Letní vzrušení s neznámým motorkářem

Bylo krásné léto, ale Adrianu zužovala touha po nějakém vzrušení.

V ten den zrovna nečekaně začala velká bouře, bylo zrovna dopoledne.  Adriana  běžela rychle ven sundat prádlo. Rychle promokla a její bílé tílko se jí začíná rýsovat a lepit na krásně tvarované tělo a její  krásná pevná prsa. Krásně jí vystupují bradavky. ´´Další hnusný, nudný a bezvýznamný den´´ říká si naštvaně. Najednou slyší  u cesty velkou ránu. ´´Co to bylo, doufám že to nespadl zas můj věčně nalitej brácha na hubu´´ pomyslela si. Adriana se rychle utíká podívat  co se stalo a její  prsa se pevně pohybují se strany na stranu jako kyvadlo. Když doběhne k cestě, tak se začne rozhlížet. Její překrásné, blonďaté a zvlněné vlasy začnou v dešti ztrácet krásu. Najednou vidí černou převrácenou motorku.rozběhne se  k ní a vidí nějakého motorkáře.´´ Jste pořádku? Je vám něco? Mám zavolat záchranku´´?! Křičí svým  jemným hláskem. Motorkář  se však zvedne  opráší si rameno, sundá si přilbu, podívá se na Adrianu a říká ´´To jsem už v nebi, že vidím anděla´´? Adriana se zasměje a ptá se  ´´Jste v pořádku, nejste zraněný?´´. ´´Ae nic, jen mám naraženou prdel. Mé jméno je Silvestr ´´.´´Já jsem Adriana´´ odpoví zaraženým hláskem.´´ Můžeme si tykat, co ty na to´´ Ptá se Silvestr. ´´No dobře ´´ . Adriana se podívá na jeho pravé stehno a vidí, že ho má zedřené ´´Pojďte, teda pojď  ke mně, ta rána by se měla vyčistit.´´Tak jo´´ odpoví  Silvestr. Zvedne motorku,  kulhavým pohybem doprovází  Adrianu k domu.
Cestou se Adriana ptá ´´Kam si jel, že si tak uháněl?´´. ´´Na výsledky testu  kapavky, né jen jsem se byl projet,  mám rád rychlou jízdu´´ vtom se na sebe podívají, trošku se pousmějí a po tichu pokračují dál. Adriana jde před Silvestra lákavou chůzí, při tom kroutí svým malým zadečkem, pomalu si prohrábne zmoklé, vlnité, blonďaté vlasy, a její žabky v tom dešti začaly při chůzi čvachtat. Jak došli k domu, Silvestr si opřel motorku o dům a vešel s Adrianou do jejího pokoje.  ´´Sedni si na postel a počkej, já hned přijdu´´ řekla a odešla do koupelny. Za chvíli přišla do pokoje s dezinfekcí. ´´Sundej si  kalhoty´´ , Silvestr si sundal kalhoty a oba se  na sebe začali culit a vyměňovat si  pohledy. Silvestr si sednul  na postel  a za zády se opře rukama o postel. Adriana už osušená,  trošku vlhká se k němu lákavě nakloní a šplíchne Silvestrovi dezinfekci  na odřené stehno. Silvestr jen zasyčí a Adriana mu vatou očistí ránu. Oba něco už tuší, ale mlčí.  Adriana mu zalepuje ránu a záhy vidí, že v jeho trenýrkách něco roste. Upřímně se podívá na Silvestra a Silvestr na ni. Rukou mu začne jemně a pomalu sjíždět pod trenýrky.  On pomalu vzdychne a jen se na ni dívá, jak mu stahuje trenýrky. Potom si Adriana zdělá tričko, začne lízat okolí rány a pomalu se přibližuje k jeho pevnému penisu. Začne mu do kola lízat špičku žaludu a potom ho úplně celého pohltí do pusy. Zpomala a jemně Adriana začne sát a při tom ho pravou rukou hladí po břiše a druhou mu masíruje varlata. Silvestr jí hladí po vlhkých vlasech od deště. Adriana se zvedne, předkloněná si  sundá krátké, džínové šortky, klekne si nad jeho pevně stojící penis a  vášnivě ho líbá. Silvestr Adrianě při tom jemně mačká prsa a pomalu rukou směřuje k její vlhké kundičce a prsty jí zasouvá dovnitř. Potom vytáhne prsty a olízne si je. Adriana si pomalu zasouvá jeho penis dovnitř. Začne pomalými pohyby konečně uspokojovat svou překrásnou  mokrou kundičku. Adriana zrychluje své pohyby a jemným hláskem začíná vzdychat. Za nedlouho cítití, že už přijde orgasmus a zpomaluje, aby si to užila co nejvíce. Silvestr začíná také vzdychat a prožívá dlouhý orgasmus, dosud nejdelší a nejlepší ve svém životě. Adriana jen cítí, jak jeho teplé sperma v ní vybouchlo, zrychlí a začíná prožívat krásný mokrý orgasmus. Adriana celá spocená začne lízat jeho bradavky.silvestr Adrianu zlehka ji chytí a posadí vedle sebe, dá si její levou nohu na rameno a začíná jí od kotníku lízat po noze až k její sladké kundičce.Líbá ji  po jemně vyholených chloupcích kolem vagíny. Pomalu směřuje k jejím nádherně výrazným pyskům. Zjemna  jí začal lízat celou vagínu a pak do ní vrazil celý jazyk, zrychleně začal kývat hlavou s jazykem celým ponořeným v jejím vlhku, což Adrianě dělalo nesmírnou krásu. Na konec prožívá druhý ještě příjemnější orgasmus.

Potom jí políbil, lehl si vedle ni a oba se začali dívat z okna na nebe.  ´´To byla nádhera, něco tak krásného jsem ještě nezažil  Adriano, ty nejsi anděl, ty jsi dračice´´, ´´Díky, to jsem potřebovala ´´řekne zadýchaně. Oba potom vedle sebe přemýšlely o tom jaké to bylo. Mezitím venku vyšlo slunce a zjevila se krásná duha a ta typická letní, vlhká, vůně po dešti.

Autor příspěvku: Nikol