Nejlepší sestřička Lenka

Moje o dva roky starší sestřička Lenka je opravdu kočka. Ve svých sedmnácti letech má krásné pevné trojky, šťavnatou prdelku a její kundička, kterou jsem jednou zahlédl v koupelně, byla doslova šukací. Už do té doby byla Lenka jednou z mých sexuálních představ, když jsem si honil klacek. Několikrát mě napadlo, jaké by to bylo, ji mrdat. Přemýšlel jsem, jestli to má ráda tvrdě, nebo je spíš na romantiku.
V pátek u nás spala Lenčina kamarádka Nikola. Máme pokoje hned vedle sebe a já přes zeď slyšel, jak se celý večer něčemu chychotají. Před půlnocí jsem šel na záchod a všiml jsem si, že jsou dveře od Lenčina pokoje mírně pootevřené. Nedalo mi to a nakoukl jsem dovnitř. Pohled, který se mi skrze malou dírku mezi futry naskytl, přinutil mé péro k okamžitě reakci a to se mi začalo mohutně zvedat. Viděl jsem totiž Lenku ležet na zádech a Nikolu, jak je zabořená v jejím klíně a očividně jí líže pičku. Vytáhl jsem ptáka z kalhot a začal jsem si ho honit. Lenka vzdychala docela nahlas až jsem si říkal, jestli se nebojí, že by ji mohli slyšet rodiče.
Taky bylo jasné, že to nedělala poprvé, protože najednou vytáhla velké fialové dildo. “Tak Nikčo a teď mi to pěkně uděláš tímhle rozumíš?” řekla své kamarádce a já jsem málem hlasitě vyvrcholil, když jí ho Nikola prudce zarazila do kundy. Začala tvrdě a rychle přirážet, dávala ho tam až po kořen. Občas ho celý vyndala, olízla ho od Lenčiných kundích šťáv a zase jí ho tam honem strčila.

Najednou jí Nikča začala znovu lízat na klitorisu a přitom otáčela dildem v Lenčině vlhké mušličce. Začala opravdu hlasitě vzdychat. Moc se mi líbilo, jak se Lenka vrtěla a jak jí skákaly kozy, když jí to tam Nikča strkala. Už jsem skoro byl a bylo vidět, že moje sestřička taky, ale si najednou sedla. Strašně jsem se vyděsil, že si mě všimla, ale ona jenom něco pošeptala Nikče. Asi chtěla změnit polohu, protože si najednou sedla na Nikču a sama jí začala lízat. Nikdy jsem neviděl polohu 69 u lesbiček, a proto jsem najednou vystříknul. Asi jsem při tom vydal nějaký hlasitý zvuk, protože najednou Lenka zvedla svojí hlavu od mokré kundičky svojí kamarádky a podívala se mým směrem. Já jsem se ale rychle vzpamatoval a běžel jsem rychle do svého pokoje. Nevím, jestli mě zahlédla.

Nedávno byly Vánoce a rodiče odjeli za babičkou na Vysočinu. Zůstal jsem doma sám s Lenkou a čekal jsem, že mi řekne, že ví o tom, jak jsem jí špehoval. Ale byla ticho a dívala se na film. Od té noci, jsem si musel pořád honit nad tím, co jsem tam viděl a často jsem si také představoval sex s Lenkou. Představoval jsem si, jak bych ji mrdal do její vlhké lasturky, jak bych jí lízal zduřelý poštěváček a jak bych si užíval její slastné vzdychání.

Řekl jsem si, že půjdu někam ven a cestou ke dveřím jsem minul obývák. Jen jsem tam nahlédnul a málem jsem se mohl zbláznit z toho, co jsem tam viděl. Lenka ležela na gauči, koukala na porno, nohy měla roztažené do praku a dělala si to tím dildem. Už jsem měl zase tvrdej klacek, až mi trčel z kalhot. Stál jsem tam s otevřenou pusou a koukal se. Všimla si mě! Najednou jsem nevěděl, co mám dělat. Mám utíkat? Mám se k ní připojit? Jasně, že jsem chtěl druhou variantu, ale nevěděl jsem, co by na to sestra řekla. Najednou vstala a stáhla mi kalhoty až ke kotníkům. Pořád sena mě dívala a začala se svlékat, pohled pořád upřený na mě. Rukou jsem si zajel do kalhot, vytáhl svoje stojící péro a začal jsem si ho jemně honit. Když si toho všimla dala mi facku. Pak si ale klekla a začala mi ho kouřit! Musel jsem se hodně soustředit, abych se hned neudělal, protože to byla moje vůbec první sexuální zkušenost. Měla opravdu vytříbenou techniku. Strkala si moje péro až do krku, a pak s ním kroužila. Zařval jsem, že se už udělám a ona ještě zrychlila. Vystříkal jsem jí pěkně celou její pusinku. Když ho vyndala, fackovala se s ním a rozmazala si moje sperma po tvářích.

Pak si lehla na gauč a poručila mi, abych jí taky udělal. Sklonil jsem se nad její nohy a chtěl jazykem ochutnat chuť jí krásné mušličky. Lenka ale zavrtěla hlavou: „Chci toho tvýho ptáka!” To, jak mi poroučela a mluvila sprostě mě ještě víc rajcovalo. Sedl jsem si k ní na gauč a roztáhnul jí nohy. “Tak se ukaž bratříčku!” Vyhecovala mě a já jí ho tam prudce vrazil, až z toho vykřikla. Můj klacek byl v sedmém nebi. Začal jsem jí ho tam pravidelně a rychle zasunovat a používal jsem nějaké techniky jako Nikča. Ona si na mě po chvilce sedla a zastrčila si ho tam až po kořen. Pak sebou začala tak divně vrtět a kroužit, nevím co to mělo být, ale vím, že mýmu ptákovi to dělalo moc dobře. Chtěl jsem jí taky nějak oslnit, a tak jsem rychle a prudce přirážel a k tomu jsem jí hladil její klitoris. Mačkal jsem jí kozy a sledoval, jak se to sestřičce líbí. Začala si smyslně olizovat pusu a pořád se mi dívala do očí. Už jsem cítil, že se udělám a najednou jsem ucítil obrovský tlak na moje péro. Vyndal jsem ho a z Lenčiný kundičky se hrnul proud nějaké bílé tekutiny. Udělala se a mě nenapadlo nic lepšího, než všechnu její šťávu slízat z jejího klína. Začal jsem honem slízávat všechno a jí se to moc líbilo. Nakonec mi řekla, že po tom toužila od té doby, kdy jsem je špehoval. Hlasitě jsem polknul, protože mě to trochu znepokojilo. Řekla, že je bisexuálka, a že jsem mnohem lepší než ta pinda Nikča. Moje starší sestřička je ta nejlepší na světě.

Autor příspěvku: Nikol