Moje sestřenice Katka

Já a moje sestřenice jsme trávili léto o babičky na chalupě. V té době mi bylo 13 let a Katce o dva roky více, těsně před prázdninami oslavila patnácté narozeniny. Byla to krásná blondýnka, za kterou se kluci museli často otáčet. Jedno odpoledne jsme byli na zahradě, já dostal za úkol sbírat rybíz na bublaninu a Katka měla kropit záhony. Začali jsme dělat kraviny a Katka mě začala kropit vodou, když se mi podařilo zmocnit hadice, na oplátku jsem Katku smáčel od hlavy až k patě. V tom se vynořila babička a začala nám hubovat, že budeme akorát tak nemocní a ať se okamžitě svlékneme, oblečení pověsíme na sluníčko a doufáme, že brzo uschne. Měl jsem z babičky respekt, takže jsem hned odhodil tričko a trenky, ve kterých jsem ten den chodil a čekal, co na babiččin příkaz řekne sestřenice. Ta ale začala babičce odmlouvat.

Svlékat se jí vůbec nechtělo, babička byla ale neoblomná, a když protesty neustávaly, přistála babiččina dlaň na tváři drzé sestřenice. Ta s pláčem rozvázala cípy své košile a já rychle pochopil, proč se jí do svlékání tolik nechtělo. Měla drobná prsa, tak akorát do ruky a navíc v 15-ti letech krásně pevná, takže neměla pod košilí spodní prádlo, odhalil se mi tedy pohled na její krásná kůzlátka, které si ovšem začala ihned zakrývat. Takový trest, ale babička nepovažovala za dostatečný, okamžitě ji okřikla, že ty promočené kraťasy půjdou také dolů, tady Katka moc neprotestovala, na rozdíl ode mne, který jsem stál o kousek dál úplně nahý a stoupající vzrušení si zakrýval rukama, měla spodní prádlo. Svlékla tedy své kraťasy celkem ochotně, ale háček byl v tom, že si dnes vzala tmavě růžové bavlněné kalhotky, na kterých bylo hned vidět, že voda prosákla až na pod kraťasy. Z pohledu babičky bylo jasné, že i tento kousek oblečení bude muset na sušák. Katka začala naříkat a protestovat, babička byla ale neoblomná, a když opět napřáhla k dalšímu políčku, růžové kalhotky začaly pomalu sjíždět dolů po krásných štíhlých nohách mé sestřenice.

Během pár vteřin jsem viděl její broskvičku v celé kráse a zíral jsem s pusou dokořán, já už jsem byl dole značně ochmýřený, zato sestřenice neměla na své kundičce ani chloupek, rychle mi došlo, že si ji holí, čehož si okamžitě všimla i babička. Babička, stará škola, její chloupky v podpaží jsem vídali v létě každý den, když nosila jen letní šaty, se teď na Katku rozkřikla, co to jako má být a proč to udělala? Vzlykající sestřenice mezi slzami vzlykala, že se tak upravují i všechny její spolužačky, a že to je normální, a že se to líbí klukům, což v tu chvíli bylo na mě velmi dobře rozpoznatelné, ovšem babičku to vůbec neobměkčilo. Křičela na Katku, že když tedy chce vypadat jako malá holá holka, tak že jako malá běhala po zahradě nahá a že si to tedy dnes zopakuje, že až do večeře ať na kalhotky zapomene, ať klidně každý kdo přijde vidí, že i v deváté třídě je pořád ještě malá holka.

Mě v tu chvíli péro stálo jak tyčka, tak jsem se raději otočil a šel pokračovat ve sbírání rybízu, čehož si babička všimla a se slovy „a teď jdi zalít už tu zahradu, podívej Mirek, se už také vrátil k práci“ poslala sestřenici zpátky k záhonům. Když nás asi za hodinu babička volala k obědu, byli jsme stále oba nazí, ale naše oblečení bylo už suché, já jsem si tedy mohl obléci trenky, Katce však babička skutečně povolila jen košili. Celé odpoledne jsem stále sledoval sestřenici ať dělala cokoliv, pohled na její vyholenou kundičku s krásně macatými pysky mě vzrušoval tolik, že jsem téměř nemohl odtrhnout oči.

Odpoledne přijeli po práci strejda s tetou, v tu chvíli jakoby do Katky uhodil blesk, když viděla přicházet své rodiče stála jako přikovaná k zemi a nevědomky jim tak umožnila pohled na svůj vyholený klín, strejda si ničeho snad ani nevšiml, ale teta se okamžitě pohoršeně rozkřikla: „Kateřino, co to má znamenat?!“ Katce okamžitě vytryskly slzy, rukama si klín zakryla, to už ale přicházela babička a pověděla své dceři proč že vnučku potrestala, strýc si sestřenku vzal za ruku dovnitř do chalupy, tam jí přikázal sednout na židli a po krátkém výslechu vynesl ortel: „Babička rozhodla správně, budeš chodit nahá, dokud ti klín viditelně neobroste a aby sis to pamatovala dostaneš 20 na holou! A jako malá holka hned teď přede všemi!“ Já, babička a teta jsem se tedy usadili na lavice, strýc Katku postavil doprostřed místnosti, přikázal jí dát ruce za hlavu, potom jí rozvázal cípy košile, které jí roztáhl a na uzel svázal za zády, čímž nám vzlykající Katku zepředu zcela odhalil a rukou ji začal vyplácet na zadnici, střídavě jednu ránu na pravou půlku a další na levou, když napočítal 20 Katka už hlasitě brečela, v tom ale vstala teta, Katce nakázala ať dá ruce dolů, strýce poprosila, aby jí je přidržel za zády, nakázala Katce rozkročit nohy a se slovy „na kluky máš ještě času dost Kačenko“ ji tříkrát pleskla holou rukou přímo přes její broskvičku, to už Katka vřískala na celou chalupu a já jsem si na svých trenýrkách všiml mokrého flíčku.

Autor příspěvku: Nikol