Nová zkušenost s mou přítelkyní

Měl jsem přítelkyni, se kterou jsme vyzkoušeli tzv. kde co. Souložili jsme v lese, v bazénu, v autě, dokonce mě vykouřila za jízdy (na D1 kolem 160.km/h) a taky jsme zkusili třeba vzájemnou masturbaci v restauraci. Nechala si „navléct“ motýlka a já jsem ho mezi předkrmem a hlavním jídlem uváděl do činosti. S ní teda nebyla nuda. Hned z počátku jsem se s ní dohodl, že musí být oholená do hladka, což akceptovala. Lízání nesmí mít překážky. Rozevřená, naběhlá a hlaďounká se líže skvěle. Pak to samé ohledně ochlupení řekla i mě, takže i já byl potom jako holátko. Musím se přiznat, že i samohoňka vyholeného péra má něco do sebe. Dělám to skoro denně, tak vím o čem mluvím.

Jednou, když jsem za ní přijel, byla jen v županu, přes který prosvítalo a prolínalo téměř vše. To byl takový ten župánek na šňůrku, který, když si ji povolila, se sám rozevřel a odhalil úplně vše. Ty skvostné kozičky a hlaďounká mušlička. Já v tu chvíli byl ještě oblečený kompletně. Přivinula se a začala mne svlékat. Velmi příjemné bylo, když mi povolila pásek, stáhla kalhoty i se slipy a v pokleku mne začala – ještě skoro uvadlého kouřit.
Byli jsme spolu asi po x-té, když jsem se zmínil, že by to chtělo nějakou inovaci, třeba ještě zkusit anál. Odrovnala mne výrokem, že je na to už dost „stará“, aby to taky nevyzkoušela, přestože jsou amatéři. Sama mne překvapila při následném setkání, že si přinesla lubrikační gel. To nemohlo zůstat bez odezvy. Ani ona, ani já jsme neměli tehdy zkušenost.

Po normálním styku, kdy jsem ji jako obvykle přivedl až na vrchol, jsem se nenechal vykouřit až do úplného konce, ale začal jsem se starat o její druhou dírku. Gelem jsem ji mazal a laskal prstíkama, až jsem zaznamenal, že se uvolňuje. Klečela na kolenou a měla ji přímo proti mě vyšpulenou. Když jsem tam vsunul bez problému 2 prsty, věděl jsem že nastává správný okamžik. Dal jsem si pod jejím dozorem dávku gelu na penis, což odkontrolovala několika stahy, až mlaskal jako „řehtačka“. Přiblížil jsem se a v kýžené poloze jsem začal zvolna vsunovat. Napřed se zdálo že ne, jen tak na krajíček a pak „stopka“. Začal jsem hlavičkou jen tak – tam a zpět a ne do hloubky. Samo se to po chvíli poddalo, najednou tam zajel až skoro po kořen. Nechci říct, že při tom hekla, ale nějaké vzdychnutí jsem zaslechl. Ten gel fungoval báječně, proto jsem začal klouzat tam a zpět.
Bylo to úžasné, to tuhé sevření, snadné klouzání, můj oholený penis a její přirážení. Já byl v kleku na kolenou, ona v předklonu taky na kolenou. Přirážel jsem ze zadu a ten její pohled, jak mé péro klouže tam a zpět, mne vzrušoval. Byl jsem tak tvrdý. Po chvíli si rozeklekla ještě více, aby byla její prdelka ještě volnější. Jak jsem se přibližoval a oddaloval, postřehl jsem, že si rukou při tom hladí buchtičku a asi taky poštěváček. Hekala při tom, jako bych ji zcela normálně přiváděl do extáze. U ženských člověk nikdy neví, ale myslím, že toho „nového“ orgasmu dosáhla. Já jsem to do konce nedotáhl, jako že bych ji naplnil dírku semenem. To jsme nechali až na potom, kdy mi ho vysála jako obvykle až do morku kostí.

Několikrát jsme se ještě k této praktice při následných setkáních vrátili a pokaždé to bylo super.

Autor příspěvku: Sabča