Můj první sex

Když mi bylo něco kolem dvanácti let, začínala jsem si představovat, jaký bude můj první sex. Možná jsem na to ještě neměla ten správný věk, ale kamarádila jsem se s Hankou, která byla o tři roky starší a tedy v sexu i daleko zkušenější. Hanička už se svým přítelem spala a vyprávěla mi, že je to krásné. Měla jsem trochu obavy, aby mě můj první sex nebolel, protože všichni říkali, že poprvé to dívku bolí. Hanka mě ale uklidnila, že to bolí jen maličko a jen chvilku, pak že si to začnu užívat. Byla jsem odhodlaná zjistit, jaký ten můj první sex bude.

Patrika jsem znala od malička a poslední dobou jsem ho často vyhledávala. Čekala jsem před školou, až půjde domů a snažila jsem se chodit s ním. Bydlel v naší ulici a když jsme byli úplně malí, tak jsme si v roští za hřištěm ukazovali svoje pohlavní orgány. Tehdy Patrik víc kamarádí s klukama, i když se mnou byl asi taky rád. Je o rok starší a chodil do sedmičky, když já byla v šestce. Když se mnou náhodou šel, vždy jsem se potají dívala, zda se mu v rozkroku na kalhotách nedělá boule, jak mě radila Hanička. Je to prý důkaz, že kluk má o holku zájem a vzrušuje ho.

Asi za týden jsme se jako náhodou setkali a šli spolu do školy. Nenápadně jsem se ho zeptala, co u nich ve třídě holky! Všimla jsem si, že trochu zčervenal a nevěděl jak to myslím. „No, myslela jsem, jestli se ti nějaká líbí!“ řekla jsem mu narovinu. Zavrtěl hlavou, že né a zčervenal ještě víc. V tom jsem se mu podívala na rozkrok a jak jsem stála vedle, z profilu jsem viděla, jakou má na poklopci bouli. „Jé Páťo, nestalo se ti něco? Koukni jak ti odstávají kalhoty!!“ řekla jsem mu se smíchem. Byl červený jak rak a vůbec nevěděl co na to říct, tak jsem mu s vážnou tváří řekla, že to mají asi stejně blbý jako my holky, když máme každý měsíc měsíčky. Vůbec nevěděl, co to je a tak jsem mu to docela dobře vysvětlila.

„Hele, nehoníš si náhodou svého čuráčka, když se ti takhle postaví?“ zeptala jsem se ho, protože mě to poradila Hanička. Každý kluk si ho prý honí, jinak by s tím nevydržel, říkala mi tehdy. Byl stále rudý, ale řekl, že né. Vysvětlila jsem mu, že by tedy měl a jestli by chtěl, klidně bych mu s tím pomohla. Vykulil na mě ty svá kukadla a zeptal se, jestli jsem to už nějakému klukovi dělala, když o tom tolik vím!. No samozřejmě jsem mu řekla, že né a přiznala mu, že mi to poradila kamarádka Hanka. Odpověď na to mě nedal, ale já na něj nenaléhala. Věděla jsem, že si to asi musí rozmyslet. To už jsme byli u školy a rozešli jsme se. Potom jsme se dva týdny neviděli. Jako by se mě vyhýbal. Asi po té době jsem šla ze školy a on na mě čekal u parku.

„Evičko, pojď sem za mnou na lavičku!“ volal na mě. Šla jsem, protože jsem byla ráda, že se na mě nezlobí. Sedla jsem si vedle něj a začali jsme si povídat. Po chvilce se mě zeptal, zda jsem myslela vážně tu nabídku, že mu pomůžu s masturbací. Teď jsem já nevěděla o čem mluví, ale když mě vysvětlil, že to je odborný výraz pro honění pérka, pochopila jsem. „No, myslela!“ řekla jsem a byla celá rudá já, protože jsem se začala stydět.„Tak já bych byl rád!“ řekl mi, otočil se ke mně a dal mě pusu na tvář! To bylo poprvé co mě kluk políbil. „Kdy bys měla čas? A kde by jsme to dělali?“ zeptal se mě. Pokrčila jsem rameny, protože jsem o tom ještě vůbec nepřemýšlela. „Máme na zahradě malou chatku, naši tam přes týden vůbec nechodí, není to daleko a mohli by jsme tam chodit spolu. Kolo máš a za čtvrt hodinky jsme tam!“ řekl mi. „To máš dobrý nápad!“ řekla jsem mu. „Budeme spolu jako jezdit na kole a nikoho nenapadne kam!“ dodala jsem a pousmála se. I on se usmál a dal mi ještě jednu pusu na tvář. „Líbíš se mi Evičko!“ řekl mi do ouška. Jen jsem se začervenala a pomyslela si, že mám kluka na můj první sex.

Za dva dny jsme pak poprvé jeli na jejich chatku. Nebyla opravdu veliká, ale dalo se v ní pohodlně dělat, to proč jsme tam přijeli. Byla tam široká postel a stůl s dvěmi židlemi. Vedle byla ještě maličká kuchyňka a sprchový koutek s WC.
„Tak se mám svléknout?“ zeptal se mě.
„Hm, asi bude nejlepší, ať se dostanu k tvému čuráčku!“ řekla jsem mu a byla docela ráda, že nechtěl, abych se svlékla taky, protože bych se styděla.
Stáhl si trenýrky i s kalhotami a vykasal si košili, abych viděla jeho čuráka. Stál mu, šikmo vzhůru přímo proti mně. Strnula jsem. Něco takového jsem viděla poprvé a hned jsem si to zamilovala. Ten kousíček masíčka mě začal přitahovat, jako magnet.
„Páni, to je kousek!“ řekla jsem, když jsem ho viděla. „Můžu si sáhnout?“ zeptala jsem se a aniž jsem čekala na jeho odpověď, už jsem si před něj klekala. Stejně přikývl, ale to už jsem jej držela ve své dlani a obnažila jeho žalud.Byl krásný, temně rudý, nalitý krví. Byl připraven proniknout do dívčí kundičky a způsobit ji nesmírnou slast. Tušila jsem to a i když jsem byla panna, toužila jsem poznat ten pocit, když tenhle kousíček masa zajede do mých útrob.
„Člověče, toho bys už mohl strkat holkám do piček!“ řekla jsem mu a on přikývl, že o tom ví.
„Kdybys chtěla Evičko, mohli by jsme to spolu zkusit, ale musela by si se také svléknout do naha a ukázat mě svoji kundičku!“ řekl mi a vážně se na mě podíval.

Uvědomila jsem si, že jsem zatím stále nahá a že je to vůdčí němu nesprávné. Svléknout jsem se, ale stále styděla.
„Myslíš, že bych se měla také svléknout?“ tázala jsem se ho.
„Taky bych si rád prohlídl holku, abych věděl, kam ho jednou zasunu!“ řekl mi. „Víš, ještě jsem nahatou holku neviděl a moc po tom toužím! Hezky mě po něm jezdi nahoru a dolů, dělá mi to moc dobře!“ dodal a podíval se, jak mu ho jemně masíruji.
Zatoužila jsem si ho dát do úst. Věděla jsem od Haničky, že se to klukům dělá, mají to rádi a vzrušuje to i nás holky. Chvilku jsem o tom přemýšlela mám-li to zkusit. Osmělila jsem se a dala mu na špičku žaludu pusu. Podívala jsem se, co to sním, udělalo. Jen se na mě pousmál. Zopakovala jsem to a ústa na špičce penisu nechala déle. Pak jsem pusinku pomaličku pootvírala a jeho pyj mě pomalu vnikal do pusy. Brzy jsem ho měla s celým žaludem v puse. Dál jsem ho nepustila a sevřela mu ho pevně rty. Jazykem jsem mu jezdila po špičce žaludu a cítila, jak mu v něm pulsuje. Sevřel moji hlavu v dlani a přitlačil si ji k sobě.

„Ach, Evičko, to je krásné!“ zavzdychal a přitiskl si moji hlavu k sobě do rozkroku. Mé sevření rty nebylo nic platné a já měla pojednou jeho čuráka až v krku. Ucítila jsem ho až na mandlích. Myslela jsem si, že se poblinkám a chtěla jsem něco namítnout, ale nešlo to. Vydala jsem ze sebe jen jistý skřek a v tom mě do krku něco stříkl. Musela jsem to polknout, jinak bych se udusila. Šíleně mu v něm tepalo a když to za chvilečku přestalo, cítila jsem, jak mu ochabuje. Vytáhl mě ho z pusinky a řekl: „To bylo boží, Evičko!“
Otevřela jsem pusinku a z koutků mě ukapávalo jeho sperma.
„Ty ses mě tam vyčůral!“ vykřikla jsem zklamaně a chtěla se rozplakat.
„Nevyčůral! Jen jsem to už nemohl vydržet a nastříkal jsem ti tam semínko, ale to není nic špatného, holky to prý běžně polykají!“ řekl mi. Já si uvědomila, že i o tom mě Hanka povídala a uklidnila jsem se. Na konec, nebylo to tak špatné!
„Ale Evičko, rád bych si teď prohlédl tvoji prcinku a vrátil ti tvé cucání mého penisu!“ řekl mi Patrik.
Trochu jsem se začervenala. Asi bych měla opravdu ten svůj stud odhodit a svléknout se, pomyslela jsem si.
„Chceš, pomůžu ti a sám se svléknu taky úplně!“ řekl mi a já přikývla.

Než jsem se nadála svlékl si košili a trenýrky s kalhotami, které měl pod koleny stáhl taky úplně a odhodil na zem. Pak přistoupil ke mně a já si všimla, že má pindíka úplně maličkého a volně mu visí dolů. Přišlo mi to trochu k smíchu a pousmála jsem se. Rozepnul mi blůzičku a pohladil po malinkých ňadrech. Zachvěla jsem se. Podprsenku jsem neměla, protože jsem tušila, že ji potřebovat nebudu. Stejně jsem zatím měla jen nulku. Odhodil ze mě blůzičku a už se chystal na moji sukénku.
„Počkej, tu si radši rozepnu sama, abys mě nepokazil zip!“ řekla jsem mu, protože se mě často zasekával. Sukénka mě sjela ke kotníkům. Vyla jsem jen v kalhotkách a objala ho kolem krku. Přitiskl se ke mně a já pochopila, že jeho penis se zase probudil. Líbal mě.
Už ti zase stojí , viď?“ zeptala jsem se ho. „Pícháš mě s ním do boku!“ řekla jsem mu do ucha mezi polibky.
„Hmm! Ale radši bych tě s ním píchal někam jinam!“ šeptal mi a oba jsme se zasmáli. Sáhla jsem rukou do míst kde mě s ním píchal a sevřela mu ho zase v dlani. „Dej pozor, ať ti to neflusnu do ruky!“ řekl mi.
Cítila jsem jak se mě ruko snaží přes kalhotky hladit přes prcinu. Moc mu to nešlo. Zajel mi rukou přes zadeček pod ně a hladil mě moji holou prdýlku. Cítila jsem jak mě kalhotky pomalu sune dolů. Z kundičky mě tekl čůrek šťáviček a vsakoval se do nich. byly přilepené k moji pičce a nešly moc lehko dolů. Patrikovi se to potom, ale povedlo a sjel s nimi až k mým kolenům. Hladil mě ji holou celou dlaní. Bylo to velice příjemné. Cítila jsem, jak mě jemně rozvírá stydké závojíčky a snaží se do ni zasunout prst.

„Dej pozor!“ řekla jsem mu. „Jsem ještě panna!!“ nevím, jestli to pochopil, ale přestal tlačit prst do mé jeskyňky.
„pojď si tady lehnout, ať to je pohodlnější!“ řekl mi a položil mě na postel na záda. Líbal mě a hladil prsíčka. Tedy, byly to zatím jen kůzlátka, ale bylo to velice intenzivní. Políbil mě i na ně. Po chvilečce jsem cítila, jak se sune níž na můj pupíček a pak ještě níž. Políbil mě na Venušin pahorek, který jsem ještě měla skoro holý. jen nepatrné chmýří prozrazovalo, že zde bude brzy pěkná houštinka. Prstem zakroužil po stydkých pyscích a pak ji jemně, dvěma prsty rozevřel. Zavřela jsem oči, protože jsem se moc styděla a nechtěla jsem se na to dívat. Plně jsem se mu oddala. Cítila jsem jak mě prstem druhé ruky opatrně vniká mezi pysky a jemně se dotýká malého hrbolku, který mě přiváděl k šílenství už, když jsem si ho hladila sama. Ano, byl to poštěváček. Zavzdychala jsem slastí a snad i omdlela. Probral mě horký dech na mé jeskyňce. Pozvedla jsem hlavu, abych se podívala, co mě to dělá. Měl hlavu zabořenou v mém rozkroku a vysunutým jazykem mě laskal klitoris. Myslela jsem, že umřu! Byla to úplná fantasie.

Začala jsem se chvět a v návalu euforie jsem mu chytla hlavu a přitáhla si ji mezi nohy. Lízal celou moji úzkou kundičku a já si přála, aby s tím nikdy neskončil. Cítila jsem jak víc a více vlhnu a pojednou se mě zatmělo před očima. Házela jsem sebou ze strany na stranu a jeho hlavu silně tiskla do svého klínu. Takový pocit jsem nikdy nezažila.
Povedlo se mu z mého sevření vymanit. „Blázníš! Málem jsem se zadusil na tvé prcině!“ řekl mi a já se trochu zastyděla, že jsem se neovládla.
„Promiň, ale bylo to fantastické! Budeš mě to ještě někdy dělat?“ zeptala jsem se ho.
„Kdykoliv budeš chtít!“ odpověděl mi. „Chutnáš skvěle a jestli chceš zkusím ti zasunout ptáka do kundičky!“ řekl.
Musím přiznat, že mě to v tu chvíli bylo úplně jedno. Byla jsem tak vzrušená, že bych udělala cokoliv, jen aby to vše pokračovalo.

„Pokud mě to nebude moc bolet, můžeš!“ řekla jsem mu.
Hned si mě připravil k napíchnutí na svůj pyj. I když jsme to dosud nedělali, věděli jsme, že musím být vyklenutá, aby se do mě jeho penis dobře dostal. Pod zadeček mě dal tvrdý polštářek a nohy jsem svěsila dolů. Nalehl na mě a v ruce držel svůj tvrdý pyj. Hledal žaludem moji skulinku, kam ho chtěl vnořit. Z počátku se nám to nedařilo. Vždy jsem mu ucukla a penis vyklouzl.
„Počkej!“ řekla jsem mu a vzala si jeho pyj do své dlaně a sama si ho tam navedla. Nasadila jsem si hlavičku jeho žaludu přímo mezi stydké pysky. Jemně ho posunul hloub do mě tím, že ho vtláčel do mě. Ucítila jsem jak narazil na překážku. Trochu to zabolelo, ale on povolil a bolest ustoupila. Políbil mě a v tom momentě ho domě víc přirazil.
„Aůůů!!“ vykřikla jsem a měla jsem to za sebou, protože jeho penis do mě vklouzl celý. Naše bříška se setkala. Byla jsem žena!

Byl z toho asi dost vyděšený a tak se mě zeptal, jestli jsem v pořádku. Jen jsem přikývla, protože mě už opravdu nic nebolelo. Začal se ve mně svým údem pohybovat. Nejdříve pomalu, ale postupně své pohyby zrychloval. Ležela jsem jak deska a jen se nechala šukat. Teprve za chvilečku jsem si uvědomila, že bych se měla taky pohybovat. Zpočátku mě asi dvakrát jeho pyj z mé kundičky vyjel. Rychle jsme společnými silami ho opět zasunuli do mě. Šoustal mě, jak nejlépe uměl a já se za chvilku sladila s jeho pohyby. Pěkně jsme si zaprcali a když Patrik cítil, že to na něj jde, rychle ho vytáhl a vystříkal se mi na bříško. Bylo to i s krví. Dlouho jsme pak spolu leželi a jen si povídali o tom, co nás spolu ještě čeká vyzkoušet.

Do zahradní chatky jsme pak chodili poměrně často a vždy jsme si pěkně zašukali.

Autor příspěvku: Nikol