Ošukala jsem dceru připínákem

 

Já a moje dcera žijeme společně s naší babičkou která nás u sebe nechala bydlet poté co mě můj manžel vyhodil z bytu,protože jsem mu byla nevěrná. Ale to co na mě má dcera jednoho večera vyhrkla, změnilo náš vztah navždy.

 

 

Byl čtvrteční večer a já se pomalu chystala ke spánku. Zrovna rozestlávala jsem postel, když dveřmi vešla Petra, což nebylo nic neobvyklého, asi si chtěla povídat. Chvíli jsme se bavili o škole a brzy se téma stočilo na kluky.

„Mami, s Tomášem se chystáme mít první sex, ale bojím se, že nebudu vědět, co a jak a zklamu ho. Prstíky jsem si už kundičku laskala a dělalo mi to moc dobře, ale i tak se bojím.“ najednou vyhrkla dcera.

Hlavou mi prolétlo, už je velká, má právo na to si užívat. „Dobře, pomůžu ti.“ Vstala jsem a otevřela skříň, na samém dně byla krabice a z ní jsem vytáhla asi dvacet pět centimetrů dlouhého připínáka s popruhy. „Holčičko, naučím tě, jak se šuká.“

Petra stála a s vykulenýma očima pozorovala, jak si navlékám připínáka. „Snad nechceš ucuknout? Vše tě naučím a zvládneš to. Vysvleč se.“ Pomalu se začala vysvlékat a nepřestala pozorovat umělé péro, které se mi už houpalo mezi nohama.

Sama jsem v době, kdy Petra přišla do ložnice, byla nahá a tak už jsme před sebou stály nahé obě a já měla mezi nohama připínáka.
„Pojď blíž a pořádně si ho prohlédni. Ošahej si ho. Pohoň ho.“ směrovala jsem ji.

„Už jsi mu ho kouřila?“ zeptala jsem se. Přikývla na souhlas. „Tak se předveď.“ Poklekla přede mě a vzala umělého ptáka do úst a střídavě ho honila a kouřila. Dost mě to rozpálilo. „To by stačilo. Moc hezky to umíš. To máš po mě.“

„Lehni si na okraj postele a roztáhni nohy.“ samotnou mě překvapilo, jakým rozechvělým tónem v hlase jsem to pronesla. Uposlechla.
Přede mnou se mi naskytl nádherný pohled na její ochmýřenou mušličku. „Vypadá náramně, i to chmýří, ale Tomáškovi by se to nemuselo líbit, tak tak raději ohol.“ Mírně se zastyděla.

Bylo jasné, že už je celá nevrlá na toho připínáka kterého ji co nevidět strčím do lasturky.

Autor příspěvku: Nikol