Odpaněná na lyžařském výcviku

Ve tříde nás bylo 22 kluků a 3 holky. Vždy když byl večer začalo se pít.

Pili jsme vodku a rumy, byla jsem v náladě, ale ne moc. Vzpomněla jsem si na to, co jsme si s mým spolužákem Tomášem před nedávnem psali na facebooku, že bychom mohli být kamarádi s výhodami, přišlo mi to jako fajn nápad. Když jsme se rozhodli, že půjdeme spát, ležela jsem vedle Honzy, tajně jsem doufala, že budu vedle Toma, ale nevyšlo to. Honza mě naštěstí pořád provokoval, abych nemohla usnout, takže jsem zahrála uraženou.
„Tome? Můžu jít za tebou?“ zasmála jsem se, souhlasil, tak jsem šla.
Sice mě taky lechtal a provokoval, ale od něj mi to nevadilo, lidem ze třídy přišlo divné, že se pořád smějeme, i po tmě a oni nás nevidí. Takže jsme usnuli, bylo přesně 3:38 hodin, když Tomáš ze spaní zamručel, otočil se ke mně a objal mě, chvilku jsem váhala, ale udělala jsem to. Pohla se a vzbudila ho.
„Pamatuješ si na to, co jsme si psali?“ čekala jsem na odpověď.
„Jo“ řekl, po tmě jsem neviděla jak se tváří.
„Můžu to zkusit?“ zeptala jsem se, přikývl, to byl můj signál, probudilo to ve mně vlnu vzrušení, začala jsem se s ním líbat, byl překvapený mojí dravostí a ještě víc, když jsem ho otočila na záda a lehla si na něj. Svým zadkem jsem kroutila nad jeho rozkrokem, ruce měla pod jeho tričkem, ale on se stále k ničemu neměl, proto jsem svým jazykem zabloudila k jeho uchu a zašeptala.
„Teď můžeš všechno“ než jsem se nadála, byly jeho ruce pod mým trikem a mnuly mi prsa. Poprvé jsem tam dole doslova tekla, zvlášť, když jsem cítila, jak se jeho kamarád postavil. Jeho ruce šly stále níže, až se dotkly mojí kundičky, přejely přes poštěváček, ale hned se odtáhly a nejcitlivějšímu místu se stále vyhýbaly, bylo to něco jiného, než když jsem masturbovala sama, bylo to lepší. Moc dobře věděl, jak mě trápí, když se konečně prsty začal věnovat poštěváčku, začala jsem vzdychat, ale přestal.
„Neblbni, všichni spí“ dal mi jednu ruku přes pusu a druhou mě dále prstil, za chvilku přišel nádherný orgasmus, během kterého mi do kundičky dával i svoje prsty, byl to první orgasmus, který mi přivodil někdo jiný, než já sama. Měla jsem potřebu mu to oplatit a tak jsem mu rukama začala šmátrat pod kalhoty a chytla jeho penis, byl teplý a hebký, dělala jsem to poprvé, ale podle Tomových vzdychů, jsem poznala, že to dělám dobře, a jeho vzdychy jsem tlumila polibky. Změnila jsem polohu, sedla si vedle něj a hlavou se sklonila k jeho penisu, nikdy jsem ho nikomu nekouřila a bála jsem se, že to pokazím. „No tak“ pobídl mě Tom. Vzala jsem ho opatrně do pusy a začala cucat a olizovat, nakonec jsem na to přišla. Šlo mi to docela dobře, dokázala jsem ho do pusy dostat celý, najednou v něm zacukalo a do pusy mi vystříkla jeho semeno, bylo nahořklé, ale chutnalo mi to.
„Lehni si“ rozkázal mi Tom, neváhala jsem ani chvilku. Nevěděla jsem co čekat, cítila jsem jeho prsty za lemem mých kalhotek, pak mi je sundal úplně a jazykem mi přejel po kundičce, zavzdychala jsem.
„Pššt, buď potichu Natálie“ řekl mi a pokračoval, jazykem se pořád vyhýbal mému citlivému místečku, vzdychem jsem mu naznačila, aby mě už netrápil, pochopil to a jazykem přejel po mém poštěváčku, svoje vzdychy jsem se snažila krotit, bylo to jiné, než když jsem si to dělala sama, bylo to lepší, jazykem zajížděl do mě a zase ven, najednou jsem se prohnula v zádech jako luk a zavzdychala, pak jsem na puse cítila něčí ruku, nic takového jsem nezažila, byl to zatím nejlepší orgasmus v mém životě.
„Jsi připravená?“ zeptal se a já přikývla.
„Počkej, jsem ještě panna“ řekla jsem poníženě.
„Já tě toho zbavím“ řekl a špičku penisu přiložil k mé jeskyňce zajel tam hladce, zabolelo to, až když narazil na překážku, zabolelo to, ale on prudce přirazil a ruku mi okamžitě přiložil na pusu, protože jsem jemně vykřikla, zůstal ve mně, abych si zvykla, a já si zvykla, stále zrychloval tempo a já se snažila co nejméně vzdychat, byl to nejkrásnější pocit v mém životě, obmotala jsem mu svoje nohy kolem pasu a pánví mu šla vstříc, šukali jsme spolu snad do rána, oběma se nám to líbilo a já konečně poznala slasti sexu, celý lyžák jsem chodila „spát“ k Tomovi do postele.

Autor příspěvku: Nikol