už mi seděla na klíně.

Objal jsem jí zezadu její malá a pevná ňadra. Tiskl jsem je v dlaních a vychutnával si jejich pevné tvary.
Bloudil jsem jí rukama po těle. Byla nádherně opálená, a měla krásně hladkou kůži. Byla to rozkoš, jen tak hladit to krásné tělo, které chvělo pod mými doteky. Když jsem jí zajel rukama do kalhotek, slabounce vykřikla.

Zvedl jsem si Irenku z klína a posadil jí na svoje místo, pak jsem jí shrnul překážející kalhotky na stranu, a zaútočil jazykem na její kundu. Přejel jsem jí štěrbinku jazykem a jako na povel z ní začaly prýštit milostné šťávičky. Hladila mne rukama po vlasech a vychutnávala si moje laskání. Pak ale čiperně vyskočila a začala se dobývat do mých kalhot. Za okamžik už mne měla v ústech!

Irenka klečela přede mnou a doslova se mazlila s mým nadrženým ptákem! Tiskla ho v dlani, shrnovala z něj předkožku a líbala na obnažený žalud. S očima přivřenýma rozkoší ho laskala jazykem po celé délce, od šourku až po vrcholek, aby ho vzápětí polkla hluboko do krku.

Rozhodl jsem se, že si jí vezmu pěkně zezadu. Ani jsme se nezdržovali svlékáním kalhotek, jednoduše jsme je shrnuli stranou, a už jsem ho vrážel do její kundičky! Posadil jsem se do křesla, a Irenka si na mne nasedla – zády ke mně. Sama se nabodávala na můj pyj a toužebně přitom vrněla.

Pak mi nadržená Irenka nastavila svůj zadeček a já nezaváhal ani na okamžik! Můj penis byl od jejích šťáviček tak krásně promazaný, že jsem jí proklál prdelku jediným přírazem! Báječně jsme si to rozdávali, když najednou Irena odněkud vytáhla vibrátor! A zatímco jsem jí protahoval zadeček, sama si vibrátorem dráždila kundičku.

Cítil jsem na svém přirození vibrace jejího domácího pomocníčka. Byl to báječný pocit! Není divu, že po několika okamžicích jsem cítil, že moje chvíle přichází! Irenka odhodila vibrátor, klekla si přede mne, a nastavila ústa. Stiskl jsem v dlani svůj cukající úd a už jsem cítil rozkoš prvního výstřiku.

Autor příspěvku: Nikol