Ošukal jsem barmanku přímo v kuchyni

Přestěhoval jsem se do velkoměsta z vesničky hlavně kvůli práci.

Sice v novém městě žiji již druhým rokem, ale za tu dobu jsem si nenašel moc kamarádu, spíše jen občas chodím z lidmi z práce na pivko, zahrát fotbal. A jelikož s nimi jsem každý den v práci, tak si u pivka už nemáme moc co říct. Občas prohodíme pár slov, ale většinou jen sedíme, koukáme na televizi nebo každý do svého mobilu.

Většinu volného času trávím doma, buď před počítačem, nebo televizí, sem tam zajdu na bazén, na kolo, ale to je vše, jelikož jsem byl zvyklí každý pátek a sobotu obrážet hospody, jezdit na výlety je tohle celkem nuda.

V pátek jsem se rozhodl, že nebudu sedět doma (v televizi nic, počítače jsem měl plné zuby z práce) tak jsem vyrazil do blízkého baru, kde jsem sice nikdy nebyl, ale kolegové z práce říkali, že je tam dobré pivo, slušná obsluha a jako jeden z mála je kuřácký, což mě jako kuřákovi vyhovovalo. Oblekl jsem staré rifle, tričko, které jsem měl asi od deváté třídy a na nohy obul boty, které spíše už připomínaly kus hadru na gumové podrážce, a vyrazil.

Z bytu jsem to měl asi 10minut chůze, při které jsem stihl vykouřit cigaretku, popřemýšlet co budu dělat v sobotu. Do baru jsem dorazil asi kolem 9-té, a trochu se bál, abych si měl kde sednout, přece jen tady ve větším městě jsou hospody skoro pořád plné. K mému údivu v baru sedělo asi 10 lidí, kteří spíše jen hleděli než že by zábava byla v plném proudu.

Porozhlédnul jsem se po baru, byl pěkně zařízený, čistý a na to, že kuřácký vzduch byl ještě snesitelný. Nakonec jsem sedl do rohu na bar, vytáhl krabičku cigaret a čekal, po asi 10 minutách se objevila obsluha. Wow, proletělo mi hlavou, objevila se holka kolem 25 let, s hlubokým výstřihem, sukní a blonďatými vlasy. Co si dáš, pivko, nebo snad něco ostřejšího na rozjezd? Chvilku jsem přemýšlel ještě nad jejími prsy, pak se vzpamatoval a řekl důrazně, že pivo, nejlépe jedenáctku.

Za chvilku jsem měl pivo před sebou a mohl si tak klidně zapálit a přemýšlet nad něčím jiným než tou sukní a kozami číslo 3. Kolegové měli pravdu, řekl jsem, když tvrdili, že tady máte dobré pivo. No to máme, odvětila.

Jak čas ubíhal, bar se začal pomalu vylidňovat a kolem 11 hodiny tak už sedělo jen pár lidí u jednoho stolu. Veronika se začala za barem trochu nudit, tak byl čas na mluvení, krom jejího jména jsem se dozvěděl, kde bydlí, co jí baví a že tady nenašla taky moc kamarádu a většinu času tráví raději v baru.

Jak čas ubíhal, pozval jsem jí na drink, čekal jsem, že buď odmítne, nebo si dá něco dražšího a spíše „ženského“, ale její odpověď mě dost překvapila, Ferneta, vyhrkla ze sebe. Tak to nalej dvakrát, když už je ten pátek, odpověděl jsem jí. Druhé kolo pozvala ona, třetí já a takhle to pokračovalo až..ani si nepamatuji kolik se toho vypilo.

Po několika Fernetech, nespočet cigaretách byl bar úplně prázdný. Veronika začala pomalu uklízet a jako správný gentleman jsem jí samozřejmě pomáhal. Byly asi 2 hodiny ráno, a já už toho měl dost tak jsem řekl, že zaplatím a půjdu domů, to se ale Veronice nelíbilo a chtěla, abych jí ještě pomohl uklidit kuchyň, že mi odpustí nějaké panáky. Proč ne, řekl jsem.

Zamkla dveře, zhasla část osvětlení a svítil už jen bar a částečně taky já po tolika panácích a pivech. Pojď dozadu potřebuji pomoct, jo, dokouřím a jdu. Po chvilce jsem dorazil do kuchyňky, a pohled, který se mi naskytl, byl k nezaplacení, Veronika byla předkloněná přes linku a utírala obklad, její krásné a dlouhé nohy, sukně, která sotva zakrývala zadek bylo něco, co jsem dlouho neviděl a už asi dlouho neuvidím.

Veronika se na mě otočila a povídá, na co tak koukáš, vezmi utěrku a pojď mi pomoct. V hlavě jsem stále měl její zadek tak jsem neměl ani sílu nic odpovědět, vzal hadru a šel pucovat obklad. Jelikož jsem oba byly posilněni alkoholem, po chvilce dětinských „hrátek“ s vodou a pěnou jsme se začali líbat, první co jsem udělal bylo, že jsem jí pevně chytl za zadek a vyzvedl jí na linku, líbání nebralo konce a stále více bylo vášnivější. Veronika mě sundala tričko, v tu chvíli mě hlavou prolétlo, doufám, že ten alkohol z mého penisu neudělá měkkýše, ale v tu ránu mě penis ztvrdnul jako nikdy před tím.

Veronika seskočila z linky, silně mě opřela o protější zeď, klekla si. Čekal jsem, co bude, a to co následovalo, bylo skvělé. Rozepnula mi kalhoty, stáhla i s trenýrkami ke kotníkům a silně, ale zároveň jemně mě začala kouřit, takovou kuřbu jsem ještě nezažil, nevím, jestli to bylo alkoholem, nebo tím, že se vyzná, ale tak tak jsem se držel, abych se neudělal.

Opřel jsem jí o zeď, začal jí pomalu sundávat tričko a rozepínat zadní zip u sukně, měla nádherné spodní prádlo jako z časopisu a já byl stále více nadržený. Kleknul jsem si, začal jí prsty dráždit vagínu a ona jen zvedla jednu nohu, položila jí na židli vedle sebe a vzdychala. Přidal jsem k prstům i jazyk a začal jí lízat, pomalu jsem stupňoval rychlost i sílu a bylo vidět, že tohle je to co chce.

Po chvilce jsem jí opět vyzvedl na blízkou linku, a zasunul svůj penis do její vagíny, oba jsme vzdychali a náramně si to užívali, bylo to skvělé. Jelikož alkoholu bylo hodně, sex trval poměrně dlouho, ale to mě nevadilo, byla to totiž pořádná jízda, nakonec jsme se oba zároveň udělali a vyčerpáním se mi až málem podlomily nohy.

Ráno mi ještě od Veroniky přišla smska, že si to někdy musíme zopakovat.

Autor příspěvku: Nikol