Načapaná panem provozním

Domluvila jsem se s provozním jednoho baru, že tam budu chodit ráno uklízet, ještě před otevíračkou. Ten den jsem přišla velmi brzy, připojila se na tamní wifinu a začala prohlížet porno. Přišla na mě chuť udělat si dobře, tak jsem si sedla, sundala si kalhoty a začala si nejdříve prstem, potom s vibrátorem, který nosím v kabelce, projíždět svojí vlhkou štěrbinku. Byla jsem zrovna v nejlepším, když někdo otevřel dveře a já byla načapaná samotným provozním, jak si dráždím pičku.

Škubla jsem sebou a nevěděla co s rukama, natož s vibrátorem. On se jen usmál a řekl, že je to v pořádku, at pokračuju, že to nikomu nepoví, když mu vyhovím. Stoupl si proti mně a čekal, až opět zasunu vibrujícího kamaráda do mušličky. Bylo mi chvilku trapně, ale nadrženost byla větší, tak jsem roztáhla nohy a začala šmrdlat tu svou nadrženou lasturku.

Schválně jsem ho provokovala pohledem, vzdychala jsem – přesně tak, jak to znám z porna a všimla jsem si, že se mu zvedá ůéro. Vyndala jsem vibrátor z kundičky a začala jsem mu ho lascivně olizovat. Provozák na mě lačně koukal, tak jsem se odhodlala a po čtyřech k němu dolezla. Rozepla jsem mu kalhoty, obratně i se sexy boxerkama jsem je sesunula k zemi a vzala jsem si jeho naběhlou chloubu do úst. Pěkně hladově jsem mu kouřila jeho velkej ocas, až jsem cítila, že na něj jde stříkání, tak jsem rychle přestala.

Vrhl po mě naštvanej pohled, ale já si ho chtěla vychutnat za to, jak mě neslyšně překvapil. Povalila jsem ho na stůl, o který se celou dobu opíral, vyskočila jsem na něj a narazila si ho pěkně až po kořen do frndy. Rejdila jsem na něm, jako bych nešukala už roky. Cítila jsem příval svého vyvrcholení. Pěkně v tu chvíli jsem se udělala i já, sesedla jsem z jeho ocasu a podřepla jsem nad jeho ústa. Lízal jako divej, sál mi poštěváček a já se za nedlouho svíjela v další orgasmický křeči.

Vstal a já zůstala opřená přes stůl. Vzal můj krásný růžový vibrátor, strčil mi ho do štěrbinky a svůj znovu ztopořený úd mi začal cpát do análku. Šukal jako ďábel, další vyvrcholení na sebe nenechalo dlouho čekat a můj provozák se udělal stejně se mnou, do mého zadečku. Od toho dne, šukáme dá se říct denně vždy před otevíračkou. Jeho žena ani můj partner nic netuší, ale máme v plánu je seznámit a postupem času si zašukat všichni společně.

Autor příspěvku: Nikol