Nedokázal jsem jí odolat

Jsem šťastně ženatý muž, mám dvě děti, krásnou manželku, asi jako každý chlap nedokážu odolat sexu, proto si ho s manželkou užíváme dost často, ale nikdy mě nenapadlo, že bych jí mohl být nevěrný. Jenže se tak stalo, poznal jsem jednu mladinkou dívku, které nešlo odolat. Svým způsobem mě od samotného začátku hrozně přitahovala…

Jmenuje se Míša, teď jí je 19 let a je to moc hezká dívka. Známe se asi 5 let. Za tu dobu co se známe se hodně změnila. Když jí bylo asi 16 let začala mě neskutečně vzrušovat, byla energická, bouřlivá, taková divoká a tak vzrušivě střelená.

Nikdy bych si ale nic nedovolil. Mohl bych být přece její otec a navíc bych jí nechtěl zničit pověst a sobě rodinu. A tak jsme se bavili akorát normálně jako známí protože jsme měli společného koníčka.

Jednou jsem ji vezl domů autem, poznal jsem že není úplně ve své kůži a tak jsem se ji jen zeptal co se děje. Řekla mi že se rozešla s přítelem. Bylo jí čerstvých 18 a byla moc půvabná. Asi se ji o tom nemluvilo moc dobře protože se ji do očí hrnuly slzy ale zároveň o tom asi mluvit chtěla. Svěřila se s důvodem rozchodu a mě jí bylo docela líto.

Nevím jestli se mi to jen zdálo, ale ona nějak upoutala svou pozornost na mě. Začala mi dost často psát a volat a začali jsme se scházet častěji. Sice jsme si povídali ale po každé naší schůzce jsem si musel vyhonit ptáka protože mi stál jak divý. Chtěl jsem ji ochutnat, milovat se s jejím krásným mladým tělem, ale nikdy jsem se na nic neodvážil, co by si o mě pomyslela, že jsem úchylný a nechutný…

Jednou jsme se zase sešli. Našel jsem láhev vína a tak jsem jí nabídl. Začala popíjet a bylo vidět že ji víno stouplo do hlavy. Měla veselou, chichotavou náladu a mě se z ní zase stavěl penis do pozoru. Doufal jsem, že si toho nevšimne. Náš hovor se stal dosti otevřeným, bavili jsme se úplně o všem a ona začala být dosti odvázaná. Mluvila a mluvila a já jsem byl totálně vzrušený. Dokonce jsem ji to i řekl že její chování je pro mě hrozně vzrušivé a ona se jen šibalsky podívala. Řekla mi že má ráda zájem a ráda muže provokuje.  Ten den k ničemu nedošlo, jen dopila vínko a já ji odvezl domů.

Zanedlouho jsme se potkali zase. Zase na její popud, já se snažil jí spíš vyhýbat ale když zavolala že mě chce vidět a zase si popovídat nemohl jsem jinak. Přišla v krátkých šatech a já jse málem omdlel. Neustále po mě házela očka, sledovala moje reakce a bylo vidět že moc dobře ví co se mnou dělá a dělalo ji to radost. Ovládal jsem se. Uvařil jsem ji čaj a zase jsme si povídali ale já z ní nespouštěl oči. Byla tak nádherná. Chtěl jsem ji, chtěl jsem ji víc než cokoliv na světě. Ona neustále mluvila a mluvila ale já ji skoro ani neposlouchal a jen pozoroval jak se jí rty pohybovaly, její klíční kosti které byly vidět protože šaty byly bez ramínek, její malé ale krásné prsíčka, ploché bříško a bílou sukýnku pod kterou byl pro mě ukrytý poklad. Nohy měla dlouhé a štíhlé ne ale hubené. Byla to holka kterou bylo za co vzít ale zároveň strašně rajcovní a krásná. Nevydržel jsem to, sáhl jsem ji pod sukni jen do podbřišku. Zalekla se, ale zřejmě ji to udělalo dobře a ptala se, co to dělam? Rychle jsem se vymluvil že jen zkoušim jestli je oholena. Byla, naprosto do hladka. Cítil jsem její vůni, už byla uplně vlhká a její vůně mi vpalovala do obličeje. Už to protě nešlo, vrhl jsem se na ni, ale nechtěl jsem ji ubližit, je proti mě tak strašně malinká. Mám skoro 2 metry a 100 kg živé váhy. Jsem sportovec a docela svalnatý. Uvědomoval jsem si to a musel se krotit. Odhrnul jsem ji sukni a viděl krásné kalhotky už úplně mokré. Nemohl jsem se té kráse odolat. Sklonil jsem hlavu do té nádhery a odhrnul kalhotky na stranu. Byla tak strašně mokrá že jsem si říkal že to snad ani není možné. Začal jsem ji lízat. Byla úžasná, voňavá a chutnala tak krásně. Štávy jsem měl všude. Sál jsem ji poštěváček, líbal vnitřní stranu stehen a naprosto si to užíval. Ona sebou házela, byla jako smyslů zbavená. Měl jsem hrozný strach abych ji neublížil. Rukama jsem si hrál s jejími malými ňadry, mnul její tvrdé bradavky a občas je pevně stiskl. Líbilo se jí to, měla zakloněnou hlavu a já ji jednou rukou hladil prsíčka a prsty druhé ruky jsem přiložil ke kundičce. Vzdychala dost hlasitě.

Byla to taková krása. Byla pro mě jako můj sen který se mi konečně splnil. Několikrát jsem si tohle představoval když jsem si honil u porno videí, ale že se mi to někdy splní jsem opravdu nedoufal. Už jen té představě šlo jen stěží odolat a teď se to opravdu dělo. Nemohl jsem tomu uvěřit.

Prstil jsem ji jeji uzounkou kundičku, panna nebyla ale kundičku měla tak nádherně těsnou a uzounkou že se se mi ani nechtělo věřit, že už tam někdo byl. Tekla jako řeka, měl jsem plnou pusu její šťávy, ale nenechal jsem ani kapičku té dobroty uniknout. Poštěváček jsem jí drtil jazykem, zběsile ji prstil. Začala se chvět, kundičku mi narazila na obličej a nohy mi skřížila za krkem, pochopil jsem že nemám přestávat. Ani mě to nenapadlo. Byl jsem úplně unešen, klín mi tiskla na obličej, házela sebou jako zběsilá, musel jsem ji držet za boky aby mi neutíkala od pusy, až mi přišlo že ji držím dost brutálně. Pokračoval jsem a ještě zrychloval v lízání a prstění. Zmítala se, prohýbala ale pořád nebyla. Hlavou mi projelo jestli ji vůbec jde udělat, protože mi říkala že se ještě se žádným klukem neudělala. Najednou mi začala hlavu odstrkovat a začala křičet ať přestanu že nechce, nebral jsem to v potaz a lízal dál až sebou asi třikrát cukla a prohla se do nekonečné extáze vzrušení a radosti. Křičela a přišlo mi že snad i slzy ji kapaly. Byla celá rozechvělá, uvolněná a unavená. Věděl jsem že dneska na mě řada nebude, ale nevadilo mi to. Začal jsem ji jemně líbat na stehnech a opatrně slízával šťávičky z kundičky. Stoupal jsem nahoru a začal ji libat na klíční kosti a krk a omlouval se jí za to, jestli ji něco bolelo. Nereagovala na to, jen ležěla a mlčela, měla zavřené oči a při dotyku v kundičce jí tělem projelo další vzrušení ale už ji to bolelo protože se cukla. Nechal jsem to být. Zvedl jsem si ji do náručí a posadil se s ní. Schoulila se do klubíčka a jen relaxovala. Já ji hladil v jejich krásných dlouhých blonďatých vlasech, na hladkých zádech a na stehnech. Během toho ji líbal na krku a všude po těle.

Pomalu jsem ji zvedl a upozornil kolik je hodin, i když bcyh ji takhle klidně držel sto let, ale ráno musela do školy. Celá zmatená a v takové šťastné náladě se na mě nalepila a já ji odvedl do auta abych ji odvezl domů. Tam jsme se rozloučili a já musel na první odbočce zastavit abych si ulevil od bolesti která se mě už asi dvě hodiny držela v klíně.

Užíváme si docela často, ale o tom zase jindy…

Autor příspěvku: Nikol