Nejlepší kamarádka Lucinka

Dohrál jsem svůj tenisový zápas a šel jsem se podívat na vedlejší kurt, na kterém hrála moje dobrá kamarádka Lucinka. Známe se už od školky, bydlíme totiž kousek od sebe a naši rodiče se znají. Proto s Luckou trávíme hodně času společně, je to moje nejlepší kamarádka. Bohužel neví, že jsem do ní už nějaký ten čas tajně zamilovaný.

Lucinka byla o rok mladší než já, měla krásné blonďaté vlásky tak po ramena. Prsa mohla mít tak dvojky a její prsa byla krásně pevná.
Hrála v takových červených, velmi přiléhavých šatičkách, které krásně zvýrazňovala všechny její partie. Zadeček měla přímo výstavní a byla krásně dobronzova opálená.
No byla to kočka k pohledání…

Moc se jí nedařilo a dosti se trápila se svou soupeřkou. Když jsem přišel tak to bylo velice vyrovnané a ve třetím setu dokonce prohrávala. Nicméně jsem jí začal povzbuzovat a ona se na mě za to hezky usmívala.
Očividně jí to zvedlo náladu a začalo se jí dařit. Smůla se obrátila ve štěstí a po čtvrt hodině svoji soupeřku porazila. Když odcházela z kurtu tak jsem jí pogratuloval a dlouze se jí podíval do očí, pak jsem jí nabídl že ji odnesu bágl ať se s ním nemusí tahat. Jak jsem ho položil v šatně tak mi poděkovala a dala mi pusu.
S úsměvem na tváři a se štěstím na srdci jsem odcházel. Na baru jsem si objednal jahodové Cappy s ledem a sedl jsem si ke stolku do stínu. Celou dobu jsem na ni myslel. Po chvilce jsem se začetl do jednoho časopisu. Četl jsem nějaký článek už pěknou dobu když se nade mnou ozval hlas:

„ Můžu?“ vzhlédl jsem a uviděl Lucku jak tam stojí. V ruce měla taky jahodový džus a hlavou pokynula na židličku vedle mě. Byla teď už osprchovaná a převlečená. Měla na sobě uzoučkou bílou sukýnku tak do půli stehen a přiléhavé růžové tílko s ramínky jen z dvou provázků.
„Ale jistě že můžeš.“ trochu koktavě jsem odpověděl.
Sedla si vedle mě, dala si nohu přes nohu a otočila se směrem ke mně. Já jsem odložil časopis a začali jsme si povídat. Povídali jsme si o nejrůznějších věcech, většinou o tenisu a o škole atd. Při tom jsme usrkávali naše džusíky. Potom co jsme měli dopito jsme si ještě chviličku povídali a pak se mně zeptala jestli se nepůjdeme projít, že má ještě hodinu než zase bude hrát. Já ho měl ještě víc protože můj budoucí soupeř ještě ani nezačal hrát.

Tak jsme teda šli.
Lucinka řekla rodičům že se jdeme projít že ji nemají hledat.
Vyšli jsme z tenisového areálu a vydali se směrem k řece která tudy protékala. Šli jsme pod klenbou stromů v chládku, ruku v ruce a povídali jsme si. Když jsme došli až nakonec tohoto lesoparku uviděli jsme tam lavičku které stála stranou od ostatních, šli jsme si tam teda sednout, naštěstí tady v okolí nikdo nebyl takže jsme měli naprosté soukromí.
Seděli jsme a zase si povídali.
Lucka se na mě pořád krásně usmívala. Pak mi řekla že mě má moc ráda a že jen díky mě dokázala vyhrát ten zápas, předtím prý jen myslela na mě a nemohla se soustředit, prý jsme jí svou přítomností uklidnil a povzbudil.
Potom mi dala sladkou pusu a chtěla se vzdálit ale v půlce si to rozmyslela a dala mi ještě jednu, ale to už se nevzdálila protože jsme se začali vášnivě líbat.

Tohle byly zatím moje nejsladší polibky. Celé to bylo ještě umocněnou tím jahodovým džusem. Ta sladká jahodová chuť na jejich rtech a jazyku byla s tím líbáním nepředstavitelně dobrá.
Líbal jsem jí horní i dolní ret a naše jazyky se jen proplétaly, zajel jsem jí rukou do vlasů a druhou ji hladil po rameni a zádech.
Po chvíli jsem sjel trochu níž a líbal ji na krku a na ušních lalůčcích. Rukou jsem jí párkrát zajel až na zadeček a začal jsem ho hladit. To se jí velice líbilo protože mě začala ještě silněji líbat. Druhou rukou jsem jí jel po rameni dolů, pak po boku a lehce jsem jí přejel přes její kozičku. Ta, jsem se zastavil a jemně ji stisk, trošku zavzdychala.
Jednou rukou jsem jí hladil její skvostný zadeček a tou druhou její kozičky.

Abychom měli k sobě ještě blíž tak si mi sedla na klín čelem ke mně. Zatímco jsem ji tak hladil po celém těle, tedy hlavně na prdelce a na jejích kozičkách, ona na mě obkročmo seděla, ruce měla spojené za mnou a položené na mých ramenech. Jak tak na mě seděla s rozkročenýma nohama, její sukýnka byla příliš úzká a tak se jí vyhrnula až úplně nahoru a zadeček měla do půli holý, teda až na tenkou látku jejich kalhotek. Teď už jsem ji rukou zajížděl pod její tílko a vydatně masíroval její kozičky. Teď už pěkně vzdychala a mě se začínal postavovat můj penis.
Pohledem jsem stále častěji zajížděl dolů mezi její nohy, které měla široce roztažené.
Její kalhotky byly ze předu poloprůsvitné a krajkové.

To už se mi stavěl do plného pozoru a jelikož jsem na sobě měl jen lehké sportovní šortky a pod nimi už nic, tak se moje stále zvětšující vzrůstající boule musela každou chvilku dotknout zespodu její kundičky.
Což se samozřejmě vzápětí stalo. Jak se ji můj penis dotkl tak se trošku zachvěla a podívala se mi do očí.
Potom se narovnala a svlékla ze sebe její tílko. Seděla tam teď na mně jen v její vyhrnuté sukýnce a podprsence, ale i to jsem ihned napravil. Zašmátral jsem rukou na jejích zádech, nahmatal sponu její podprsenky a rozepnul jsem ji. Potom jsem ji sundal a položil na hromádku oblečení na lavičce vedle nás, bylo tam už i moje tričko, které ze mě ona svlékla.

Teď na mně seděla bez tílka a podprsenky a můj pták teď už pod velkou silou tlačil na její kundičku.
Chvíli jsme se pozorovaly. Její prsa byla krásně opálená a dokonale symetrická, stejně jako zbytek jejího těla, byla trošku nadzvednutá a ohromě pevná. Její bradavky trčely ke mně, zcela ztvrdnuté.
Teď jsem se zase naklonil já k ní, objal jsem ji rukama na zádech a ještě víc ji zaklonil.
Poté jsem ji začal líbat i na jejích ňadrech. Sál jsem jí a jazykem všelijak dráždil bradavky.
Po chvíli, kdy už byly úplně rudé mě zase začala líbat ona.
Opřel jsem se o opěradlo, ona se nade mě zase naklonila a líbala mně. Jak se naklonila tak se její pánev posunula více dozadu a natočila více kolmo ke mně, takže ji můj penis teď tlačil někde v oblasti klitorisu. To ji velice dráždilo neboť začala vzdychat hlasitěji. Za chvíli začala pánví posouvat dopředu a dozadu a tak si dráždi svoji kundičku o můj teď úplně ztopořený penis. Při tom mně pořád líbala.

Její dech se začal prohlubovat a její vzdechy byly stále hlasitější a mně bylo jasné že se každou chvíli musí udělat.
Ještě chvíli se tak o mně třela a potom jí projela křeč a při tom mně kousla do spodního rtu, což trochu zabolelo.
Potom se narovnala rukama se opřela vzadu o moje stehna, takhle si chvíli nechala masírovat kozičky.
Rukou otočenou dlaní vzhůru jsem jí zajel mezi její nožky a začal ji znovu třít kundičku.
Kalhotky měla teď úplně mokré a já od nich ruku. Po chvíli jsem jí odhrnul kalhotky na stranu a poprvé se dotkl přímo její mušličky.

Byla rozpálená a celá mokrá. Její závojíčky, krásně růžové, byly trochu rozevřené. Projížděl jsem jí tam prsty, při tom už zase vzdychla. Jeden jsem jí opatrně strčil do její kundičky, napřed jeden článek pak druhý, chvíli jsem jí tam ještě rejdil a když jsem chtěl zasunout ještě víc tak jsem narazil na panenskou blánu. Tak jsem toho nechal a potom jsem ji chvilku dráždil poštěváček,. U toho se celá prohýbala.
Ona mi začala rukou třít můj rozkrok a rukou se dobývala pod moje šortky.
Tak jsem jí trochu pomohl a jak se dalo tak jsem se nadzvednul a stáhl jsem si šortky trochu níž.
Můj penis byl teď odhalený a mohl se naplno napřímit.
Lucinka se teď posunula trochu dozadu a chytla můj penis do dlaně.

Naklonila se nade mě a začala mně znovu líbat a při tom mi ho pod sebou velice pomalu honila. Tohle dělala ale jen chvíli, pak se narovnala, nadzvedla se, můj penis stále v její ručce a nasměrovala ho přímo proti její mušličce. Trochu se snížila a můj žalud se dotkl její nažhavené kundičky. Takhle chvíli zůstala a třela si kundičku špičkou mého penisu.
Rozhrnovala si závojíčky a pak ještě chvilku dráždila klitoris.
Když se potom ocitl můj penis u otvoru do její jeskyňky tak se pomalu snižovala a já cítil jak do ní pronikám.
Když jsem narazil na panenskou blánu tak se na chvíli zastavila, podíval jsem se na ni. Měla zavřené oči a potom se trochu víc nadechla a naráz dosedla. Jak můj penis protrhl její blánu tak trochu sykla, ale to už na mě plně seděla a měla mě až po kořen v její kundičce.

Ten pocit byl úžasný byla krásně uzoučká a jí cítil jak stěny její pochvy pevně dokola sevřely můj klacek. Já jsem také poprvé cítil teplo uvnitř kundičky na penisu a bylo to hrozně příjemné.
Chvíli jen tak na mě seděla a čekala až se její kundička přizpůsobí mojí velikosti.
Za chviličku se už ale začala pravidelně nadzvedávat a dosedávat. Hlasitě při tom vzdychala a dělalo jí to nesmírně dobře.
Já jsem ji jednou rukou držel za zadeček a pomáhal jsem ji v těch pohybech zatímco druhou rukou jsem jí mačka její ňadro.
Po chvilce se naklonila nade mě a zase jsme se vášnivě líbali zatímco pánví jezdila dopředu a dozadu a nabodávala se na mně. Rukou jsem ji hladil zadeček a občas jsem zajel mezi její půlky a jemně přejížděl i přes její druhou dírku. Zřejmě ji to nevadilo, protože ještě zrychlila na intenzitě svých pohybů.
Teď už jsem cítil že za chvíli budu a řekl jsem jí to. Odpověděla že to do ní můžu pustit, že už bere prášky.
Takhle jsme se ještě chvíli milovali na mě už to každou chvíli muselo přijít.
Najednou se mi začali stahovat pánevní svaly a já do ní začal stříkat svoje sperma.
Ona ještě párkrát dosedla a už se taky udělala, cítil jsem silné cukání v její kundičce.
Takhle jsme se poprvé udělali, já jednu ruku na jejím prsu a jeden článek malíčku druhé ruky v jejím análku. Při tom mně objímala a líbala.
Takhle jsme se ještě chvilku mazlili. Pak jsem uviděl v dálce jak k nám míří skupinka lidí.
Rychle jsem i oblékl tričko, ona podprsenku a tílko.

Pak se postavila a můj klacek vyjel z její kundičky. Upravil jsem si šortky, ona si kalhotky a ruku v ruce jsme odcházeli zpět, ale radši jiným směrěm než byla ta skupinka lidí, protože jsme nevěděli jestli viděli co jsme dělali nebo ne.
Když jsem se vrátili už nás hledali, protože Lucka měla už každou chvíli hrát.
Já jsem svůj příští zápas prohrál, ale Lucka se dostala až do finále.

Po tomhle zážitku jsme spolu začali chodit a teď už jsme spolu 3 roky a milujeme se.

Autor příspěvku: Nikol