Moje školní šukačka s Larou

Začalo to tím že jsem nastoupil na střední na obor který mě nebavil takže jsem okamžite přestoupil, ale do třídy kde už si lidi rozuměli a znali se. Já jakožto tichý jsem moc nezapadal.

Pár kamarádů jsem si ale našel, konkrétně tři aby jsem byl přesný. Byl to jeden kluk jménem Martin a dvě holky, které se jmenovali Lucka a Laura. Všichni jsme si sedli a měli jsme si i o čem povídat a celkově bych řekl že jsme si všichni čtyři rozuměli.
Ale mezi mnou a Laurou to bylo něco jiného, už od začátku to mezi náma dá se říct jiskřilo a hodně krát jsem se přistihl že na ní prostě jen zírám a kompletně jsem ztrácel pojem o světě kolem.
Laura byla v celku malá holka. Řekl bych že neměřila více než 150cm, měla mírně kudrnaté tmavě hnědé vlasy, sitě hnědé oči, malé rty a nos. Nevím jestli se chodila opalovat nebo byla míšenka ale měla natmavlou kůži do hněda, prsa měla celkem malé, ale pořád dobré a zadek tak akorát.
Všechno to začalo, když jsme měli praxe. Poněvadž jsme já a Laura v seznamu hned pod sebou tak jsme dostali na starost naaranžovat salonek podle seznamu který jsme dostali (zapomněl jsem zmínit že šlo o obor číšník). Měl s námi být i jeden druhák a ukázat nám co a jak ale pořád se neukazoval. Já a Laura jsme už čekali oba v salonku a povídali. Ona měla na sobě poloprůhledné silonky, číšnickou zástěru s malými krajkami a bílou blůzu rozeplou tak akorát, aby jsem viděl na její malé ale dobré kozičky. Ten druhák pořád nepřicházel a já citil že teď je moje šance. Oba jsme seděli na stole a já se přisunul blíž k Lauře a řekl jí, že cítím jak to mezi námi jiskří, jestli to ona vnímá stejně. Nic neřekla, a jen se na mě celkem překvapeně dívala. Já nevěděl co dělat tak jsem jí políbil, nejdříve se bránila, ale potom mi úplně podlehla. Začali jsme si dávat francouzáky a já jí potom svalil na ten stůl na kterém jsme seděli a začal jí rozepínat blůzu. Vykoukly na mě pěkné kozičky, tak akorát do ruky, začal jsem se s nima mazlit a Laura mi už začínala rozepínat poklopec. V momentě kdy se jí to povedlo se mi vysmekla klekla si na zem a začala mi ho kouřit, netrvalo to dlouho a už jsem cítil hrozný tlak a řekl jsem jí že už budu, nechtěla to na obličej protože by jí to rozmazalo make-up, ale já to nestihl a celý jsem jí ho postříkal. Laura tam jen klečela s obličejem pokrytým mojí mrdkou, ale já jsem cítil že můžu ještě. Posadil jsem jí na stůl a tentokrát z ní tu zástěru i ty její rajcovní silonky serval. Pomalu jsem do ní zasunul a díval se jak vzdychá blahem a já jsem byl taky v sedmém nebi. Začal jsem přirážet, byla nádherně těsná, takže jsem se za chvíli zase udělal,tentokrát jsem nestihl ani vytáhnout a všechno jsem to napumpoval přímo do ní. Byl to nádherný pohled, ležela tam totálně uřícená s mojim semenem vytekajícím z její kundy a s obličejem celým od mojeho sperma. Potom se zvedla a něco vytáhla z peněženky. Zeptal jsem se jí, co to je a ona řekla, že je to tabletka aby neotěhotněla. Zeptal jsem se jí ze srandy, jestli to u sebe nosí pořád, ale ona řekla, že tak nějak čekala, že po ní dříve nebo později skočím, tak se prý raději připravila. Od té doby jsme si dávali jen rychlovky na záchodech, nebo u ní doma, když tam její rodiče nebyli. Pak jsme se scházeli i po škole a další je už historie.

Autor příspěvku: Nikol