Odpanění sestry a následný grupáč

Tešili jsme se s setrou na naše 15té narozeniny abychom se navzájem připravily o poctivost.

Potom už si bude moci segra nechat napsat antikoncepci abychom se vyhnuli případnému maléru. Skončila škola a den „D“našich narozenin se blížil. Narodili jsme se 14.července, letos to vycházelo na středu. Již večer jsme si připravili staré prostěradlo, abychom ho natáhli na postel a nezamazali od krve čisté, nové. Než jsme usnuli, tak mi ho ještě segra krásně vykouřila a já jsem jí přivedl lízáním a mačkáním klitorisu k nádhernému orgasmu. Dohodli jsme se, že jak ráno odjedou rodiče do práce, tak si to hned uděláme a potom už zbytek dne prošukáme. Zuzka byla daleko nedočkavější než já, a taky byla ráno dříve vzhůru. Jak naši odešli, hned se mnou zatřepala a řekla, abych jí to hned už udělal. Popřáli jsme si k narozkám a začali s mazlením. Položil jsem Zuzku na záda, roztáhla a pokrčila nohy a já jsem se do ní dostal nejprve dvěma prsty. Chvíli jsem v ní jezdil a potom jsem přidal třetí, to už začala nahlas vzdychat. Řekl jsem jí, aby mi nasadila gumu a že to zkusím. Zuzka byla velice učenlivá, vzala preservativ do pusy a pusou mi ho pěkně nasadila. Klacek se mi také hned pořádně postavil a byl tvrdý jak žula. Nasadil jsem ho na kraj mokré kundičky a pomalu zasouval. Zuzka začala sténat, kroutit se a vykřikovat, jak je to krásné. Najednou jsem ucítil nějaký odpor a dál to nešlo. To jsem narazil na panenskou blánu. Povytáhl jsem klacek zpátky a ještě několikrát jsem zajel dovnitř a pokaždé trochu tvrději a rychleji. Pořád jsem ale nemohl tu blánu protrhnout.
Zuzka už řvala, ať už dělám, ale pořád to nějak nešlo. Tak jsem povídal, že si to vyměníme, a že si sedne na mne na koníčka a sama si vlastní vahou blánu protrhne. Zuzka si na mne opatrně nasedla a pomalu si zasouvala můj kolík do svoji kundičky. Když opět narazil na blánu, trochu ještě přirazila, ale ještě to nešlo. Tak začala několikrát po mě jezdit, chytla si svoje krásné kozy a silně si mačkala bradavky a nahlas u toho skučela. Najednou se trochu zvedla a křikla „tedˇ“ a prudce dosedla. Najednou jsem do ní zajel až po koule a bylo po panenství. Chvíli nehybně seděla, potom se ke mně sehnula a dlouze mě políbila a řekla, že to bylo něco krásného a vůbec to nebolelo. Po chvilce začala zvedat pánev a zase na mne dosedat. Všiml jsem si, že mi po gumě na pytlík tekl slabý pramínek krve, důkaz protržení blány. Během několika minut na mně začala Zuzka rajtovat a spokojeně vydávala hlasité vzdychy. Za chvíli měla první orgasmus při souloži. Byla velice šťastná a já jsem byl také spokojen. Šli jsme se umýt, upravili postel, a trochu jsme posnídali. Snídali jsme nazí a nemohli jsme se na sebe vynadívat, že už jsme muž a žena. Šel jsem odnést hrnky do dřezu, a když jsem se podíval na moji krásnou sestřičku, která si mnula bradavku a druhou rukou si hladila svoji, už ne, panenskou kundičku, tak se mi zase hned postavil ocas. Jak to Zuzka uviděla, kývla na mne, chytla mi za něj a trochu ho pohonila. Potom mi zase na něho natáhla gumu, ohnula se přes stůl a řekla, ať jí to udělám zezadu. Nasadil jsem bivoje na kraj mokré pochvy a zasunul.Zuzka trochu křikla, ale hned zavrtěla zadečkem a začala s hlasitým hekáním proti mně přirážet. Šukali jsme dlouho, její kozy lítaly v rytmu, občas si je promnula a promačkala bradavky, já jsem jí chytnul za vlasy a přitáhl si jí dozadu. Ona jednou rukou si hrála s poštěváčkem a druhou mi chytla pytel a mačkala varlata. Bylo to úžasné. Když dostala orgasmus, tak pomalu z toho omdlela. Poplácal jsem jí po prdelce a šel vyhodit gumu a umýt si ho. Když jsem se 2 vrátil, byla už v obýváku a na stolku jsem viděl tubu s gelem a anální kolík. Bylo mi to hned jasné.
Zuzka mi řekla, abych si sednul a díval se. Zuzka si lehla na pohovku, vzala si tubu s gelem, zvedla vysoko roztažené nohy a začala si gelem natírat černou dírku. Potom si vzala kolík, natřela ho také gelem a začala si ho pomalu zasouvat do prdelky. Druhou rukou si dráždila klitoris a zase hlasitě vzdychala. Kolík tam zasunula celý a začala s ním pohybovat sem a tam, což doprovázela hlasitými výkřiky. Při tomto divadle jsem si ani neuvědomil, že mi stojí klacek jak sloup a já, že si ho pomalu honím. Vzal jsem tubu s gelem, nanesl jsem gel na žaluda a rozetřel po celé délce. Přistoupil jsem k Zuzce, chytl jí za nohy a nasadil svůj kyj na její dírku. Zatlačil jsem a vjel jí do prdelky jak po másle. Stačila ale pořádně zařvat a na mě křičela, abych nepřestával a přirážel tvrději. Byl na ni krásný pohled. Jednou rukou si mnula kozy a bradavky a druhou si mačkala poštěváček, což mělo za následek bohatý tok její kundí šťávy, který stékal na prdelku a přimazával mi klacek. Po chvíli jsme se udělali skoro současně a já ji naplnil prdelku mojím spermatem. Svěrač zůstal chvíli otevřen a moje sperma začalo vytékat po prdelce dolů. Zuzka byla nevýslovně šťastná a spokojená. Šli jsme se opět osprchovat, navlékli na sebe něco nejnutnějšího a připravili si oběd. Na druhou hodinu jsme měli pozvané kamarády, dva spolužáky s holkama. Ty už to měly také za sebou a domluvili jsme se na takovém malém „gripu“, protože rodiče přijedou z práce až v sedm večer, tak bylo dost času. Zuzka se na to už moc těšila a já jsem byl také zvědav, jak ty dvě holky vypadají, když se svléknou a co umějí. Krátce po druhé zazvonil zvonek a všichni čtyři dorazili. Holky jsme znali jen tak od vidění, ale nevypadaly špatně. Měly jen takové lehké oblečení, které dobře zvýrazňovalo jejich tvary. Otík vyndal z tašky láhev vína s tím, že i když ještě nikdo není plnoletý, tak ale ta lahvinka na šest lidí nemůže škodit a je k tomu i řádný důvod. Tak to takto okecal a já jsem přinesl skleničky. Připili jsme si, Zuzka pustila nějakou diskotékovou hudbu a začalil jsme tancovat. Za chvilku nám všem bylo velké teplo, a Klára se nás zeptala, jestli by nám nevadilo, kdyby si sundala triko. Nikdo nebyl proti, a tak jsme si mohli prohlédnout její pevné dvojky bez podprsenky, kterou neměla. Za chvilku shodil triko Karel i Otík a zůstali jen v kraťasech. Já jsem byl v boxerkách od jejich příchodu a Zuzka měla moji košili a nic pod ní.
Míša si také sundala košili a vystavila nám na obdiv svá velká prsa, snad čtyřky a možná i větší. Bylo na co koukat! Teď už zůstala oblečená jen Zuzka a všichni na ni, kdy se také odhalí. Ta ale dostala dobrý nápad. Protože pod košilí nic už neměla, tak všem řekla, že jedna po druhé ale udělají striptýz a kluci také a ona tedy, že začne. Pustila takovou klidnější hudbu a začala se různě kroutit, pomalu rozepínat knoflíček po knoflíčku a kousek po kousku sunout po těle košili dolů. Když jí spadla na zem a všichni si ji mohli prohlédnout v její nahotě, tak se ozvalo hromadné jůůůůůůůů a potlesk. Pokračovaly potom další holky a všichni je také ocenili potleskem. Sedly si všechny na sedačku vedle sebe a byly zvědavé, jak se budou svlékat kluci. Nejhůře jsem na tom byl já, protože jsem měl jen boxerky. Začal Otík a zvládl to docela dobře. Jenže když se podíval při svlékání na nahé holky, tak se mu postavil ocas a když nechal spadnout trenky a postavil se, tak mu jeho péro pěkně koukalo na strop, což hned děvčata ocenily potleskem a smíchem. Když začal Karel, bylo vidět na holkách, že jsou po trošce vypitého vína povolnější a všechny začaly mít problémy se svým tělem. Jedna si mnula prsa a bradavky, druhá si hladila rozkrok s kundičkou a třetí, ta už měla tři prsty v kundě a pomalu si ji projížděla. Přitom všechny hlasitě vzdychaly. Karel také skončil se striptýzem a postaveným ocasem a já jsem na tom byl stejně jako oni oba. To ani jinak nešlo. Holky byly spokojeny a bez nějakých okolků se při našem představení udělaly ručně. My jsme se před ně postavili s ocasama v ruce a pomalu jsme si je honili. Měli jsme je tak skoro všichni stejně velké, kolem šestnácti centimetrů. Najednou si holky sedly na kraj sedačky, jako když se domluvily, každá si strčila jednu ruku do rozkroku, který měly pěkně roztažený a začaly onanovat. Přitom koukaly s otevřenými ústy, jak si honíme péra a byly připraveny, aby do nich hned zachytily výstřik spermatu. To se po chvilce povedlo a všechny toho 3 měly plnou pusu.
Potom si každá vzala ocas svého kluka do pusinky a do sucha ho olízala. Tak to byl takový začátek naší párty. Chvíli jsme pokecali a potom Karel navrhnul, že budeme hrát hru se sirkama. Vezme tři sirky, jedna bude zlomená, a která z děvčat si tu zlomenou vytáhne, tak začne se svým partnerem souložit a ostatní se budou na ně dívat. Postupně se vystřídáme všichni. Tak holky začaly tahat sirky a zlomenou si vytáhla Míša. Tak si vzala Otíka a začali s malou předehrou. Míša si sedla na bobek a vzala Otíkův ocas do úst a začala mu ho kouřit. Při tom si mačkala klitoris a projížděla prsty kundičku. Za chvilku ji Otík zvednul, položil ji přes opěradlo do křesla a začal s lízáním kundičky. Míša u toho začala pěkně vzdychat a hladila si svoje velká prsa. Když začala být dost hlučná, odstrčila Otovu hlavu z klína, vzala na stolku preservativ, nasadila mu jej a začali souložit. Vystřídali při tom tři polohy a docela jim to šlo a bylo na co koukat. Míša měla potom silný orgasmus a mohla si při něm utrhnout kozy, jak je drtila. Tak jsme jim pěkně zatleskali a tahala Zuzka a Klára. Sirku si vytáhla Zuzka, a tak jsme byli na řadě. Nikdo z nich nevěděl, že teprve ráno jsme spolu poprvé souložili. Udělali jsme obrácenou předehru, já jsem nejdříve Zuzce vylízal kundičku, což ji hodně vzrušilo a ona mi potom kouřila péro, protože mi na něj potom ústy navlékla gumu. Začali jsme souložit zezadu přes křeslo, potom šla Zuzka na koníčka když byla pořádně rozjetá, tak jsem ji položil na záda na pohovku, zvednul její nohy na ramena a tvrdě jsem ji ošukal. Řvala u toho, že to snad bylo slyšet až na náměstí, ale byl to řev spokojenosti. Nakonec souložili Karel s Klárou. Klára byla velmi vášnivá holka a hodně hlučná. Měla velice citlivá prsa, a jak ji sáhnul Karel na bradavky, tak se mohla uvzdychat a ukřičet. Kouřit uměla asi dobře, soudě podle vzdychání Karla. Začali klasickou polohou a jak Klára ucítila ocas v kundě, tak už začala vydávat velmi hlasité skřeky, které sílily s přibývajícím časem. Bylo velmi rajcovní se na ně dívat, a také jsme všichni jako diváci u toho onanovali. Skončili s velikým řevem v orgasmu a dlouhé nehybnosti. Karel ji už znal, tak věděl jaká je a co s ní milování dělá. Tak jsme se dobře bavili a pěkně si užívali sexu. Chvíli jsme seděli, dopili víno a snědli nějaké brambůrky a jednohubky a Zuzka zase pustila disko.
Dobře jsme se u toho bavili, protože bylo krásné se dívat, jak holkám při poskakování lítají kozy a nám se zase plácají ocasy s pytlíky. Tak jsme si chvíli zatancovali a skončili nějakým ploužákem, při kterém se nám ale každému postavil ocas. Kluci si sedli ke svým holkám, které se jim o trčící klacky začaly starat a já jsem odešel do kuchyně pro tužku a papír. Utrhl jsem tři lístečky, napsal na ně naše chlapecká jména, složil a dal do krabičky. Oznámil jsem všem, že máme ještě dvě hodiny čas, než se vrátí rodiče z práce, tak že toho musíme ještě pořádně využít. Uděláme si hromadný grupík. Holky si vytáhnou lísteček, na kterém je napsáno jméno každého z nás a s tím bude začínat milování. Jak se to potom různě vystřídá, to už bude záležet na nás všech. Důležité je jen to, že musíme všichni šukat s gumou, abychom se nedostali do nějakého maléru. Všichni to odsouhlasili a já jsem ještě upřesnil, že si každá svého vybraného odvede za ocas. První tahala Míša a vytáhla si mne. Odvedla mne za ocas do křesla, kde mne usadila a začala s kouřením. Klára si vytáhla Otíka a odvedla si ho ke druhému křeslu, kde se ohnula přes opěradlo a aby jí vylízal zezadu kundičku Zuzka si Karla odvedla do pokoje na koberec a zaujali na zemi polohu 69. Za chvíli se po celém bytě ozývaly spleti vzdechů, výkřiků a různých ryků. Za nějakou dobu jsme byli všichni v pokoji na koberci v různém propletení. Já jsem ležel na zemi, na mě se nabodla Míša na koníčka a najednou si mi sedla na prsa Klára a přisunula svoji kundu na můj obličej. Toho ještě využila Míša a chytla Kláru zezadu za kozy a pořádně jí je zmáčkla i s bradavkami. To se mohla Klára zbláznit, řvala jak tur a kundou mi lítala po obličeji jak zběsilá. Zuzka se postavila za napíchnutou Míšu na mém ocasu, ohla se k ní a mačkala jí její velké kozy. Když viděl Otík vyšpulený Zuzčin zadek, tak neváhal, přistoupil k ní, roztáhl jí nohy a zezadu jí ho vrazil do kundy. Zuzka sebou začala vrtět, jako kdyby seděla v mraveništi a pěkně přirážela. Po chvilkách jsme se různě vystřídali, že jsme ani nesledovali, kdo koho šuká nebo má čí kundu na obličeji. Byla to krásná mrdačka a všichni jsme se u toho pěkně 4 vyřádili.
Ale nic netrvá věčně, a tak i my jsme museli s mejdanem skončit. Čas neúprosně letěl a hodina příjezdu rodičů se blížila. Stačili jsme to celé zhodnotit a domluvit se, jak bude někde volný kvartýr, tak si to zopakujeme. Děvčatům se to moc líbilo a slíbily, že zkusí rodiče o antikoncepci, abychom jim mohli také nastříkat plné kundičky naším spermatem. Na rozloučenou nás holky ještě vykouřily, protože nechtěly přijít o dobrou odpolední svačinku. Když slízly všechnu smetanu, tak jsme se s nimi rozloučili a všichni se těšíme na příští párty.

Autor příspěvku: Nikol