Můj první anální sex

Je mi 17 let a chtěla jsem vyzkoušet anální sex.

Hledala jsem na internetu a zjistila jsem, že je to něco jako sex, ale do zadku. Ptala jsem se kamarádek ve škole, jestli už to zkoušely. Nikdo o takové praktice ani nevěděl. Jen jedna holka mi řekla, že už to zkoušela. Doporučila mi, ať na anální sex trénuji doma předem, aby mě pak nebolel. Trošku jsme se vylekala, protože jsem nevěděla, že by to mohlo bolet.

Hned ten den po škole jsem si řekla, že musím začít trénovat, jelikož jsem měla o víkendu spát u přítele. Nejprve jsme si vygooglila, s čím mám trénovat. Dočetla jsem se, že pro začátečníky je vhodné něco tenkého. Vzala jsem si proto starý kartáček na zuby. Řekla jsem si, že jeho konec bez štětin má ideální velikost, jakou popisují. Šla jsem do koupelny, kde jsem se zamkla, aby mě někdo nenačapal. Pak jsme si podle návodu klekla na všechny čtyři jako pejsek a vyšpulila jsem zadek, co nejvíce to šlo.

Namydlila jsem si okraj zadního otvoru i kartáček. Doporučovali to na internetu, abych zamezila tření. Pak jsem vzala kartáček do ruky a přiložila jsem ho k zadku. Zajela jsem s ním dovnitř. Překvapilo mě, že jsem necítila žádnou bolest, ba naopak. Zasunula jsem kartáček ještě hlouběji a bylo to příjemné. Jelikož jsem žádnou bolest necítila, rozhodla jsem se, přejít na další level už teď. Kartáček jsem vyhodila, odemkla jsem dveře a zašla jsem si do ledničky pro okurku.

Pak jsem se vrátila na místo činu a opět jsem za sebou nezapomněla zamknout. Pořádně jsem si okurku namydlila a opět i svůj řitní otvor. Trošku jsem se lekla, když jsem si všimla, jak je okurka velká. Překonala jsem však svůj strach a klekla jsem si na všechny čtyři. Už když se okurka dotkla mé dírky, cítila jsem, že to nebude jen tak. Tlačila jsem okurku do sebe, ale moc to nešlo. Rozhodla jsem se, že vyzkouším jinou polohu. Opět jsem vzala do ruky mobil a vygooglila jsem si jinou polohu.

Tentokrát jsem si měla lehnout na břicho a dát si pod bříško polštáře, abych měla zadek výše než tělo, ale abych byla zároveň uvolněná. Polštář jsem u sebe neměla, a tak jsem se pověsila přes vanu. Moc pohodlné to nebylo, ale dokázala jsem se tak lépe uvolnit. Zkusila jsem do sebe zase zatlačit okurku, a tentokrát to šlo lépe. Zasouvala jsem ji a vysouvala a byla jsem šťastná, že překvapím svého přítele. Sice jsem ji dala asi jen na 6 cm, ale i to je úspěch.

Přišel víkend a já jsem se těšila, že překvapím přítele. Milovali jsme se spolu a já jsem mu řekla, že můžeme zkusit anální sex. Přítel neváhal a otočil si mě na bříško. Silou mi nadzvedl pánev, takže jsem byla na všechny čtyřech. Ze šuplíku vedle stolu popadl lubrikant a natřel si svůj penis. Chytnul si mě za boky a pomalu ho do mě strkal.

Necítila jsem bolest, pouze tlak. Snažila jsem se co nejvíce uvolnit a povedlo se. Přítel mě šoustal do zadku. Celý svůj penis byl v mé dírce a já byla na sebe hrdá, že jsem ho pojala celý. Přítel byl celkem tvrdý. Držel mě pevně za boky a přirážel bez ohledu na to, že byl v mé citlivější dírce.

Mně však takové jednání vzrušovalo. Líbilo se mi, že mám něco v zadku, líbilo se mi, jak je tato praktika zvrhlá. Opřela jsem své tělo jen o jednu ruku a druhou jsem si začala masírovat kundičku, abych svůj požitek ještě znásobila. Zadek jsem špulila, jak nejvíce to šlo a přítel mě přes něj ještě plácal. Postupně přidával na síle, až jsem ho měla celý přecitlivělý.

Sama jsem se uspokojovala rukou a vnímala všechnu bolest, kterou mi můj miláček působí. On do mě bušil, jakoby ze mě chtěl vymlátit duši. Každý kousíček jeho penisu byl seznámen s mým zadečkem, ale připadalo mi, že chce stále víc a víc. To sexuální napětí mě přivádělo k orgasmu. Vtom však se přítel přestal hýbat. Zaryl mi nehty do zadku a já jsem věděla, že se udělal.

K mému nemilému překvapení se vystříkat přímo dovnitř, a tak jsem pak hned musela jít na záchod. Bála jsem se, že za mě vyteče nejen sperma.  Nemrzelo mě, že jsem se neudělala. Sice mi chyběl kousek, ale já jsem spíše hrdá, že jsem dokázala potěšit svého přítele. A také jsem hrdá, že jsem zvládla mít anální sex.

Autor příspěvku: Nikol