Krásný sex s láskou ze střední školy

Již dlouho si dopisuji se svojí láskou ze střední školy Lubošem. Po necelém roce dopisování jsme si řekli že poklábosíme osobně a tak jsme vyrazili ven.

Při hledání nějakého místa, kde by byla lavička jsme si povídali o životě atd., však to znáte. Po chvilce procházení a hledání lavičky jsme ji objevili. Lavička byla za panelákovým sídlištěm a z lehka na ni svítilo světlo z nedaleké pouliční lampy. Na lavičku jsme si sedli obkročmo, aby jsme si viděli do očí.
Vyprávěli jsme si přihody a zážitky, které jsme mezitím prožili, jen tak nenápadně mi při vyprávění položil ruku na stehno a přejel po něm. Bylo to tak příjemné, že když se dostala řada na mě a vyprávěla jsem mu svů příběh tak sem se opřela o jeho stehna a naklonila jsem se k němu a čekala, jestli se chytí a políbí mě. Chytil se, políbil mě a objal mě. Zašeptal mi do ucha, jak je hrozně rád, že mě vidí a že jsme mu cházela. Když mě objímal, cítila jsem jak pevně mě drží, nebránila jsem se a nechala se od něj tisknout, přitom jsem mu dalu pusu na čelo a řekla, že i já sjem moc ráda že ho vidím.

Po tom to dlouhém objetí jsme se od sebou odtrhli a zadívali se do očí. najednou nás přepadla děsnou touha. Než sem mrkla přitáhl si mě a posidil si mě na klín a začal mě tuze vášnivě líbat. Co Vám budu vyprávět, nebránila jsme se a přidala se. Tak nadherně a vášnivě  mě líbal, že jsme u toho začali vzdychat a rukama se začli hladit všude po těle. Chvili mu líbal na mé rty, pak zas na krk a znona na rty. Cítila jsem jak mi přejíždí rukama po prsou, jak je mačká a pohrává si snimi. Nechala jsem se jím úplně ovládat. Všechny jeho polibky jsme mu vracela se stejnou vášní jakou je věnoval on mě. Bylo to neskutečné a tak vášnivé přesně jak v romantických filmech. Připada jsem si jak v sedmém nebi.

Po chvilce vášnivého líbání a hlazení se jeho ruka ocitla v mém rozkroku. Přejížděl mi po džínech a hladil mojí mušličku. Cítila jsem jak mi mušlička tepe. Tohle sem nemohla nechat bez odezvy. Své ruce sem přesunula pod tričko a začala jsem hladit jeho vyrýsované tělo. Nepotřebovala jsem ani světlo, jen sem cítila každý jeho sval. Nakonec se i mé ruce snesly o trochu níž. Na nic sem nečekala  a začala mu povolovat pásek na kalhotech. Pásek byl povolen a on dál pokračovat v líbání a hlazení mé mušličky, tak sem se nenechal rušit a pokračovala v rozepínámí prvního knoflíku, opět mě nechal bez přerušení, tak sem rozepla další tři knoflíky a pohladila jeho už ztopožený klapeck přez kalhoty. v Uchu sem uslišela jak se pekně vzdychla když sem po jeho klacku přejela. Bylo to naprosto úžasný vzdech který mě nabudil abych pokračovala. Dál jsem hladila přes kalhoty jako péro a najednou mě přestal líbat, podíval se na mě tím jeho kukučem a vzal mi mou ruku, a za stálého koukání si do očí si ji strčil do kalhot. Jemně jsem se dotkla jeho péra a ucítala jak je tvrdý, chitila sem péro do ruky a jednou přejela od žaluku ke kořenu. Uslyšela sem zas ten jeho vzdech. Bylo to naprosto úžasné slyšet jak mi vzdychá do ucha. Dál jsme pokračovala v honění jeho velkýho péra.Nejdřív pomalé intervaly a pak jsem přidávala na tempu. Po chvilce mě přerušil, vyndal i ruku z kalhot a začal mě zas někžně líbat a hladit po mém už takhle dost rozpáleném těle. Najednou začal i mé kalhoty rozepínat, nejdřív pásek potom knoflíky a zip. Oba jsme měli zozrpnuté kalhoty a nastala taková vteřinka nehybnosti a čekalo se co se bude dít, pak sme si padli do náruče a začali se vášnivě líbat, Pomalu se přidávali i rude a začali jsme se opět dráždit. Nemohla jsem to už vydžet a zašptala  jsem mu do ucha. Tak mi ty kalhoty sundej. Zahleděl se mi do očí. bylo vídět že se v duchu ptá “ fakt mám“ ? něž se stačil zeptat vzala jsem mu ruku a dala mu jí na mé kalhoty a stáhla si je. Seděla sem na lavičce bez kalhot jen v krásných kalhotkách.
Začal mi ihned líbat, přes ústa, krk, prsa na mé bříško, Cítilila jsem jak vlhnu čím blíž se blížil k mé mušličce tím víc jsem byla vlhká. Už se dostal k mé Tepující pičce… odhrnul mi kalhotky a přejel jazýčkem po mu mušličce. Celá jsem se zachvěla a vzdychla  mu do ucha. Lízal mi mou myšlkičku a já sem cítila jak teču slastí, jazýčkem mi dráždil poštěváček a najednou sem ucítila jak mi jedním prstíčkem přejíždí přes kundičku, pak najednou zajel dovnitř. Prstíkem zkoumal okolí mi kunčky apřitom si pohrával s poštěváčkem, po chvilce dráždění přidal ještě jedem prstík…bylo to naprosto úžasné cítit jak si semnou a mou touhou pohrává. Pak jsem uslišela jak mi šeptá do ucha…Chci tě! Chci tě! Zadíla jsem se na něj a odpověděla jsem mu…tak si mě vem, chci tě! Vyndal svůj klacek z kalhot, vzal mi mou ruku abych si sním chvilku pohrála. Cítitla jsem jak mi tuhne a v ruce. Už byl úplně pevný tak sem si ho nasměrovala k mý nažhavený kundičce a on přirazil. Vzdychla jsme nahlas že to muselo slyšet celé sídliště. Zůstal jen malou chvilku ve mě abych si první příraz pořádně užila, pak to povytáhnul a zase přirazil. Nejprve přirážel pomalu a pak zrychloval. Cítala jsem ho pěkně v sobě, byl tak euveřitelně pevný a velký až sem se divila že se do mě vejde. Po chvíli  ze me vyjel a  posadil si me na lavičku a stoupnul si předemně a strčil mi ho pusu. Cítila sem ho až na mandlích..Začala jsem mu ho kouřit a v puse sem cítila jak ješte víc tvrdne a jak mu v něm tepe. Netrvalao to dlouho a mou pusu mi vystříkal svým teplým spermatem. Všechno jsem to spolykala, chutnal naprosto výborně. ješte sem se předním pěkně olízla aby viděl že mi to moc chutnalo a zároveň jsem mu tím dala najevo, že nemám dost že chci ještě. Z mého pohledu to vycítil. Postavil si me a opřel si mě o lavičku. Plácnul mě přes zadek a vrazilmi ho tam.  zas jsem si vzdychla tak nahlas že se to všude rozhléhalo. Přirážel a přirážel, děsně se mi to líbilo a netvalo to dlouhou i já sem se dostala k orgasmu… můj orgasmus rozhodně musel cítit rukou sem ho čaplaza stehno a pomalu do něj zaryla nehty a kundička se mi přitom tak stáhla že nemohl ven. Užívala jsem si svůj orgasmus když v tom ho slyším řika “ jo jo jóóó to je ono jo“ poznala jsem že i on se dostal k druhému orgasmu a že mi mou kundičku pěkně vystříkal. Bylo to naprosto užasné. po tak krásně ztřevené dvouhodinovce sme se oblékli a rozešli se domů a slibili si že se mesíme setkávat častěji.

Autor příspěvku: Nikol