Lesbické hrátky s holkou z diskotéky

Jednou jsem šla s kamarádkou na diskotéku.

 

 

Akce se konala v centru města. Nijak zvlášť daleko od mého bytu. Jely jsme spolu tramvají a pak šly asi dvě minutky pěšky. Před vstupem se utvořila krátká fronta, a tak jsme musely chvíli počkat. Ve frontě jsem se rozhlížela kolem sebe. Lidé kolem většinou popíjeli a smáli se. Já stála vedle kamarádky a poslouchala vyprávění o nějakém jejím vysněném klukovi, který tam má být. Její slova šly jedním uchem tam a druhým ven.

Když už jsme se konečně dostaly dovnitř. Zapadla jsem na nejbližší bar. Kamarádka se ani neobtěžovala mě hledat. Šla se hned poohlížet po svém idolu. Já jsem si objednala panáka vodky, kopla jsem ho do sebe a hned si objednala další. Všichni kolem mě už byli v dobré náladě. Nemínila jsem strávit zbytek večera střízlivá, a tak jsme si u číšníka objednala dalšího dvojitého panáka.

Zatímco jsem se snažila co nejrychleji opít, přišla za mnou jedna černovlasá dívka. Zprvu jsem si ji nevšimla. Přisedla si vedle mě a objednala si pití. Nalila jsem do sebe objednaného panáka a otočila jsem se na ni. Měla na sobě upnuté černé legíny s vysokým pasem a k tomu bílé minitričko, které končilo těsně pod prsy. Usmála se. Nemínila jsem poslouchat další historky o chlapech a tak jsem byla nucena vstát a jít na parket. I když velmi nerada, vmíchala jsem se do davu a nenápadně jsem pohupovala boky. K mé smůle se ke mně dívka znovu připojila. Neměla jsem náladu a tak jsem na ni vyhrkla: „Hele, já nemám náladu se bavit.“ Dívka odpověděla: „Ale já si povídat nechci.“ a usmála se. Její odpověď mě překvapila, a tak jsem jen mlčky pokračovala v pohybech.

Po chvíli se ke mně přiblížila a chytla mě za ruce. Začala se přibližovat víc a víc, až jsme stály před sebou tváří v tvář. Její ruce se přesunuly na záda. Tiskla mě k sobě. Pocítila jsem malý záchvěv vzrušení ve slabinách. Její oči se vpíjely do mých a já nedokázala uhnout pohledem. Postupně se její ruce přesunuly na můj zadek. Nechtěla jsem kazit tento magický moment, a proto jsem nic nenamítala V rytmu hudby a v objetí jsme stále trsaly. Něco mezi námi bylo.

Nemohla jsem už vydržet to napětí mezi námi, a tak jsem se k ní ještě více přiblížila. Její rty se dotkly mých. Byla jsem až příliš nenasytná. Začala jsem jí vášnivě líbat. Naše jazyky se splétaly a rozplétaly. Ucítila jsem chuť citronu, který předtím pojídala k alkoholu. Chutnala výtečně. Mírně jsem jí kousla do rtu. Pousmála se. Nemohla jsem už vydržet tu značnou dávku vzrušení. Chtěla jsem víc. Znovu jsem jí políbila a rukou přejela po jejím prvotřídním zadečku. Nemohla jsem uvěřit, že je tak pevný. Stiskla jsem ho ještě víc.

Najednou se ode mě oddálila. Zarazila jsem se. Přehnala jsem to snad? Nahnula se k mému uchu a pošeptala mi: „Tady ne, přesuňme se jinam.“ Nebyla jsem si jistá, jestli jsem to chtěla. Ale než jsem se stačila rozhodnout, táhla mě k východu. Beze slov jsme se vydaly k tramvajové zastávce. Tam mě znovu políbila. Tentokrát dravěji. Rukou mi zajela pod tričko a nahmatala moje prsa. Začala mi je hladit. Moje vzrušení stále narůstalo. Ke smůle mé chtivé vagíny přijela tramvaj. Ani nevím, co to bylo za číslo. Nastoupily jsme do ní. V tramvaji jsme zůstaly stát a jen na sebe koukaly. Byla krásná. Hezčí holku už jsem dlouho neviděla. Každá slečna by si přála vypadat tak, jako ona. Její tmavé vlasy jí lemovaly obličej a zvýrazňovaly jantarové oči. Nejkrásnější však měla prdel. Nedalo se na něm nic vytknout. Na dotek byl pevný a krásně kulatý.

Nestihla jsem si ji ani pořádně prohlédnout a už jsme vystupovaly. Nevěděla jsem, kde jsme. Toto místo jsem neznala. Zavedla mě k jednomu paneláku a odemkla. Bydlela v přízemí a tak jsme nemusely chodit daleko. V bytě byla tma. Nepoznávala jsem nábytek kolem. Otevřela jedny dveře a vešly jsme do ložnice. Pomalu dveře zavřela. Srdce se mi rozbušilo. Co bude dál? Bez váhání ke mně přistoupila a začala mi rozepínat opasek. Nebyla jsem si jistá, co mám dělat, a tak jsem jen stála. Stáhla mi kalhoty a přetáhla je přes nohy. Pak bylo na řadě tričko. Po chvilce jsem před ní byla jen ve spodním prádle. Jenže já chtěla vidět ji. Nečekala jsem a taky jsem ji svlékla. Nikdy jsem neviděla krásnější tělo. Vážně, ani v časopisech a tak. Kozy mohla mít tak dvojky. Bříško měla krásně ploché.

Přitáhla si mě a začala mě líbat. Jednou rukou mi obratně rozepnula podprsenku. Druhou mi masírovala zadeček. Byla jsem nažhavená. Její doteky mi způsobovaly neuvěřitelnou rozkoš. Chytla jsem ji a svalila ji do postele. Obkročmo jsem si na ni sedla a taky jsem ji rozepnula podprsenku. Sice s větší námahou, ale podařilo se. Seděla jsem na ni a předklonila jsem se, abych dosáhla na její rty. Přejela jsem jí jazykem po rtu a pak jsem jí začala líbat krk. Nelíbilo se jí, že je dole. A tak mě převalila na záda a nasedla zase ona na mě. Předklonila se a jazykem mi přejela po bradavce. Bylo to úžasné. Zavzlykala jsem blahem. Pak se dostala na druhou bradavku a zopakovala to. Obě ruce si pak položila na mé prsa a jemně je masírovala. Pak vzala jednu bradavku do pusy a zkousla ji. Vyjekla jsem. Takové gesto jsem nečekala. Rukou se přesunula pod mé kalhotky a jedním pohybem je sundala. Chvíli se dívala na mou broskvičku. Naštěstí jsem byla oholená dohladka a neměla jsem se za co stydět. Dvěma prsty mi začala přejíždět po poštěváčku. Zvlhla jsem. Cítila jsem, jak její prsty kloužou po mé vagíně. Pak zajela dovnitř. Opakovala pohyby sem a tam a já jsem vzdychala. Znova se vrátila na poštěváček a poté znovu dovnitř. Ty změny mi způsobovaly rozkoš.

Pak se ke mně vydala pusou. Prvně mi ji jen tak zlehka políbila na přivítanou. Postupně přidávala na výkonu a zajela mi dovnitř jazýčkem. Cítila jsem, jak se mi uvnitř všechno svírá, a věděla jsem, že už moc dlouho nevydržím. Orgasmus se blížil. Jenže já jsem se ještě nechtěla udělat. Chtěla jsem ji také potěšit. Zastavila jsem ji a přesunula si její zadeček k sobě. Rychle moje úmysly pochopila a přesunula se na pozici 69. Byla už taky hodně vlhká. Očividně jsem se jí líbila. Přitiskla jsem jí ruce na zadeček a zatlačila na něj, abych si ji mohla pořádně vychutnat. Oplácela jsem jí její laskání. Po pokoji se rozléhaly utlumované vzdechy. Pokračovaly jsme v činnosti. Náhle jsem ucítila, jak se třese. Věděla jsem, že už jsme obě hodně blízko. Nepřestávala jsem jí lízat a jednou rukou jsem se dostala k zadečku. Strčila jsem jí jen na okraj jeden prstík a kroužila jsem kolem jejího konečníku. Líbilo se jí to. Po bradě mi začala téct její tekutina. Přitlačila jsem na zadeček a ona vzdychala. Chtěla mi to vrátit a zrychlila pohyby jazýčkem. Obě dvě jsme se dostávaly k vrcholu. Pohyby se stále víc a víc zrychlovaly. Najednou to přišlo. Exploze! Její šťávička mi proudila do pusy a já to všechno polykala. Obě dvě jsme se společně kroutily v milostné křeči. Orgasmus byl velmi silný a trval neskutečně dlouho. Udělávaly jsme se současně. Každá měla pusu ve vagíně té druhé. Těla nám doslova vybouchly blahem. Po pár sekundách odpočinku a vzpamatování se si ke mně lehla. A společně jsme vyčerpáním usnuly.

Autor příspěvku: Nikol