Nádherný sex s krásným učitelem

Na naší školu nastoupil krásný mladý učitel ze kterého vlhla ne jedna kundička, jen si to představ.

„No…“ hledíš mu do očí a on se příjemně usmívá. „Slečno, vy vůbec nic neumíte!“ Nadává, ale ty víš, že bys mu mohla ukázat tisíc věcí, co by ti s ním šly. Nepatrně roztáhnes nohy, protože tě tak strašně svrbí kundička, musíš složit ruku do klína a aspoň parkrát se pošimrat. Učitel si toho nevšímá a pokračuje ve výkladu…
Na konci hodiny se začneš sbírat, ale zjistíš, že máš pro něj ještě esej. Jdeš k němu, předáš mu ji a on se do ni hluboce začte. Všichni už odešli.
„Je vidět, že vám přeci jen něco jde“ práci položí na stul a ty si nepatrně prohrábneš vlasy, uvolníš prsty knoflík na blůzce a vypneš prsa. Bojíš se, protože by tě hned mohli vyhodit. Zašklebí se, jako by vůbec nechápal sexuální gesta, je tak nedostupny! Ještě víc ho chceš a kalhotky máš promáčené od šťáviček. „Jsi krásná a chytrá studentka…“ zahledí se do tvého výstřihu a vydechneš. „Pojď už kurva do mě“. Jako bys řekla kouzelné slovíčko a hned se na tebe přitiskne. Halenka ti může prasknout jak se kozičky napínají. Propletete se jazyky, on si tě k sobe přitahuje a mačká ti prsa. Zuřivě ti roztrhne košili a natahuje se k tvým bradavkám, saje ti je, líže, kouše až vzdycháš. Jeho ruku mu nasměruješ pod sukénku a necháš si jeho prsty přejíždět po broskvičce. „Ach bože, ty jsi tak šťavnatá.“ Řekne mezi polibky a ještě víc ti dráždí kundičku. V tom z tebe strhne sukni a stojíš před ním jen v nadkolenkách, sexy podvazkách a rudé podprdě. „No do haje! Kdybych věděl, co na sobě nosíš, už dávno jsem si tě vzal do kabinetu a pořádně tě vojel“. Nadrženě se na tebe vrhne a ty mu sahás po rozkroku. Už přes kalhoty cítíš, že je to pořádnej macek a brzy ho z nich vyndáš. Vyskočí na tebe velký péro a s chutí ho začneš kouřit a honit. Střídáš pomalé a rychle tempo, stále nahoru a dolu a do toho stejný pohyb děláš pusou. Spolu si kleknete a on tě jednou rukou drží za vlasy a druhou tě plácá po prcince „plesk a plesk a plesk“ vzrušuje tě to a jeho penis si strčíš skoro až do krku, dokud tě neobdaruje horkou sprškou semene, které ti teče po bradě přes třešničky na kozách až po bříško. Stále tě plní jak jitrničku a ty se toho snažíš co nejvíc spolykat.
„Mňam, už se těším na další rundu,“ dodáš.
„Tak pojď ty děvko,“ a pleskne tě znovu. Vylezeš na jednu z lavic a vyšpulíš na něj prdelku. Olízne si prsty s strčí je do tebe. Tvoje kundička je lačně hltá a ty křičíš „Ještě, opícheeeej mě!!“ Náhle prsty vyndá a začne ti po kundě přejíždět žaludem, až ho má pěkně vlhkého, chytne tě za vlasy a pomalu ho přiblíží k tvým stydkým pyskům a přirazí. „Oooohhh!“ vykřikneš a on si tě začne projíždět. Jeho tlustá a dlouhá kláda se do tebe skoro nevejde a sem tam to i bolí. „Plesk“ další rána po prcince. Držíš se pevně vrzající lavice a on stále nepřestává. „Jo! Ty děvko… já ti ukážu, jak umím být zlej!“ a pořádně do tebe přirazí a pták v tobě zmizí i s koulema. Najednou tě vezme, položí na učitelskou katedru, dá ti nohy nahoru a znovu přirazí až se z toho celá rozechvěješ… zasunuje a vysunuje a ty chceš pořád víc… vrníš jako koťátko a on se do tebe víc opře. „Dělej, ošukej mě, udělej mi to!“ povzbuzuješ ho a on víc přiráží, až ho cítíš až v břiše. Vysune ptáka a zaboří se do tebe horkým jazykem. Začne sát tvoji šťávičku a mlsně se olizuje. A tu v sobe ucítíš něco studeného a kurva dlouhého! Bolest ti prolítne celým tělem, až vykřikneš. Sexy učitel se usměje. „To jsem si myslel, ze se ti to dildo bude líbit. Do žádný jiný se nevešlo, ale ty ji máš pořádnou!“ A zaskrkává ti toho macka do kundy, až ses rozklepala a udělala ses proti dildu. Učitel hned slízal tvou nadílku a chytl tě za kozy. „Už jsi měla análek?“ Zeptal se a začne ti kroužit prstem kolem dírky. „Mmm… nn.. ne. OH!“ Dává si opravdu pozor a laská tvůj otvůrek. Trochu ho polechtá jazykem a v tu ránu jsi zase na čtyrech. „Strč mi tam už něco!“ A učitel se chopí dilda a začne ti ho přes moc cpát do análku. „Au!“ Ozýváš se, ale on nereaguje a čím dál víc dobývá tvou dírku. „Nech toho… bolí to!“ Je jako smyslů zbavený a pevně tě drží v sevření. Mrskáš sebou a naříkáš dokud tvé sténání nepřejde ve vzdechy a nezačneš si užívat anální slast. „O je! O je! Óóóó jéééé!“ A to už tě šoustá dildem pěkně v análku. Nečekaně ucítíš, jak ti ptáka strčil do kundičky a provádí sandwich. Řveš u toho jak na lesy a on tě pleská po prdelce. „Ty kurvo, já ti ukážu, jak se šoustaj mladý holky!“ a zrychlil dildem i perem v tvých dírkách. Slastně ses udělala a on ti vystříkal kundičku. Vaše šťávy se smísily a on se od tebe odtáhl. „Tak přece jen ti něco jde!“ konstatoval a ještě jednou tě pleskne po zadku.

Autor příspěvku: Nikol