Nevinná gymnastka v pánských sprchách

Sakra! Zapomněla jsem si mýdlo! nadávala Monika sama sobě v dívčí šatně našeho gymnastického centra. Už byla nahá a čas ji docela tlačil, za půl hodiny  měla být u kamarádky Zuzany. „No co, půjčím si od Tomáše“ napadlo jínajednou, proto jsem pouze v osušce rychlými krůčky spěchala do pánské šatny. Jelikož ale byly kachličky hodně studené, nikoho nepřekvapí, že se tu a tam odhalilo více dívčina pohybem rozpáleného těla, než za co by se kdejaká slečna styděla.
V šatně ale nikdo nebyl. Slyšela jen divné zvuky ze sprchy, slyšitelné i přes prudký proud vody. „Jen si vezmu mýdlo a půjdu,“ oprávnila své jednání a zaklepala na dveře. Pomalu otevřela, ale to, co tam uviděla, jí vyrazilo dech. Všechny sprchy byly puštěny na prázdno a uprostřed místnosti se do sebe zaplétala tři těla. Její osobní trenér Ráďa ležel na zemi a snažil se spolknout penis Kamila, který si to očividně velice užíval. Tomáš, pyšnící se největším objemem svého péra, teď nemilosrdně projížděl Ráďův anál.

Vzdechy tří gymnastů se nesly sprchou a pánskou šatnou. Dívka si byla jistá, že není jediná, kdo tyto výkřiky slasti slyší. Nyní dokonce dostala pocit, jakoby nebyla ani jediným přihlížejícím této vzrušující scény, ale než se stačila otočit, aby zjistila, která osoba se taktéž přišla podívat, co za divné zvuky slyší, měla svůj ručník u kotníků a čísi podlá ruka ji strčila do přímo pánských sprch. Těla všech účastníků vášnivého ukájení najednou ztuhla. Pohl se jen jejich zrak a to na nebohou nahou dívku. Bylo jí sice 16 let, ale kvůli sportu měla sice pevné, malé dvojky. Zato zadeček byl výstavní a kdejaký muž nelenil a občas, jen tak z dobré nálady, jí uštědřil malé poplácání po tak krásném tvaru. Ale zpět. Dívka najednou úplně zapomněla, proč sem šla. Úplně jí vypadlo z hlavy, že si chtěla půjčit mýdlo. Kéž by sem vůbec nechodila!

„No konečně, už jsem tu s těma buznama nemohl vydržet,“ řekl Ráďa poté, co vyplivl Kamilovův penis a vymanil se z Tomova sevření. „Šimone, pojď si taky trochu užít,“ zakřičel Ráďa do prázdna. V tom se dívčina probrala z chvilkové nepříčetnosti a vyběhla ze dveří. Zpět ji ale přivedl Šimon, který toto jednání očekával mnohem dřív. Spoutal jí ruce a hodil ji na zem. Ráďa se jen pousmál a řekl:“No, ani jsem nedoufal, že se to takhle povede. Dopadlo to mnohem líp, než jak jsme to plánovali.“
Nahá dívka vrhla na Ráďu zděšený pohled. „Co ode mě chcete?“ „No, oni asi nic“ a krátkým pohybem hlavou naznačil, kam se má jeho svěřenkyně podívat. Kamil s Tomášem si vyměňovali sliny a co každou chvíli Kamil zasténal pod doteky neméně vzrušeného muže. „Ale já a Šimon, my si tě pořádně podáme.“ Sotva to dořekl, skočil po ní. Její bílý krček byl k nakousnutí a Ráďa toho náležitě využíval. Prvních pár vteřin se dívka bránila. Když jí však Ráďa začal hladit její sametový zadeček, zavřela oči a pomalu si začala užívat jeho doteky, polibky, i otírání jeho chlouby o její klín. Začalo se jí to líbit.

„Počkej, ještě se musíme vyrovnat!“ Vytrhl Šimon Ráďu z jeho nově nabyté energie. Udýchaný muž zvedl zrak z malého těla pod sebou na Šimona. „To,“ snažil se popadnout dech „to jako teď?“ „A kdy jindy? Vždyť jsme se tak domluvili.“ Ráďa vytáhl z batohu, který ležela v rohu, pouta a připoutal svou oběť k umyvadlu. Ta se snažila s kovovými řetězy trhat tak dlouho, dokud nepovolí, ale policejní železná pouta dívce nepřála. Ráďa se škodolibě usmál a z tašky vytáhl pár provazů, předem zavázaných do různých uzlů. Druhý svazek hodil Šimonovi, který právě zamykal šatnu a klíč hodil na kraj umyvadla. Podívali se na sebe a přitiskli ke stěně homosexuální pár, který už dávno přešel z něžného líbání k pořádné penetraci análků. Zabudované sprchy nyní posloužily jako háky pro lana a co nevidět tam za zápěstí viseli oba nadržení gymnasti.

„Stačí ti to takhle? Kdybys měl chuť na nějaké pomůcky, podívej se do tašky.“ „Dík, ty si běž protáhnout tu svoji žačku,“ odvětil Šimon a sundal si kalhoty. Dívka zavřela oči a slyšela už jen typické zvuky přírazů dvou nahých těl. Najednou jí povolila pouta a ona otevřela oči. Ráďa si ji v náruči nesl ze sprch ven a s mrknutím zamkl dveře. „Necháme je tam o samotě.“
Ráďa dívku položil na lavičku v šatně a pokračoval v tom, co začal před tím, než ho Šimon vyrušil. Teď už ale nezůstal jen u nevinných polibků. Zapřel se o skříňky a s obrovským zaskřípáním lavice pod nimi do ní pronikl. Ale skříně a lavičky nebyly jediné, co nyní vydávalo zvuk. Ráďa po pár přírazech doslova chrlil oheň a ona ten oheň bez rozmyšlení polykala, až se obě naprosto vyčerpaná těla svezla na zem. Po chvilce se na ni Ráďa potutelně podíval, chytil ji za ruku a znovu ji vedl ke sprchám. „Ne, já už nechci…“ „neboj, celé to jde podle plánu. A podle plánu je i to, co teď uvidíš.“ Dívka se trochu zarazila, ale pokračovala v následování svého trenéra.
Ráďa, klíčem, který vzal z umyvadla, odemkl sprchy. Na zemí ležel Šimon a na něm se ukájel Kamil s Tomem. „Dík,“ řekl Tom. „Špatně zavázané uzly ještě nikdy nezklamaly, viď Šimone?“ zasmál se. „Jo, a abych nezapomněl, tady máš svoje mýdlo,“ řekl Ráďa a vrátil nic nechápající dívce lahvičku.

Autor příspěvku: Nikol