Léto s bratrancem

Bylo mi čerstvých patnáct let, když naši museli na celé léto pracovně mimo naši republiku a mě tak na celé dva měsíce poslali k tetě na vesnici, kde jsem měla strávit prázdniny s o pět let starším bratrancem. A taky se spoustou koz, králíků, krav, koček, psů a slepic, protože teta strýcem měli hospodářství. První den prázdnin jsem tak usedla do autobusu, který mě odvezl do tetiny vesnice. Na zastávce na mě čekal Franta. Jeho světlé vlasy byly v ostrém kontrastu s opálenou pokožkou. Cestou domů jsme se s bratrancem bavili, co všechno se tu dá podniknout a na co se můžu těšit. Zatímco on mluvil, já jsem si ho pěkně z blízka prohlížela. Byl oproti mě vysoký, měl vypracované svaly, výraznou čelist a spalující hnědé oči. Ucítila jsem, jak v mojí kundičce cuká, ale nevěnovala jsem tomu pozornost. Nemůžu přece takhle přemýšlet nad bratrancem!

Ubytovali mě nahoře v patře, hned vedle Frantova pokoje. Teta se strýcem měli ložnici dole, vedle kuchyně a obýváku. Než jsem si stihla vybalit věci do prázdné šatní skříně mě teta volala k obědu. Seběhla jsem dolů a pomohla jí podat na stůl. Když jsme se najedli, chtěla jsem umýt nádobí, ale teta mě vyhnala k vodě. Kousek za vesnicí byl rybník a u něho bylo vytvořené celkem pěkné přírodní koupaliště. Bylo horko a lidí zde bylo doslova jako máku.Vzhledem k tomu, že jsem tady nikoho pořádně neznala, jsem pomalu obešla písčitou pláž a po několika minutách vkročila do stínu, který tvořily koruny lesních stromů. Zde bylo příjemně, takže jsem tu vydržela až do pozdního odpoledne. Po návratu domů jsem pomohla tetě obejít jejich malé hospodářství a ulehla jsem do postele, abych strávila dojmy dnešního dne. Stejně rychle uběhly následující dva víkendové dny. To mě Franta vzal sebou k rybníku, abych se seznámila s místními kluky a děvčaty.

V pondělí ráno šla teta a strýc do práce a já zůstala s bratrancem doma. Franta dostal za úkol se o mě postarat. Když jsem ráno vykoukla z okna, naskytl se mi pohled na zataženou oblohu. Bylo jasné, že z koupání dnes nic nebude. Ležela jsem v posteli, přemýšlela o klucích, které jsem zde poznala v minulých dnech a moje ruka přitom bezděky vklouzla pod noční košilku a začala laskat mou lehce zarůstající lasturku. Prsty nahmataly malý poštěváček, který se ochotně vztyčil a druhá ruka mezitím rozepnula knoflíčky a hladila kozičky, které už celkem pěkně narostly a nyní na nich trčely tuhé bradavky. Pomalu jsem se blížila k vrcholu, když jsem pohledem zavadila o mírně otevřené dveře, kde stál Franta s očima upřenýma na mě a pořádně napnutými trenkami v rozkroku. Lekla jsem se a snažila dostat deku přes sebe, abych ukryla svou nahotu. To už bratranec přistoupil až k posteli a tiše mě požádal, zda bych nemohla pokračovat. Byla jsem celá červená a nevěděla, co mu odpovědět. Navíc jsem nemohla odtrhnout zrak od jeho trenek, plná zvědavosti, co je v nich.

Usedl naproti mě na postel, deku stáhl na zem a ze zájmem si mě prohlížel. Vzrušení kolující v mém těle způsobilo, že jsem sama sebe slyšela říkat, ať se taky svlékne, že před ním nebudu nahá, když on je oblečený.  To už letěly trenky na podlahu k dece a proti mě trčel jeho celkem mohutné péro. Nikdy jsem skutečný neviděla, a tak mě připadal jako obr. Byla jsem od předchozího laskání, které ještě umocňoval tento pohled tak vzrušená, že jsem opět sáhla mezi nohy a pokračovala v dráždění sledována nadrženým bratrancem. Nemohla jsem spustit oči z jeho klacku. Byl silný, žilnatý a nahoře vykukovala tmavočervená hlavička. Bratranec se pomalu posunul ke mě, uchopil mě za hlavu a přitáhl do svého klína. Měla jsem jeho péro nyní přímo před očima. Vzpomněla jsem si na fotky v tátových časopisech a lehce jsem olízla rudou špičku. Cítila jsem podivnou vůni, která mě silně přitahovala. Na jazyku jsem měla ne nepříjemnou mírně slanou chuť. Uchopila jsem jednou rukou spodní část údu a snažila se hlavičku dostat mezi čelisti.

To už se Franta položil na záda a rukou mě pomalu otáčel, až jsem klečela nad jeho tělem s mušličkou nad jeho ústy, přičemž jsem měla jeho čuráka stále v ústech. Náhle jsem ucítila jeho jazyk, který projížděl mezi mými pyskya stále silněji dráždil poštěváček. To už jsem nemohla vydržet, přitlačila jsem svou pičku na jeho obličej a náhle se mi zatočila hlava, celé tělo přepadla slabost a z úst mě samovolně vycházely vzdechy. Stále jsem ale v ústech držela jeho klacek a vrcholek jsem cítila až na mandlích. Náhle v něm zacukalo a mé ústa i krk se začaly plnit teplou, mírně slanou tekutinou, která byla bílá a lepkavá. Málem jsem se zalknula, protože jsem nic takového nečekala. Po prvním šoku jsem se soustředila na kapičky, které zůstaly rozstříknuté kolem a s chutí jsem je slízala. Také Franta pečlivě olízal mou mušličku, která ale zůstávala stále mokrá a vydávala silnou vůni.

Vzrušení lomcovalo celým mým tělem a já chtěla víc.  Vzala jsem jeho ocas opět do úst hrála si s ním tak dlouho, že opět v plné síle stál a čekal co bude. To už bratranec vytáhl prsty z mé mokré kundy, otočil mě tak, že jsem seděla obkročmo na jeho břichu a posunul mě o něco níž, aby se jeho žalud dotýkal mé dírky. Několikrát jím přejel mezi mými lupínky a v tom mě prudce posadil přímo na něj. Od překvapení jsem prudce vzdychla. Nebolelo to, naopak to bylo velmi příjemné. Cítila jsem špičku jeho mohutného údu na samém dně mé štěrbinky. Pomalu jsem začala poskakovat na tomto kůlu a vychutnávala si tento nový pocit. Stěny mé kundičky pevně obepínaly klacek, který při pohybech dráždil i můj malý poštěváček a po několika pohybech se mě zatočila hlava, známá slabost orgasmu, nyní mnohem více umocněna, zachvátila celé mé tělo a z kundičky se vyvalil proud voňavé šťavy.  To už i bratrancem kolovalo maximální vzrušení, najednou  zavzdychal, vytrhl ocas ven a vystříkal mezi nás své bílé semeno. Ještě jsem mu jazykem očistila jeho povadající kolík a po sprše jsme nazí usedli k pozdní snídani.

V následujícím čase do oběda mě bratranec poučil o více polohách, které jsme hned vyzkoušeli, vysvětloval mi, co znamená třeba takový deepthroat a nakonec mi odpanil i análek. Bylo to dost citlivé, místy až bolestivé, ale v předtuše nového poznání jsem držela. Když už jsem cítila jeho žalud z větší části uvnitř, zatlačila jsem proti a celý čurák byl těsně uvězněn v mém zadečku. Stáhla jsem svaly kolem konečníku a držela. To už se ve mě začal pohybovat. Pomocí lubrikantu se mu to dařilo a já pociťovala daleko větší rozkoš, než když byl v mojí kundičce. Rychle se blížil můj vrchol a zatímco jsem hlasitě křičela, z mé pičky se valil proud mých lepkavých šťáv a v tom se uvolnila klapka, a ihned po tom ze mě vytékaly mé horké chcanky. To už jsem měla střeva naplněná Frantovým semenem, které se postupně mísilo na podlaze s mou lávou a močí v lákavě vonící tekutinu.

Po řádné koupeli jsme se konečně uklidnili a věnovali se přípravě oběda. Následující den už ráno svítilo sluníčko a já se těšila k vodě. Než jsme vyrazili, podlehla jsem Frantově žádosti a v rychlosti jsme si dali jedno kolečko. Po příchodu k rybníku jsme byli dlouhou dobu sami mezi vrbovým houštím, protože místní omladina se zde scházela až odpoledne. Věnovali jsme se koupání a opalování. Leželi jsme na mělčině, když jsem na mušličce ucítila Frantovu ruku. Pomalu se dostal pod kalhotky a prsty vnikly do štěrbinky. Chvíli mě vzrušoval dvěma prsty, které v pravidelném rytmu zasouval do mojí roztoužené lasturky a na to jsme se přesunuli na deku, kde pokračoval. To už byly mé plavky dole, jeho ruka masírovala mou kundičku a já si hrála vzrušeně se svými prsy, na nichž trčely bradavky.

Najednou už mě bratranec obrátil do kleku na čtyři a já ucítila jeho kolík na okraji své studánky. Chvíli tam přejížděl a současně zajížděl až na zadní dírku. Náhle se zastavil, já ucítila něco chladného ve své pičce – byla to tuba s opalovacím olejem- a jeho kolík byl v mém zadečku. Začala divoká jízda, mé kozičky visely dolů a hrozily utrhnutím, z kundy mi valila šťáva a z úst vycházely nelidské zvuky. To už i Franta s křikem plnil mé vnitřnosti notnou dávkou svých mrdek. Spadli jsme na deku a divoce oddychovali. Ani jsem si neuvědomila, že z mé kundy stále trčí tuba s olejem. Teprve po chvíli jsem byla schopná ji vytáhnout a nazí jsme vběhli do chladivé vody.

Prázdniny uběhly jako voda a já se těšila na další, které určitě strávím u tety s bratrancem Frantou. To jsem ale nevěděla, že Franta už bude na vojně, takže mě zbyly jen vzpomínky na jedny báječné prázdniny a naděje, že možná někdy.

Autor příspěvku: Nikol