Máma a dcera si užívají u bazénu

bylo horké odpoledne a já se zrovna vracela ze školy. Už jsem se nemohla dočkat, až doma skočím do bazénu a zchladím se. Jen co se za mnou zavřeli vchodové dveře, odhodila jsem batoh stranou a namířila si to přímo na zahradu. Nepřekvapilo mě, že už je mamka doma, ležela nahá na dece a opalovala se. Začala jsem si svlékat oblečení, nebylo nic neobvyklého, že jsme před sebou s mamkou chodily nahé, vždyť na tom nic není. Pozdravila jsem a okamžitě skočila do bazénu, udělala jsem několik temp a zase vylezla. Nenapadlo mě nic lepšího, nežli se přitisknout k mámě, která mezitím, co jsem byla v bazénu, změnila polohu a opalovala se na břiše.

„Ježíš, ty studíš““ vykřikla a já cítila, jak se pode mnou zachvěla. Kapičky ze mě stékaly a pokračovaly po jejích bocích a stehnech. Voda mezi našimi těly okamžitě zteplala. Cítila jsem sluneční paprsky na zadečku, milovala jsem to.
Často jsme se opalovaly nahé, nebyl důvod nosit plavky a vytvářet si na těle pruhy. Díky sálajícímu sluníčku jsem byla během chvilky suchá a začínalo mít svůj vliv – když jsem se opalovala nahá, pokaždé jsem se vzrušila. Musela jsem pak odběhnout do sprchy a udělat si to.

Na mámu měly paprsky stejné účinky. Jednou jsem se vrátila ze školky nečekaně o tři hodiny dříve a  viděla ji z okna jak si laská mušličku. Nemohla jsem se dívat jinam. Máma měla roztažené a pokrčené nohy a divoce si dlaní honila. Když se udělala, přetočila se na bok a ze zadku si vytáhla dlouhý fialový robertek. Šokovalo mě to a vzrušilo zároveň. Ten večer jsem si poprvé do zadečku strčila prst- jen abych zjistila, jaké to je. Při těch vzpomínkách jsem se vzrušila.
Stále jsem ležela na mámě a cítila její rozpálené nahé tělo. Jednu nohu jsem jakoby nic položila na zem. Moje kundička teď spočívala na jedné její pevné půlce. Trochu jsem předsadila pánev a zatlačila. Jen trošičku, aby to nepoznala.

„Beruško, mohla bys mě prosím namazat?“ vytrhla mě z toho úsilí máma.„Jasně,“ zašvitořila jsem. Klekla si vedle ní a bílým krémem udělala na zádech čáru. Končila přesně na štěrbině jejího krásného zadečku. Roztírala jsem krém. Vzadu na krku, na lopatkách, na bedrech… na okamžik jsem zaváhala a pak ho rozetřela i na zadečku. Mámě to nevadilo, ležela nehnutě. Sjela jsem po kulaté prdelce na stehna. Opět vymáčkla trochu krému, roztírala ho.
Máma lehce rozevřela stehna, abych mohla i na jejich vnitřní stranu. Jela jsem od kolen vzhůru. Blížila sem se ke kundičce. Ke kundičce vlastní mámy, proboha! Najednou se mi v hlavě vytvořil červený vykřičník, co to jako sakra dělám?! V ústech jsem měla sucho, srdce mi bušilo. Zkontrolovala jsem svoje dílo – její snědé tělo se nádherně lesklo. Měla úzký pas a široký zadek, ale na čtyřicet vypadala skvěle.

Podívala se na mě zpoza brýlí. „V pohodě?“ „No jasně!“ usmála jsem se.„Měla by ses taky namazat,“ podotkla.„Jsem v pohodě,“ houkla jsem a lehla si vedle ní. Snažila jsem se uklidnit.„Takhle se spálíš,“ řekla. Klekla si vedle mě na jedno koleno a natáhla se pro krém. V tom okamžiku se její těžké prsy zhouply, malinko roztáhla nohy. Takhle zblízka jsem ji ještě nikdy neviděla! Byla vyholená pouze dole, nad poštěváčkem  měla úhledný trojúhelníček. Studený krém mi kápl na břicho. Zavřela jsem oči. Cítila jsem její dlaně na bříšku, na prsou , na krku… pak dole na stehnech, stejně jako já jela vzhůru.Srdce mi přitom bilo až v krku. Roztírala krém, na místech, která jsou skryta pod kalhotkami…
Pak jsem ucítila její prsty i na venušině pahorku.

„Když ses začala holit, musíš se tam mazat,“ řekla jemně. Trochu jsem od sebe odtáhla stehna. Máma to pochopila jako pobídku a zajela dolů, podél mojí škvírky. O tom, co se událo v její ordinaci před měsícem, jsme nikdy nemluvily, ale vše se mi teď vybavilo a zalilo mě teplem. Pak jsem ucítila, jak se prsty dotýká mého poštěváčku. S výdechem vzrušení jsem prudce otevřela oči. Její oči byly skryté za slunečními brýlemi, ale na rtech jí pohrával úsměv. Její prostředníček jezdil sem a tam, nahoru a dolů a já cítila, jak vzrušením vlhnu.  Nastavila jsem jí kundičku. Neměly bychom to dělat, ale ani jedna jsme si nemohly pomoct!

„Chci pro tebe jenom to nejlepší, holčičko,“ řekla tiše. To už mi regulérně honila kundu! Nebránila jsem se tomu, naopak jsem jí vycházela pohyby naproti. Pak jsem očima sjela k její kundičce. Ve slunci se leskla. Ten pohled mě fascinoval. Ruce jsem měla volně podél těla dlaněmi vzhůru. Máma se trochu posunula a svojí lasturkou se přiblížila k mé pravé dlani. Neuhnula jsem. Dál mi dráždila poštěváček. Posunula se ještě kousek. Moje ruka byla od její pičky pět centimetrů. Pak dva. Pak byla přímo pod ní! Vzdychala jsem a kroutila se. Nechtěla jsem, aby to někdy skončilo. Fascinovaně jsem na ní koukala, na její velká prsa, pevnou postavu, krásnou kundu! Pak si máma sedla na mojí ruku. Ucítila jsem její vlhké teplo. Prsty jsem připlácla na její pysky a dlaní se dotkla poštěváčku. To pro mě byl poslední impulz. Prohnula jsem se v zádech a kňučela a se zatnutými zuby vrněla a sliny mi odlétaly od rtů…

Pak už jsem jenom vzhlížela vzhůru. Máma se na mě usmívala, ruku volně položenou na mé kundičce.
„Mami…“ „Pšš,nic neříkej, to bude naše tajemství. Nikdy o tom nebudeme mluvit, ano?“ Polkla jsem a přikývla.
„To bysme to kouzlo zničily,“ řekla a její ruka opustila můj klín, pohladila mě s ní po tváři. Měla ji mokrou a voňavou.
Stále seděla na mé dlani. Cítila jsem, jak je vzrušená, její teplá šťáva mi doslova protékala mezi prsty. Ale nechtěla to být ona, kdo udělá první krok. Nechat se ode mě udělat, jí možná přišlo už příliš. Vztyčila jsem prostředník, který se v ní okamžitě ztratil. Máma vydechla.„Já po tobě nic nechci, zlatíčko…“ začala. „Zasloužíš si to,“ skočila jsem jí do řeči. „Mám tě ráda, mami.“ To už jsem v ní měla prsty dva. Dosedla na ně plnou vahou. Pak sáhla pod sebe a moji ruku vytáhla.

„Radši toho necháme, tohle je už moc!“ Držela mě za zápěstí a sváděla vnitřní boj, zda má odejít nebo zůstat.
Rozhodla jsem to za ní. Patami jsem se přitáhla- teď jsem měla obličej kousek od její kundy. Cítila jsem její vůni. Viděla jsem všechny drobné detaily. Její decentní pysky, trochu roztažené ústí, ve kterém se třpytila šťáva. Máma neuhnula. Dlaň mi položila na prudce bijící srdce.Roztáhla stehna. Ale přistrčit mi kundu k obličeji se ostýchala. Slyšela jsem, jak nade mnou vzrušeně oddechuje.Posunula jsem hlavu ještě blíž. Přitáhla jsem se ještě blíž. Mé rty od jejího ochlupení dělily centimetry. Natáhla jsem se a políbila ji na chloupky. Další polibek směřoval na její zduřelý poštěvák. Trhla sebou. Chutnala sladce!

„Ach, zlatíčko…“vzdychla rezignovaně a odtáhla se. Přesunula se, klekla si obkročmo nade mě. Její vlhká mušlička mi visela přímo před ústy. „Určitě to chceš?“ptala se rozechvěle. „Ještě toho můžeme nechat…“
Obě jsme věděly, že nemůžeme. Přisála jsem se na její poštěváček. Její vzdechy mi říkaly, že to dělám dobře. Nikdy jsem kundu nelízala, dělala jsem jen to, co bych chtěla zažít sama. Můj jazyk kmital po jejím naběhlém poštěváčku, nos se zabořil do voňavé sladkosti mezi její pysky, rejdila pánví až se její prdelka otřásala, držela jsem ji za půlky a ty otřesy vstřebávala. Moje kundička se úplně roztekla. Takové vzrušení jsem nikdy v životě nepocítila. Roztáhla jsem nohy a vystrčila pánev vzhůru. Máma to pochopila dobře. Uchopila mě pod zadečkem a přisála se na moji kundičku. Co přišlo potom, mě úplně ohromilo. Něco tak krásného, vlhkého, teplého jsem nikdy necítila. Trvalo jen pár vteřin, než jsme obě současně vyvrcholily v silný a mokrý orgasmus.

Autor příspěvku: Nikol