Myslela si že je to jen jednorázovka

Dana jsem potkala před lety a hned to mezi námi jiskřilo. Byli jsme oba zadaní a jiskření naštěstí nezpůsobilo problém zvaný nevěra. Další 4 roky jsme se tak nějak míjeli. Až nedávno jsem ho zahlédla na jedné fotce z nějaké akce a napsala mu e-mail. Ihned se ozval. Bylo znát, že plamínek našeho přátelství stále plápolá. Naše e-mailová korespondence byla stále intenzivnější a napovídala, že naše přátelství už asi není jen přátelství, že se za ním skrývá něco velkého a velmi intenzivního.

Došlo na schůzku. Stále jsme byli oba zadaní, ale nějak tomu nešlo odolat. Chtěla jsem se ho dotknout, chtěla jsem cítit jeho kůži a dívat se mu do očí.
Pozval mě k sobě do bytu. Když otevřel dveře, pozdravili jsme se, a pak už nebylo třeba slov. Naše těla se propletla a začalo něco, o čem jsem ani nesnila. Jako by mezi námi byl magnet. Oblečení bylo dole v minutě, začal se mě dotýkat a já jen zavřela oči. Ta touha, ten chtíč byl tak silný. Nedalo se mu odolat. Jakoby naše těla reagovala na touhu, která přetrvávala po několik životů. Jakoby věděl, kam přesně má sáhnout a co udělat, aby mě dostal do transu. Jen jsem stála a cítila jeho ruku v sobě. Byla jsem okamžitě mokrá. Ne vlhká, ale mokrá. Úplně jsem tekla. Prudce mě otočil a svůj hodně tvrdý a krásně tvarovaný penis do mě vrazil. Jako bych ztratila vědomí, byla jsem v nějakém časoprostoru, kde jsme byli jen my dva. Prudce přirážel a já cítila, jak se po chvíli blíží orgasmus. Ano, ano… chci to… nepřestávej… Moje tělo se zachvělo a já prožila první orgasmus s Danem. To jsem ale nevěděla, co bude následovat. „Lehni si na břicho přes opěradlo gauče!“, rozkázal Dan. Vše bylo v jeho režii a já byla poslušná… Klekl si nade mne, dva prsty strčil do mé jeskyňky. Uměl to, hodně dobře to uměl. Přesně věděl, co dělat, aby za malou chvíli přišel další orgasmus. Moje bezvědomí stále trvalo. „Lehni si na záda!“ rozkázal Dan a opět do mě vrazil svůj penis tvrdý jako kámen. Otevřela jsem oči a dívala se, jak to prožívá on. Jeho kamenná tvář mi napovídala, že něco přijde. Bylo na něm vidět soustředění. Jednu svoji ruku položil na můj krk a malinko stisknul. Nevěděla jsem, co bude dál, ale nebála jsem se. V běžném životě jsem dominantní, ale s ním jsem byla bezbranná.
Chtěla jsem, aby mě ovládal, aby dělal to, co chce on a já jen plnila jeho přání. Jeho ruka můj krk ještě trochu stiskla. Měla jsem méně vzduchu, ale o to jsem byla víc vzrušená. Přidal na rychlosti, přirážel jak o život a já cítila, že to zase přijde. Už… už… anooooo. Chtělo se mi vykřiknout, ale nešlo to. Jeho ruku jsem měla stále na svém krku. Povolil sevření. Vždy vycítil včas, co má udělat. Jako by uměl číst z mého těla, mých výrazů. Jako by moje tělo znal odjakživa, možná už několik minulých životů. „Klekni si!“, zněl další jeho rozkaz. A já opět poslechla. Věděl, co chce. Strčil mi do pusy svůj penis a já si začala hrát. Viděla jsem na něm velké vzrušení. Kouřila jsem, jak jsem nejlépe uměla. Vychutnávala jsem si ty okamžiky. Chtěla jsem, aby se mu to líbilo a chtěl to znovu a znovu. Za chvíli jsem cítila jeho teplé semeno ve své puse, na svém jazyku. Podívala jsem se na něj. Na jeho tváři se objevil široký úsměv, takový jsem ještě nikdy u něj neviděla.
Zašla jsem do koupelny. Měla jsem výčitky svědomí. Byla jsem zadaná. Tohle už nesmím opakovat. Bylo to jen jednou a už dost. Když jsem se vrátila, byl oblečený a já před ním stála zcela nahá. Opět jsem měla zvláštní, velmi vzrušující pocit, který jsem neznala. Objal mě a řekl něžně: „Líbilo se mi to, to zopakujeme.“ A moje předsevzetí, že už to nikdy neudělám, bylo pryč.

Autor příspěvku: Sabča