Můj sado maso učitel ze základky

Každý to asi poznal, platonická láska ze základky. Sexy mladý učitel při jehož vzpomínce váš zašimrá kundička.

To, co se ale stalo o několik let později už vůbec nezkažené nebylo. Bylo to erotické peklo. Bylo mi 27 a na svou lásku ze základky jsem už dávno zapomněla. Měla jsem totiž jiné starosti, svoji 7 let starou dcerku Rozárku. V září měla nastoupit na základní školu, na kterou jsem taky chodila, a já měla nervy v kýblu.

Nastal první zářijový den, chtěla jsem trochu zapůsobit, a tak jsem si na sebe vzala poněkud více odhalující šaty. Byly červené, krásně mi obepínaly moje velká ňadra, za která jsem se nikdy nestyděla a s hrdostí je nosila. Doplnila jsem to podpatky a červenou rtěnkou a mohla jsem jít. Když jsem dcerku doprovodila do třídy, nestačila jsem se divit. Z katedry tam na mě koukaly ty stejné hnědé oči jako před tolika lety! Můj učitel, moje platonická láska!

Celá jsem zrudla studem, zároveň jsem však musela obdivovat, jak byl krásně zachovalý a statný i po těch letech. Černé vlasy mu po pramíncích spadaly do očí, černá košile obepínala jeho silná ramena a v modrých džínách se rýsoval jeho obří poklopec. Nemohla jsem z něj spustit oči. Očividně si toho všiml a oslovil mě.

V ten moment jsem se vzpamatovala, nervózně se usmála a šla se usadit. Dlouhou dobu jsme se neviděli, až nastal ten osudný den. Byly zrovna třídní schůzky, zcela individuální. Jelikož jsem z práce odešla pozdě, dostala jsem se na řadu mezi posledními. Přišla jsem do třídy a opět jsem se cítila jako zamilovaná školačka.

Byl tak neuvěřitelně sexy, erotično a sexualita z něj sálaly na několik metrů. Zacítila jsem jemné zašimrání v podbřišku. Měl tak nádherně hluboký hlas, po každém jeho slově po každém jeho lišáckém pohledu jsem byla stále vlhčí a vlhčí, nedokázala jsem si pomoci! Bradavky jsem měla celé ztopořené a on si toho všiml. V ten moment byl konec všeho. Začal se mi upřeně dívat do očí, pak sjížděl pohledem na moje prsa a nervózně se přitom vrtěl.

Cítila sem to erotické dusno mezi námi, žádný z nás ale nedokázal opustit tu bublinu formálnosti a prolomit ledy. Povídal dál o škole a o dětech, ale jeho hlas zhrubnul a začal se lehce potit. Podíval se mi do očí a já věděla, že je čas. Přisedla jsem si blíž k němu a položila ruku na jeho stehno. V ten moment mu zablýsklo v očích. Rychle vstal, přehodil mě přes lavici a vykasal sukni, pod kterou jsem neměla vůbec nic. Chvíli mě pozoroval, jak jsem tam bezbranně ležela, potom vzal pravítko a několikrát mě s ním uhodil přes holý zadek. I když to bolelo, moc jsem si to užívala. Postupně začal střídat pravítko a ruku. Zavázal mi oči svou kravatou, do pusy nacpal houbu a jeho práskání nepolevovalo na intenzitě.

Začalo to bolet a já cítila jak mi po noze teče pramínek krve, když už jsem chtěla volat o pomoc, zajel mi rukou mezi nohy a začal mě dráždit.rukou tak silně a neohrabaně, že jsem se chtěla bránit. Moje vzlyky bolesti se však brzy proměnily ve vzlyky slastné. Užívala jsem si tu bolest, jeho přítomnost všechno. Plácal mě po zadku, dráždil a tahal a kousal do bradavek. Byla jsem slastí bez sebe a čekala jsem už jen na to poslední.

Cítila jsem, jak mu péro stojí v kalhotách. Příjemně mě to tlačilo mezi stehny. Konečně nastal ten čas, plácl mě několikrát přes zadek, potom přes moji vagínu, chytil mě pevně za prsa a vjel do mě. Byl obří! Nemohla jsem samým ochromením popadnou dech. Začal přirážet, rychleji a rychleji a hruběji a hruběji. Stále mě přitom plácal a kousal po celém těle a já se nedokázala ubránit slastnému sténání. Takhle to trvalo několik desítek minut, během kterých jsem se několikrát udělala.

Nikdy jsem nic podobného nezažila. Když to skončilo, připadala jsem si jako znovuzrozená. Zapla jsem si šaty a utíkala jsem domů. Všechno mě bolelo, zadek, prsa, všechno! Nemohla jsem si doma ni normálně sednout. Ještě teď cítím jeho ruce na mně, když si na to vzpomenu!

Autor příspěvku: Nikol