Ojel jsem synovi mladou

Když si můj syn Matěj jednoho odpoledne přivedl domů svojí novou mladou, jmenovala se Lucka, okamžitě jsem zbystřil. Byl to fakt kus baby, odhadem jsem jí tipoval takových čerstvých osmnáct, no prostě šukézní teenka, se kterou bych si hned dal říct. Ten den se jen mihli barákem, potom zmizeli nahoře a mě bylo více než jasné, co tam synáček se svou mladou dělá. Při představě, jak jí tam nakládá do její pevné prdelky, jsem si v ložnici pohonil svoje péro.

Žijeme se synem sami, s manželkou jsem se před pár lety rozvedl a ona o synátora nikdy nejevila zájem. Takže já jsem teď vlastně takový vlk samotář a docela často můj ocas zoufale volá po nějaké té vlhké škvírce, kterou by mohl pořádně protáhnout. Není se čemu divit, že můj čurák reagoval na synkovu mladou. Chovala se přátelsky, nádherně voněla, byla vysoká, štíhlá a důstojná jako laň. Vždycky jsem byl na brunety, Lucka měla i pohled temnější než peklo a hnedka jsem jí v očích zahlídnul, jak je mrduchtivá a určitě moc šikovná.

Často se se mnou bavila, někdy dokonce přišla na návštěvu jen tak, když Matěj nebyl doma. Zdálo se mi, že při takových příležitostech má na sobě vždycky o něco vyzývavější oblečení, ale nebyl jsem si jistý a nechtěl nic naznačovat. Byla chytrá a uměla žertovat na ostří nože, ještě u toho provokativně pohazovala těma svýma gazelíma nožkama a dlouhýma vlasama, které nosila většinou v copu. Začal jsem si synovu mladou dost často představovat, jak bych ji šukal od rána do večera, jak bych jí ukázal, že tatínek je mnohem lepší a zkušenější než synáček, jak bych ji  tvrdě omrdal ve všech pozicích, které bych dokázal vymyslet. Bylo to pomalu jako mučení, když jsem na ni myslel, měla neuvěřitelný kouzlo osobnosti, nemluvě o těch krásných kozičkách, kterých už jsem si taky několikrát všiml. A tak mi vlastně nezbylo nic jinýho než se rozhodnout, že to na ni prostě vybalím, ať se pak stane cokoliv.

Už jsem jenom čekal, až se zase objeví jen tak, na kafe. A nemusel jsem čekat dlouho! Zase si tak přicupitala, na sobě jenom kraťoučkou sukýnku a tričko odhalující celé ploché bříško. Dali jsme si kafe, stejně jsem jí pořád čuměl jenom do výstřihu. A potom jsem jí úplně upřímně řekl, že se mi strašně líbí a strašně mě vzrušuje, a že kdyby nechodila s Matějem, tak bych ji hnedka s chutí opíchal. A ona na to: No, a jak to teda je, když s ním chodím? Začalo mi bušit srdce a odpověděl jsem: Tak to asi udělám stejně. Rozšířily se jí oči a pak mi najednou seděla na klíně a šeptala, že jsem strašně krásnej chlap a ať si ji vezmu, že se mi celá odevzdá.

Popadl jsem ji do náručí a rychle si ji vynášel nahoru do patra, jako nějakou kořist. Už po cestě se naše jazyky proplétaly. A hned jak dopadla na postel, vrhnul jsem se na ni jako hladové zvíře a začal z ní svlékat ty její hadříky. Ukázalo se její tělíčko, ze kterého se mi zatočila hlava a čurák mi na místě ztuhnul jak šutr. Podvolovala se mi a já jsem si připadal jako dobyvatel. Žeru přirozeně submisivní holky, chlap má být ten, kdo si vezme, co chce, no ne? Pomuchlal jsem se s jejími kozičkami a pak jí strčil pár prstů do pičky. Nebyla tak úzká, jak jsem čekal, ale tím líp, aspoň byla už trochu zaježděná a moje péro se do ní snadněji vejde.

Nejdřív zkušeně vyprstil, až to čvachtalo. Kundičku měla krásně mokrou, prsty jsem měl celé ulepené od jejích šťáv. Mohla jenom ležet a mít pevně zavřené oči a hrudník se jí prudce nadzvedával, potom se mi pomocí jazyka na poštěváku podařilo přivést ji k orgasmu. Její broskvička chutnala sladce, takže jsem jí pěkně ještě prolízal, pořádně tekla, takže byla připravená na mrdáníčko. Rychle jsem si sundal oblečení a zamával jí před obličejem svojí kládou. Trochu mi ho pohonila a olízla. I když neměla ještě tolik zkušeností, bylo vidět, že je hravá a že ji to baví. Orálem jsem ji netrápil dlouho, navíc už jsem byl tak nadržený, že jsem myslel, že mi prasknou koule. Takže jsem ji otočil pěkně zády k sobě a pobídnul ji, aby na mě svoji buchtičku hezky vyšpulila.

Pak jsem ho do ní strčil zezadu. Měl jsem pravdu, její kundička se pro moji velikost hodila dokonale, mohl jsem hnedka začít tvrdě přirážet. Chytil jsem ji za ten její cop a vyvracel jí hlavu dozadu a s každým přírazem jsem ji pořádně zatahal. Očividně se jí to líbilo, vycházela mi svou dírkou pěkně vstříc. Chtěl jsem, aby sténala hlasitěji a hlasitěji a postupně se jí to docela dařilo, i když se asi snažila svoje výkřiky potlačovat. Některý holky mají prostě nejradši spojení bolesti a rozkoše, takže se na ně musí fakt tvrdě, a to byl zrovna i případ Lucky. Pak jsem na ni úplně nalehl a důkladně jí rukama masíroval kozy a taky jsem ji v záchvatu vášně párkrát kousnul do krku, prostě žádné něžnosti. Přirážela ke mně bokama a držela poslušně jako fenečka. Tak moc se mi to líbilo, že jsem ani nevydržel moc dlouho. Rychle jsem pérem vyjel ven a postříkal jsem jí prdelku. Nechala všechno stéct do peřin a pak se sama natáhla, pozorovala mě a spokojeně oddechovala.

Autor příspěvku: Nikol