Na týden mužskou děvkou

Jediný večer stačil k tomu, abych okusil na vlastní kůži, jaké to je být mužská děvka. I když jsem byl až do té doby 100% heterosexuál a v životě jsem na cizí péro ani nesáhl, ba dokonce ani nepomyslel v nějakém porno videu, toho večera se všechno změnilo. Byl jsem zrovna s kamarády zapíjet narození mé první dcerky, se kterou byla žena toho času v porodnici. Večer se ubíral skvělým směrem, ale utekl možná až moc rychle. Kolem půlnoci jsem v baru zůstal sám, odhodlaný, že už se taky vydám k domovu.

Šel jsem zaplatit a na baru se seznámil se starším chlápkem, který mě gratuloval k narození dcery. Jmenoval se Karel a bylo mu padesát tři let. To už bylo hodně po půlnoci a po pár panácích jsem chtěl jít taky domů. Karel se nabídnul, že mě hodí autem jestli chci a já samozřejmě souhlasil, protože jsem toho už měl v sobě hodně. Byl jsem pod obraz a Karel mě táhl až do čtvrtého patra, kde bydlím. Probrala mě až studená sprcha a trochu jsem vnímal, že mě svlíknul a právě mě sprchoval. Říkal jsem mu, že to už zvládnu, ale vzal osušku a otíral mě celého. Potom mě zavedl do ložnice a zeptal se jestli by mohl přespat u mě. Měl nějakého panáka a domů daleko. Bylo mě to celkem jedno, jediné, po čem jsem toužil, bylo konečně se natáhnout a usnout.

Ráno jsem se probudil s Karlem v ložnici, oba jsme byli nazí a on ještě spal. Pomalu jsem vyklouzl a šel do kuchyně ukojit žízeň a do sprchy. Po ránu mě totiž stojí úd jako svíčka a studená sprcha je dobrá vzpruha, ale než jsem dopil přistoupil ke mně zezadu Karel. Jeho ruce mě pevně objaly, pravou rukou vzal rovnou můj ocas a začal ho lehounce přejíždět. Jeho čurák stál taky a tlačil se mezi moje půlky. Snažil jsem se vytrhnout, ale nešlo to a Karel jenom řekl:

„Neboj se bude se ti to líbit a dlužíš mě za odvoz kámo .“ Začal mě kousat jemně do ramen a krku. Po chvíli mě pomalu uvolnilo sevření jeho paží, ale úd držel pevně a otočil si mě. Bez řečí mě vniknul jazykem do pusy a mírně mě při tom tahal za vlasy a úd zároveň. Začalo mě to vzrušovat a Karel to poznal. Chvíli jsme se líbali, vzrušení stoupalo a napětí mezi námi by se dalo krájet. Přejížděl mi jazykem po celém těle a sjížděl pomalu k mému rozkroku. Hrál si nádherně s mým přirozením a já byl už na pokraji výstřiku, když přestal. Napadlo mě, co to sakra dělá, vždyť už jsem skoro byl!  Posadil se na linku, vzal moji hlavu mezi dlaně a pomalu tlačil do svého klína. Viděl jsem do té doby jenom nějaké video, ale vzal jsem mu ho do ruky a pomalu po něm přejížděl. Přidal jsem i jazyk a ústa. Bylo to kupodivu vzrušující víc než jsem čekal a asi po deseti tazích začal Karel stříkat na můj obličej horké semeno. Něco vniklo i do pusy. Byla to zvláštní chuť… trpká na jazyku a příchutí asi nějakého sýra. Potom Karel udělal pusou mě a šli jsme do sprchy. Vůbec jsem nepromluvil a bylo to zvláštní. Karel mě začal umývat záda a trochu je i masíroval. Bylo to fajn a já držel jako hluchej vrata. Sjížděl pomalu dolů k zadečku, roztahoval ho a prstem přejížděl přes moji dírku. Moc to bylo příjemné a zvednul jsem jednu nohu aby mohl dovnitř. Vjížděl do mě pomaloučku jedním prstem a postupně přidával další. Vzrušovalo mě to, strašně moc. Čurák mě už zase stoupal do pozoru a Karlovi taky. Zastavil sprchu, vylezl z vany a řekl, ať si kleknu na podlahu. Bez řečí jsem ho poslechl a klekl v koupelně s nohama od sebe jak to jenom šlo. Karlův dech mezi půlkami byl horký a vzrušující. Lízal mi dírku, vnikal do zadečku jazykem a rukou mě při tom honil čuráka. Po chvilce se zvedl, klekl za mě a já cítil jak tlačí svůj kolík do mého zadku. Byl opatrný, nepospíchal a zřejmě proto to bylo moc příjemné i když zpočátku trochu bolestivé. Až jsem se uvolnil tak to bylo super a on přirážel jak pominutý. Teď to trvalo asi deset minut, než ho ze mě vytáhl a já cítil jeho semeno na zádech.

„Seš dobrá děvka, “ řekl Karel a odešel do ložnice. Já se osprchoval a Karel byl už oblečený, když jsem vyšel ven. Vyměnili jsme si telefonní čísla a on zmizel. Já se nasnídal a potom všem jsem usnul. Probudil jsem se odpoledne, dal jsem něco do žaludku a šel se ven projít. Bylo hrozné horko a tak jsem si řekl, že zajdu na jedno do hospůdky. Nevím jestli to byla náhoda, ale asi u druhého piva se ve dveřích objevil Karel s nějakým ještě starším chlápkem. Přisedli si ke mně, ale já dal ještě třetí pivo a šel domů. Samozřejmě za hodinu zvonek a chlapci byli u mě. Byl to sex, kde jsem opravdu dělal děvku. Musel jsem oba kouřit a píchali mě na střídačku až do rána. Ten den se na mě ale měla přijít podívat tchýně, takže kluci museli ráno brzo vypadnout, ale večer zase přišli a trvalo to celý týden, než jsem přivezl holky z porodnice. Byl to týden, na který jsem se stal mužskou děvkou a který byl fakt super, ale od té doby jsem na kluka nešáhnul. Ale přiznám se bez mučení, chtěl bych!

Autor příspěvku: Nikol