Moje kolegyně Jana

Jednoho dne jsem šla na návštěvu ke kamarádce z práce. Pustila na videu nějaký erotický film. Doma jsem se na takové pořady dívat nemohla, a tak jsem využila příležitosti, která se naskytla. Snažila jsem se nedávat najevo své vzrušení, ale s postupem času se mi to přestávalo dařit. Tváře mi hořely a bradavky jsem měla nalité tak, že napínaly slabou látku trička. Viděla jsem ale, že i Jana začíná být vzrušená. Po chvíli jsem si náhodou všimla, jak si Jana zajela rukou mezi nohy a začala si hladit kundu. Sice jenom přes látku, ale i tak… váhala jsem, zda ji mám napodobit.

Lákalo mě to, ale styděla jsem se. Nakonec jsem to však nevydržela a levá ruka mi nenápadně sjela mezi nohy. Pomalým pohybem jsem ji posunula nahoru ke kalhotkám. Začala jsem si přes ně hladit kundičku. Kalhotky byly během chvilky úplně mokré od mých šťáv. Když mi však vjel prostředníček pod látku a pronikl až do frndy, uvědomila jsem si, co vlastně dělám. Vždyť tady onanuji před kolegyní z práce!

Nadzdvihla jsem gumu kalhotek a podívala se na svoji štěrbinku. Jako vždy mě tenhle pohled vzrušil. Viděla jsem pysky jemně ochmýřené světlými chloupky a napadlo mě, jakou ji asi má Jana. Konečně jsem zajela prstem do kundy. Druhou rukou jsem si hladila prsa a hrála si s bradavkami. Náhle se Jana na mě svalila. Její prsty vnikly do mé štěrbinky a já jim vyšla vstříc. Vášnivě jsme se líbaly, když jsem ucítila, jak sklouzává dolů. Tušila jsem, k čemu se chystá. Abych jí to usnadnila, roztáhla jsem nožky od sebe a ona toho ihned využila. Zabořila se hlavou mezi má stehna a jazykem vjela mezi pysky. Hlasitě jsem vykřikla, bylo to něco úžasného. Ruce jsem zatnula do jejích ramen, abych jí naznačila, že se mi to líbí. Špičkou jazyka našla můj poštěváček a zakmitala kolem něho jazykem.
Cítila jsem, jak mi po stehnech postupuje vlhko. „Lízej mě, lízej,“ řvala jsem nepříčetně a tiskla její hlavu do svého klína. Potom jsem však sklouzla dolů k ní a políbila ji. Obličej měla celý mokrý, cítila jsem vůni svého přirození. Vášnivě jsme se hladily a nakonec jsme skončily tak, že Jana ležela nade mnou a já měla nad svými ústy její kundičku, zatímco ona měla hlavu mezi mýma nohama.  Prsty jsem rejdila v její frndě a zároveň ji lízala. Cítila jsem, že už se brzo udělá. Přišlo to na nás naráz. Zmítala jsem se a hlasitě křičela. Takový orgasmus jsem ještě nezažila. To nebylo jako s klukama od nás z práce, kteří párkrát přirazili a byli hned hotoví. Teprve teď jsem poznala pravý orgasmus. V obličeji jsem byla celá mokrá od toho, jak se to Janě také líbilo. Potom jsme obě ležely vedle sebe a zhluboka oddechovaly. Byly jsme úplně vyčerpané a brzy jsme usnuly. Ráno a potom každý den, jsme to prožívaly společně znovu a znovu, pořád dokola.

Autor příspěvku: Nikol