Moje poprvé s tátou

Jedné noci si táta vedle mě začal honit péro.

Tati, co to děláš? Chvilku byl klid. Víš někdy to chlapi dělají, když nemají ženskou. Ženský to dělají taky.
„Já vím.“ řekla jsem mu na to. „Taky to někdy dělám.“
„Ty?“ Divil se.
„Tati, mohla bych ho vidět?“ Zeptala jsem se v rozpacích, co nato řekne.
Chvilku byl klid. Pak řek, že mi ho tedy ukáže, ale musím mu slíbit, že to nikomu neřeknu. Slíbila jsem mu, že ne. Odkryl deku a já na vlastní oči viděla poprvé pánské přirození. Bylo pěkně velké. Zeptala jsem se, jestli by mě ukázal, jak si to dělá. Zase bylo ticho. Řekla jsem, že mu taky ukážu, jak si to dělám já. Tak souhlasil. Řekl, ať se odkryji a sundám si košilku. Sedla jsem si tak, abych na něj dobře viděla a začala si hrát s už tak mokrou mojí mušličkou. Táta na mě chvilku koukal a pak si ho začal honit.
Za chvilku se mě zeptal, jestli si to nechci zkusit. Hned jsem souhlasila. Bylo to úžasné. Dělala jsem to tak, jak jsem to viděla u něj. Táta si po chvilce začal hrát s mojí mušličkou, bylo to hezčí, než když si to dělám sama. Oba jsme při tom krásně vzdychali. Tátovi v něm začalo cukat a stříkalo z něj sperma ve chvíli, když na mě přišel můj první orgasmus.
„Bylo to nádherný tati, už se nemusíme před sebou schovávat a můžeme to dělat spolu.“
Zeptal se mě, co vím o sexu. Řekla jsem mu, že se to ženám strká do přirození a s toho spermatu jsou potom děti.
„Ano,“ řekl „ale jsou i jiný možnosti.“
„A jaký tati?“
„No, může se to dělat třeba pusou a nebo strkat do zadečku.“
„A už jsi to někdy dělal tati?“
„Ano, s tvojí maminkou. Moc se jí to líbilo. Můžu ti to ukázat, jestli chceš a když se ti to bude líbit, tak to uděláš zase ty mě, souhlasíš?“
„Ano tati, chci!“
Táta mě políbil a začal si hrát s poprsím. Hladil mě a sál moje bradavky, pak mě líbal pomalu níž a níž. Byla jsem zase celá vlhká a třásla jsem se rozkoší, čím víc se blížil k mé mušličce. Projel jí nejdřív prstem a pak jí začal lízat. Lízal a sál i můj poštěváček, bylo to neskutečně nádherné. Za chvilku jsem se začala celá třást rozkoší a přišel orgasmus, jaký jsem ještě nikdy nezažila. Táta ale pořád lízal a začal mi strkat prst do zadečku. Trochu jsem se toho bála, ale za chvilku mě to bylo příjemné. Během chvilky na mě šel další orgasmus, ještě silnější než předtím, málem jsem z toho omdlela rozkoší. Když to odeznělo, vrhla jsem se na něj a dala mu velkou pusu „Tatínku to bylo moc nádherné. To jsem ještě nikdy nepoznala. Tak teď ti to udělám já pusou, doufám že se ti to bude líbit tak, jako mě…“
Chytla jsem jeho už s topořený úd a začala olizovat jeho hlavičku. Táta mi trochu přitlačil hlavu, strčila jsem si ho co nejvíc do pusy. Jezdila jsem pusou po něm sem a tam a přitom ho sála. Za pár minut jsem cítila, jak v něm začíná škubat a už jsem dostávala první dávku do pusinky. Bylo mi teď hloupí ho vyndat, když mě táta tak pěkně udělal. Tak jsem to spolkla a pomalu pokračovala dál. Dávky pomalu ustály, já ale kouřila pořád dál. Za chvilku mi táta řek, že to bylo moc pěkné a na poprvé že se diví, že jsem to vše spolkla. Víš chlap se neudělá víckrát za sebou jako ženská. Řekla jsem mu, že jsem mu to chtěla oplatit.
„Bude víc příležitostí, jestli chceš.“
„Ano chci…“
„Tak to můžeme dělat každý den.“
„Ano tatínku, moc ráda.“

Druhý den jsem potkala svou nejlepší kamarádku. Vím, že jsem tátovi slíbila, že to nikomu neřeknu, ale taky vím, že ona umí mlčet. Se vším jsem se jí svěřila. Ona mě řekla, že mi zavídí takového tátu. Domluvili jsme se spolu, že vymyslíme něco, aby to udělal jí jako mě.

Autor příspěvku: Nikol