Lesbické hrátky v posilovně

Nora mě pozvala k sobě do posilovny, původně na to abych vyzkoušela fitness metody, ale to mi prišlo divné.

Nora je prostě nesnášela obecně. Proto také svoje nové Fittnes pojala, jako klubové zařízení s členskými kartami.
Já se dostavila v plné parádě kolem osmé. Vážně to měla dokonale vybavené. Od baru až po sprchy. A nářadí nepřeberně.
Nora je černovláska. Docela pohledná. Postavu vypracovanou. Až na prsa. Je hodně plochá. V tomto bodě jsem na tom lépe.  Sice ne, jako moje sestra, která má kozy s velkým K a zadeček, jenž je dokonale vyvažuje, ale mě to stačí. Moje sestra do posiloven ovšem nechodí. Nevím proč, ale nemusí. Její tělo je stále perfektní a pokud se prohne a vyšpulí zadeček, tak okamžitě vlhnu. Když mi bylo patnáct bývala jsem z toho úplně odvařená. Teď už jsme se nějaký čas neviděly. O spaní nemluvě. Alice se vdala.
Pak rozvedla. Zbyl jí syn Robin. Měl by slavit letos osmnáctiny a já předpokládám, že u toho budu.
Měla bych mu koupit nějaký dárek.
Běželo mi to hlavou, když jsem se přitahovala za ruce na speciálním nářadí. Nohama jsem se opírala o jakési podstavce po stranách sklopeného stolu. Asi to byla docela rajcovní poloha, protože Nora hltala očima každý můj pohyb. Občas jsem vzdychla o něco hlasitěji.
Kromě mě a ní tady nebyla ani noha.
Mělo mi to dojít hned.
Na sobě jsem měla jen krátké tričko a elastické šortky. A dávala si do těla.
Byla jsem zpocená. Líbilo se mi to. Musím říct, že mě to docela uspokojuje. Vybít energii.
Znovu jsem zabrala.
Nora došla ke mně.
Oblečená byla obdobně. Jen mnohem méně zpocená.
Musím říct, že mě docela překvapilo, když si klekla vedla mě a vložila svoji dlaň mezi má roztažená stehna. Nečekala jsem to. Ne tak…náhle.
Svádění jsem předpokládala. Nora mi to naznačovala několikrát, že by se mnou chtěla… Ale tak rázně? Tak odvážně? Bez zábran. Beze studu.
Cítila jsem, jak tlačí svoje prsty přes elastickou látku šortek. Byla jsem zalitá potem. Mezi nohama pochopitelně taky. A teď ten dotek. Dotek… pevné sevření. Mohutný tlak na moje stydké pysky a poštěváček.
Zajíkla jsem se. Vyhekla.
„No…Noro…!“
„Strašně tě chci!“

„Já…“ nevěděla jsem co říct. Ten dotyk mě zcela rozhodil. Vůbec nebyl nepříjemný! Já měla neodolatelnou touhu se k její ruce ještě víc přitlačit. Ale zaskočilo mě to. Nemyslela jsem si, že to bude tak snadné. Tak…tak…
Její prsty se pohnuly. Krátkými masážními pohyby začaly dráždit můj rozkrok k neuvěření. Vlhnula jsem.
Mezi nohama.
A po celém těla cítila sílící horkost. Moje prsa a hlavně bradavky se začaly nalívat. Tváře mi zrudly a já se celá zachvěla chlípnou rozkoší. Vykřikla jsem.
Uvědomila jsem si, že jsem stále ve stejné poloze. Rukama svírám lanová madla a nohama se zapírám do podstavců. A prohýbám se v bedrech. Blíž k ruce. Blíž k rozkoši.
To nemůže jít tak snadno!
Ne…
Ale nedokázala jsem se bránit ničemu.
Ani když mě Nora uchopila za okraj šortek a stáhla je rázně dolů až ke kotníků. Jen jsem nadzvedla jednu nohu a nechala ji, ať mě toho zbaví docela. Můj zpocený, vlhký a dokonale vyholený klín zavoněl nedočkavostí. Nora se skláněla kousek nad ním. Doslova ho hltala očima. Jako by si chtěla zapamatovat každičký záhyb, každičký detail z toho pouzdérka rozkoše.

Uchopila mě za bedra. Snad i trochu nadzvedla. A pak mi do klína zabořila svůj jazýček. Hltala mě nedočkavě. Rychle.
Jako by měla strach, že o ten koutek rozkoše přijde. Jako by se bála, že cuknu. Uteču. Budu se rvát…
Ale já se jen prohýbala a křečovitě svírala madla stolu. Vyrážela jsem prudké vzdechy a celá se chvěla nedočkavou touhou po blížícím se vyvrcholení. Že se udělám, o tom jsem nepochybovala. Vždycky se v posilovně udělám. Buď později ve sprše, nebo, pokud je klid, tak na některém ležacím nářadí.
Ale teď to bude hodně silné.
Opravdu hodně.
Vlna vášně byla vystupňovaná k maximu.
Nora si mě brala dokonale. Dokonale a bez zábran. Její jazýček projížděl každičkým záhybem okolí mé jeskyňky a pak se celá přisála rtíky k mému poštěváčku. Nasála ho a špičkou jazyka dráždila jeho vrchol.
Udělala jsem se během okamžiku.
Klitoriální orgasmus.
Prudký, ostrý…

Smyslů zbavující. Vykřikla jsem a prohnula se jako luk. A znovu vykřikla.
Sekrety mé komůrky se draly napovrch. Příjemné teplo se rozlévalo celou pánví a já dlouze vzdychala. To už jsem se madel nedržela. Objímala jsem Noru kolem hlavy a prsty jí cuchala její krátké vlásky.
Neodtáhla ústa dokud jsem se jen trošičku chvěla. Byla dokonale zkušená milenka.
Teprve později mě opatrně uložila zpět na lavici a krátce se na mě usmála. Pak mě políbila. Ústa stále ještě voněla mým klínem a já ji lačně líbala.
Líbala a slzy mi tekly po tvářích.
Vždycky mi tečou, když se pomiluji s ženou.
Už v patnácti jsem plakávala. A moje sestřička mě stejně něžně líbala a hladila jako teď Nora.
Něžněji…
Ne…to se nedá srovnávat…
Nejsem nezkušená husička a tak jsem věděla, co teď Nora čeká ode mě. Ale nenaléhala. A já jí byla vděčná.
Potřebovala jsem se uklidnit. Jen tak ji držet a tisknout k sobě. Hladit ji po tvářích a líbat. Něžně…
„Chceš to hned tady, miláčku? Nebo si mě odvezeš do  své postýlky?“
Zaváhala. Nebyla si jistá…
„Neboj se lásko,“ šeptala jsem, „dnešní noc budu jen tvoje. Jestli se chceš milovat tady mě to nevadí…“
Dlaní jsem ji hladila po zádech a pak vnikla pod látku jejích šortek. Něžně jsem jí projela rukou kolem půlky zadečku a pevně jej sevřela. Nora vzdychla a přitiskla se na mě. Chtělo by to nějaký vibrátorek. Nora bude nesmírně náročná a určitě jí to bude dlouho trvat. Byla nadržená. To ano. Ale na rychlé vyvrcholení to nevypadalo.
Proto bych byla raději, kdyby si mě odvezla do své ložnice. Tam určitě bude mít spoustu pomůcek, které nám to usnadní. Tady jsem měla obavy, že bych ji nemusela zvládnout. A já nechtěla, aby byla zklamaná. Přesunula jsem se dlaní na její ploché břicho a jemně ji pohladila po zvlhlém klínu.
„Máš tu nějakou hračičku?“  zašeptala jsem něžně.
Nora zaváhala.
„Já…miláčku…já…“

„Lásko moje,“ objala jsem ji. „Neboj se! Neuteču ti! Jen chci, aby ses cítila také dokonale! Chci ti to udělat tak, jak jsi zvyklá přijímat rozkoš! Jen jsem si říkala, že u tebe doma by nám to možná šlo líp…“
Trochu se červenala.
Pak mě políbila.
„Strašně tě chci!“
„Jsem jenom tvoje…Věř mi!“
Nora se nakonec zvedla a podala mi ruku. Skoro mi nedovolila se osprchovat. A málem zapomněla zamknout

Autor příspěvku: Nikol