Lesbické hrátky s kamarádkou na gauči

Jednoho dne když jsme u tebe byla na návštěvě jsi se mě zeptala jestli nejsme náhodou na holky.

Samozřejmě, že jsem se to hned vehementně a dotčeně popírala. Uvěřila jsi mi. Vlastně jsi se tak jen tvářila. Nakonec jsem se odhodlala k odchodu, smířená s tím, že ani ty jsi mi nemohla poradit, co se svým nenaplněným sexuálním životem. Chystala jsem se zrovna zvednout z měkké pohovky v tvém obýváku, když sis ke mně rychle přisedla s položila mi svou dlaň na mé rameno. Bylo to velice krásné gesto. Bylo ale tak neočekávané, že jsem ani nestačila zaprotestovat a ty jsi mne vášnivě políbila. Srdce mi začalo bít jako na poplach. S žádným mužem jsem předtím nic takového nezažila.

Svůj jazyk jsi vrážela hluboko do mých úst a pak jsi jím laskala mé rty až mi unikl vzdech. Pak jsi se ode mne na kousíček odtáhla a pošeptala mi, jestli bych to jednou nechtěla přece jen zkusit se ženou. Ke svému úžasu jsem jen dychtivě přikývla. Pomalu jsi mi začala vyhrnovat tričko a dlaní jsi se blížila po mé pokožce až ňadrům. Stačil jen jemný dotyk a okamžitě byly bradavky v pozoru. Mírným tlakem jsi mě přiměla položit se zády na pohovku, naklonila jsi se nade mne a začala mi laskat bradavky svými vláčnými ústy.
Tvůj jazyk klouzal z jednoho ňadra na druhé a vzbuzoval ve mne dosud nepoznané pocity. Chvílemi jsi sála bradavky a chvílemi laskala napjatou kůži kolem nich. Ani jsem si neuvědomila své hlasité vzdechy. Pak tvá dlaň zajela k podbřišku a začala mi pomalu stahovat sukni a pak i kalhotky. Možná trochu vyděšeně, ale zároveň s vášní jsem na tebe pohlédla a ty jsi se smyslně usmála. V tom úsměvu jsem poznala příslib ještě větší rozkoše, která mne očekávala. Opět jsi se sklonila k mým bradavkám, jemně jsi je sála, ale jen chvíli. Pak jsi svými rty jela pomalu níž a níž, přes pupík až tam, kde se začaly objevovat chloupky. Bylo to velmi příjemné, ale ani tady jsi se nezastavila, pokračovala jsi dál až k pahorku, za kterým se skrýval můj klenot. Když jsi se ho dotkla, vyjekla jsem rozkoší. A ty jsi pokračovala dál, laskala jsi i mé stydké pysky, a koupala svůj mokrý jazýček v mé šťávě, která hojně vytékala z mé vzrušené pochvy. Když jsi pak přisála své rty na poštěváček a jemně jsi začala sát, mé tělo už ten nával rozkoše nevydrželo. Začala jsem se zmítat blahem a cítila jsem necudné záchvěvy ve své pochvě. Přišlo to tak náhle a bylo to neskutečně krásné – můj první orgasmus, který mi dala žena.

Autor příspěvku: Nikol