Něžný sex s kamarádem mýho bráchy

Brácha se domlouval se svým kamarádem na oslavě narozenin, kterou chtěl pořádat tento víkend. Já jsem seděla v kuchyni, četla si a poslouchala, jak se dva kluci baví o mejdanu a chlastu. Brácha s jeho kamarádem jsou o tři roky starší než já, brácha chtěl slavit osmnáctiny a naši mu to dovolili. Kluci plánovali a já jsem si říkala, že bych si to taky mohla užít, zvlášť když přijdou bráchovi spolužáci a starší lidi než jsem já.

Pak  přišel víkend a mejdan. Oslava ze začátku nic moc. Všichni se bavili o lidech, který jsem neznala a mě si moc nikdo nevšímal. Kluci se raději věnovali svým vyvinutějším spolužačkám a brácha se pořád vykecával s nějakým kamarádem, kterých tu měl hafo. Když už se všichni trochu rozveselili alkoholem přece jen se mnou někdo hodil řeč, ale moc jsem se nebavila. Pivo, který jsem celý večer popíjela zapůsobilo a na mě padla únava. Řekla jsem si, že půjdu spát.

Usnula jsem sotva jsem dolehla do postele a ani trochu mě nevadil hluk, který dělali bráchovo spolužáci.Zdálo se mi, že jsem jela v tramvaji a vedle mě stál hezký mladý muž, který se na mě sympaticky usmíval. Pohledy jsem mu vracela a on přišel blíž a pohladil mě po zádech. Krásně mě hladil a zajel i pod tričko a zajížděl níž až na zadeček. Stál za mnou a já jsem se na něj přitiskla a hlavu mu položila na rameno. On ruku přesunul na má ňadra. Jemně mi je hnětl, sjížděl po bříšku, šimral mě v podbřišku a zajžděl pod kalhoty. začal mě dráždit na poštěváčku a já jsem začala vlhnout. Najednou se mi začal ztrácet.Ne, já se budím, já nechci, chci ještě zpátky do toho snu za ním.

Někdo se mnou jemně třásl. Nevěděla jsem, co se děje. Vedle mě v posteli ležel jeden bráchův spolužák a jemně mě hladil po těle a třásl se mnou, abych se probrala. Když jsem se konečně probrala a zjistila co se děje, vyjekla jsme na něj ať mě nechá být a jde pryč. On se jenom usmál a položil ruku na moje rameno a jel níž k mým prsům. Odstrčila jsem ho a chtěla začít křičet ale moje volání bylo zadušeno jemným polibkem. Ten polibek byl krásný, intenzivní. Mému já, které bylo jěště vzrušené z onoho nádherného snu se to nesmírně líbilo a volalo po dalších polibcích i dotecích, ale moje druhé já, které bylo rozhodnuto, že se budu milovat pouze s někým koho budu opravdu milovat pořád vzdorovalo.

“ Běž pryč, prosimtě“, řekla jsem mu. “ Nebudu ti dělat nic, co nebudeš chtít, ale ty budeš chtít úplně všechno, to ti říkam“, odvětil a rukou mi hladil bříško a ve mě to vzrušovalo.Znovu mě líbal a sjížděl až na krk, jemně ho sál a svým strništěm mě škrábal na hrudníku, což mě hrozně bralo. Hladil mě po celém těle. Po stehnech, po bříšku, po prsou. byli to jemné doteky, které částešně lochtaly a částečně strašne strašně vrušovali. Něco takového jsem jěště nezažila. Byla jsem už úplně mokrá. Rukou mi projel dírku a mokrými prsty mě hladil. Nanášel moje štávy na mé tělo a rozmazával mi je po stehnech a bříšku a potom je jazykem slízával.

Uvědomila jsem si, že bych měla být také trochu aktivní a nenechat všechno jenom na něm. Začala jsem ho svlékat. Uviděla jsem jeho ztopořený penis. Byl rozhodně větší než penis mého bývalého přítele, ale zas to nebylo nic, co by se do mě nemohlo vejít. Vzala jsem si ho do ruky a jemně ohrnovala předkožku a dráždila žalud. Zavřel oči, zvrátil hlau do zadu a užíval si to. Vzala jsem si ho do pusy a jazykem dráždila žalud, dírku v něm i spodek žaludu. Rukou jsem ho honila a druhou si hrála s jeho naběhlýmí varlaty. Nádherně vzdychal.

Chtěla jsem ho už mít v sobě. Lehla jsem si tedy na záda a rěkla : “ Půjdeš do mě? „, jenom se usmál a odvětil: “ Vždyť jsem ti říkal, že to budeš chtít.“ Přistrčil ho ke vchodu a jemně tlačil. Nebyla jsem vůbec roztáhlá, takže to docela bolelo, ale byla jsem hodně vlhká a po pár přírazech už to bylo krásný. Každým kouskem svojí dírky jsem ho vnímala a každý příraz byl intenzivnější a intenzivnější. Vyvolávalo to ve mě pocity dokonalé slasti a v jednom okamžiku to dosáhlo maxima a obejmula jsem ho nohama kolem jeho nohou, přitiskla se k němu co nejvíc a drtila jsem ho ve vlně orgasmu.

Vyndal ho ze mně a lehl si vedle mě na bok a hladil mě.“ Bylo to krásný“ , řekla jsem mu. “ Bylo, ale jěště bude.Zvládneš jěště jedno kolo? “ “ Jasně“.lehl si na záda a rukou mi přidržel penis , abych si na něj mohla nasednout. Uvelebila jsem se na něm a začala se pohyboval dopředu a dozadu. Vždycky když jsem se pohla doprředu, dráždila jsem si poštěváček o jeho podbřišek. Moc se mi to líbilo. Chytl mě za boky a náváděl mě nahoru a dolu. Viděla jsem, jak se mu to líbí a tak jsem změnila pohyb z dopředu a dozadu za pohyb nahoru a dolu a zrychlovala jsem tempo. Jemu se to líbilo a povzbuzoval mě jěště k většímu tempu. Šukala jsem ho jak nejrychlejš jsem uměla a cítila jsem jak zatíná svaly a tušila jsem, že už bude. „Neberu prášky. Nemůžeš se udělat do mě“ uvědomila jsem si včas a slezla z něj a vzala jeho penis do pusy, kam mi během chvilky vystříklo jeho sperma. Spolykala jsem to a provinile jsem si vyčítala jak jsem mohla zapomenout na kondom. Ale naštěstí jsem si včas vzpomněla a vše bylo v mé puse.

Zničeně ležel a oddchoval. Bylo vidět, že je unavený a že pomalu usíná. Nechala jsem ho ležet a zamířila do koupelny. On mě ale chytil a přitáhl k sobě. Přitulil se ke mě a pevně mě držel. No co, necham to na zítra. Slastně jsem usínala a vnímala teplo a vůni jeho těla.

Autor příspěvku: Nikol