Moje manželka Zuzka

Zuzka byla odjakživa krásná ženská, už když jsem jí poznal, měl jsem co dělat, abych udržel ptáka v kalhotách. Bylo jí 18 let a byla panna, když jsem jí ošukal za stohem ve vesnici, odkud pocházela. Od té doby jsme spolu šukali často, jenže půl roku na to mi řekla, že je těhotná, pak porodila dcerku, dva roky na to syna. Zuzka je i po dvou dětech pořád kus, je trochu oplácanější, má slušný kozy a v sexu si rozumíme pořád báječně.

Zuzka neměla ráda nějaké experimenty, měla ráda polohu zezadu, což i mě vyhovovalo, vyjímečně mi dovolila pohrát si s jejími pěknými prsy, občas mi i mého čuráka vykouřila. Polykání semene odmítala a i lízání kundy mi nedopřávala – prý z hygienických důvodů. A tak uběhlo 24 let našeho manželství. Děti se odstěhovaly ke svým láskám a jednoho dne večer mi Zuzka sdělila, že na víkend pozvala mladý pár, který má zájem o perverzní sex. Chvíli jsem protestoval a uváděl všechny možné argumenty, ale Zuzka neustoupila. Vždyť ty nechceš ani polykat semeno a pozveš si nějakého perverzáka, víš co ti všechno bude chtít dělat ? Jo, chci to vyzkoušet a budu souhlasit se vším co budou chtít. Tys mi to celý život nedopřál, tak teď si chci užít. Jestli se nechceš zúčastnit nemusíš, nenutím Tě. Můžeš odjet na chatu nebo se na nás můžeš jen dívat. Jak chceš.

Celý týden mne k sobě nepustila, takže mé koule byly pěkně narvané a já se rozhodl, že si tedy tu mladou kurvičku taky omrdám. Zuzka si v pátek vzala dovolenou, nachystala občerstvení jako na malou svatbu, koupila si krajkové prádlo a odpoledne si dokonce částečně vyholila frndu.

Když mi jí pak přišla ukázat postavil se mi pták do pozoru a já se na ní vrhl jako puberťák. Bohužel opět mi nedala a řekla ať se šetřím na večer. Přesně v 19 hodin zazvonil zvonek. Zuzka šla otevřít a přivedla očekávaný pár. Katce bylo 25 let a jejímu příteli Robertovi 31 let. Oba byli celkem pohlední, Katka měla volnou halenu, takže jsem nemohl určit co se skrývá pod ní a byl jsem na ní dost nažhavený – kdo by nebyl na takové mladé masíčko !

Zuzka udělala občerstvení, popíjeli jsme už druhou láhev šampaňského a naši hosté začali vyprávět své zážitky. Nebyli jsme totiž první s kým si budou užívat sex v grupáči a jak z jejich hovoru vyplynulo mají rádi co největší perverzi. Když Robert přikázal aby se obě ženy svlékly, Zuzana ani na chvíli nezaváhala a už předváděla své nové prádelko. Hm, máš pěkný kozy, ale jestli nechceš přijít o tu krajkovou zbytečnost tak si jí sundej sama. A už tam Zuzka stála v rouše Evině .

Vedle ní se postavila nahá Kačenka a vedle mé Zuzky vypadala jako chudinka. Prsa tak slabé dvojky, hubená a kundu do hladka vyholenou, takže vypadala jako nějaká nezkušená teenka. Najednou přistoupila k Zuzce, začala jí hladit, líbat a nakonec jí jemně jazykem začala kroužit kolem vztyčených bradavek. Druhou rukou hladila Zuzku v rozkroku a Zuzka jí oplácela stejně. Chvíli jsme je pozorovali a když už začaly obě hlasitě vzdychat Robert řekl: tak dost vy nadržené čubky, teď Vám předvedeme naše čuráky. Vždycky jsem si myslel, že nejsem žádná chudinka se svým 17 cm dlouhý ocasem, ale to co se vyhouplo Robertovi z kalhot mi vyrazilo dech a myslím, že i Zuzce na chvilku zatrnulo. Dle mého odhadu ho měl o dobrých 8 čísel delší i když já se mohl pochlubit větší tloušťkou. Budeme mrdat společeně nebo zvlášť a kde ?

Tady nebo půjdeme do ložnice zeptal se Robert a Zuzka odpověděla, že by alespoň ze začátku chtěla mrdat společně, pak se uvidí a už si Roberta táhla za čuráka do ložnice. Nedávnou jsme si pořídili prostorné letiště a hravě jsme se na něj všichni vešli. Roztáhl jsem Katce nohy a začal lízat tu její holou kundičku, ale nepřestával sledovat počínání mé ženy, která právě zasouvala do pusy tu dlouhou kládu a mlaskala u toho jako malé prasátko i když občas, když do ní Robert prudce zajel se začala dávit. Katku jsem zatím vylízal k prvnímu orgasmu, měla pěkně vydumlaného poštěváka a já jí ho kouřil jako malého čuráčka, což se jí asi moc líbilo. Čurák už hrozil výbuchem a tak jsem nasadil žaluda k její dírce a vjel do ní až po koule. Katka vypískla a přirážela se na můj ocas jako divá. Podíval jsem se na pár vedle nás a Robert právě ládoval semeno do huby mé ženy. Držel jí pevně hlavu, takže nebylo vyhnutí a Zuzana musela celou dávku spolknout. Když ji konečně pustit Zuzka kuckala, ale přesto si pochvalovala, že takovou dobrotu v životě neměla. Čubka, moje nechtěla a teď takový kecy.

Mrdal jsem Katku tvrdě a představoval si, že tak trestám Zuzanu a začal jí okusovat malé bradavky. Katka řičela blahem, křičela víííc, víííc óó anoooo to je náádhernééé. Už jsem to nevydržel a začal jí stříkat přímo do píči. Ležel jsem vedle Katky, která držela v ruce můj povadlý ocas, olizoval jí malé kozičky, ale při tom stále pozoroval Zuzanu co provádí s tím mladým kancem. Ten si právě pochutnával na jejích kozách, líbal, lízal kousal, štípal a Zuzana řvala jako túr. Už mě mrdéééj nebo zešíílíím řvala, ale Robert s úplným klidem řekl: nikam nepospíchej ty nadržená děvko, teď ochutnám tu Tvojí baculatou kundu a už jí prudce roztahoval nohy a zajížděl jazykem mezi pysky. Jsi pěkně nadržená kurva, tečeš jako rozvodněná Vltava, tam bude pěkně jezdit ten můj klacek. Najednou se zvedl uchopil tu dlouhou kládu a nemilosrdně jí narval do Zuzčiny kundy. Řvala jako by jí rozpůlil, ale za chvíli už přirážela a křičela, že jí nádherně trhá dělohu. Ta čubka se s ním udělala dokonce dvakrát než jí další nálož nastříkal do kundy. Pak tam ležela jako mrtvola a Robert jí začal opět okusovat ty krásná vemínka.

Katka už mne opět kouřila a šeptala, zda bych jí neprojel tím tlusťoučkým ocáskem zadeček. A já, poprvé ve svých 57 letech začal jazykem prosliňovat její anální otvůrek a následně do něj narval svého čuráka. Nádherně křičela, že je to krásný a já v tý těsný dírce řádil jako mladík a když jsem do ní začal ždímat svého ptáka zasunul jsem jí ještě dva prsty do kundy a mrdal tak dlouho, dokud se pode mnou Katka opět neudělala. Byl jsem z té anální krásy tak vykolejený, že jsem zapomněl pozorovat Zuzanu. Ta právě klečela na všech čtyřech a špulila prdel a píču na Roberta, který se v obou dírách proháněl několika prsty. Dělej ty čubko, udělej se ještě, chci vidět znovu jak ti stříká kunda, je to fantastické, taková stará čubka a ještě podává takové výkony. Jóó joóo to je ono, anóó už ti stříká ty svině nadržená. Nevím kolikrát se udělala předtím, ale asi mockrát, když jí Robert tak chválil.

Táák a teď ti projedu tu pěknou prdel, už jsem si jí trochu připravil tak to snad nebude moc bolet. Jestli jí to bolelo když do ní rval Robert to děsně dlouhé péro nevím, ale řvala až nám zaléhalo v uších a neustále padala na břicho, což Roberta asi naštvalo, protože jí několikrát pleskl rukou přes zadek až na ní zůstávaly otisky jeho dlaně. Ale pomohlo to, už nepadala a držela dokud jí Robert nevystříkal. Katka už mi opět kouřila ocas a já se přiznám, že dvě čísla za večer mi úplně stačily a i můj ocas to dával najevo, prostě se nepostavil. Robertéé on už nemůže a já chci ještě prcáát řvala Katka. Robert jí stáhl k sobě, zarazil jí čuráka do pusy a když mu ho pěkně postavila, poručil Katce, aby Zuzaně lízala píču a sám jí bral pěkně tvrdě zezadu. Katka lízala Zuzčinu kundu a řvala při tom jako na lesy a já viděl jak si Zuzana sama muchluje prsa. Rychle jsem se přisunul k ní a začal jí je mačkat sám. Ano Roberte děláš to moc dobřéé, kousej mi jéé prosííím řvala Zuzana a přestože Robert právě prcal svojí Kačenku, ona si myslela, že jí obdělává ty její cecky. Byl jsem opět naštvaný a vybíjel jsem si zlost na jejích kozičkách.
Celé jsem je okusoval, nepříčetně jsem kousal do jejích bradavek a Zuzana za chvíli řičela při dalším orgasmu. Z tý kurvy to stříká jako z hadice ječela Katka a Robert, který se právě chystal vystříkat Kačeně píču řval, že to ví, že je to pěkně nadržená stará svině.

Pak jsme všichni unavení a vyčerpaní usnuli v jedné posteli. Druhý den jsme se rozešli, ale slíbili jsme si, že si to určitě ještě někdy zopakujeme.

Autor příspěvku: Nikol