Něžné hrátky ve sprchách

Když přijdu, ona už na mě čeká ve sprchách. Toužebně se na sebe díváme, obě plné očekávání. Začneme se pomalu svlékat a přitom ze sebe nespouštíme oči. Svlékáme si oblečení, zahleděna jedna do druhé. Už tahle naše předehra mě moc vzrušuje. Nás obě.

Vstoupíme spolu do jednoho boxu sprchy a zatáhneme za sebou barevný závěs..Pustím sprchu..Pomalu ji začnu omývat tou krásně teploučkou vodou. Pouštím ji střídavě na sebe a na ni… Cítím jak se mi zrychluje tep a tak si ji otočím abych jí mohla umýt ty její nádherně dlouhé hnědé vlásky. Naliji si šampon do dlaní a začnu jí masírovat hlavu… Vím, že je jí to příjemné.. Pořádně ji napěním a potom tu pěnu opatrně vymývám… Pomalu se od hlavy přesunu na záda a začnu ji hladit…. něžně a pomalu. Neuhne…nechá se.. Tahle krásná brunetka to chce. Tak moc to chce. Pokračuju v téhle vzrušující hře… přejíždím ji rukama po zádech až k zadečku.. Cítím, že ji to moc vzrušuje. Položím jí zezadu ruce na prsa a začnu jí líbat na krk..

Najednou se ke mně otočí a podívá se mi do očí. Zavřu oči a ona se ke mně přiblíží a políbí mě. Naše jazyky se vzájemně proplétají při té vášnivé hře. Líbáme se dlouho, vášnivě a nenasytně. Propadáme se úplně do jiného světa. Potom se ode mě odtrhne a nalije si do dlaní sprchový gel. Pomalu mě začne umývat. Svýma něžnýma rukama mi přejíždí po prsou, bříšku až zabloudí k mé nedočkavé kundičce…jemně přejíždí prstíky po naběhlém poštěváčku. Schválně mě trápí a nechává čekat. Potom vezme sprchu a smyje ze mě všechnu pěnu…. A zopakuje cestu kterou předtím absolvovala rukama jazykem… Pomalu a něžně líbá má prsa, saje mi bradavky a přejíždí jazýčkem přes bříško až dolů. Nechá mě rozkročit nohy a svým šikovným jazykem mě dovede do neskutečné extáze..

Chvíli se vzpamatovávám, ale potom se začnu věnovat já jí. Pěkně ji namydlím sprchovým gelem a svýma rukama se ji snažím dostat do stejného stavu jako ona předtím mě… Vidím že se mi to daří a tak ji opláchnu a do hry přidám jazýček. Vychutnávám si celé její krásné ženské tělo.. Líbám ji na jejích pevných ňadrech, po bříšku a nakonec její touhu završím tím nejkrásnějším způsobem… Jsme obě blaženě uspokojené a ještě chvíli se v té teploučké sprše líbáme… Potom jedna druhou osušíme a odebereme se na pokoj a já vím, že tohle byla další krásná lekce s mou učitelkou lásky..

Autor příspěvku: Nikol