Ošukal jsem blondýnku s velkýma kozama

Krásného letního dne jsem se rozhodl jít koupat na odlehlé místo u jezera.

Najednou jsem na břehu uviděl přicházet asi 35ti letou blondýnku. Byla trošku baculatější, ale moc se mi na první pohled líbila. Měla krásný kulaťoučký zadeček a pevná velká prsa. Neměla pod tričkem podprsenku a tak jí pod tričkem byly vidět trčící bradavky.

Ukryl jsem se za nedaleké křoví a potají jsem tu krásku pozoroval. Po chvíli se mi naskytl ještě mnohem lepší pohled. Kráska si sundala tričko a vykoukla na mě její prsaByla velká s velkými dvorci. Dívka si po těle začala roztírat opalovací krém. Kroužila ukazováčkem po svých dvorcích. Ty zřejmě byly vzrušením celé naběhlé. Mazání jí pěkně rozparádilo, protože si zajela rukou do svého rozkroku. Dráždila svůj poštěváček. Strkala si prsty do své kundičky.

V té chvíli mi už ve vodě stál jako svíce. Začal jsem si ho ve vodě pomalu honit. To však způsobilo malé šplouchání, které mě prozradilo. Blondýnka ustala v dráždění a rozzlobeně se na mě podívala.

,,Tak, jsi se podíval“!

,,Teď se zase podívám já“.

Vylezl jsem stydlivě z vody. Moje nádobíčko už dávno zvadlo. Blondýnka si mě měřila pohrdlivě. Natáhla se ke mně. Poklekla na kolena a vzala mé ochablé nádobíčko do úst.Hulila mi ho znamenitě. Za chvíli stál v celé své kráse.

,,Tak a teď si pohraj ty se mnou“.

Dovolila mi odhrnout lem jejích opalovaček. Ukázala se mi krásně oholená mušlička. Lačně jsem se přisál k jejímu poštěváčku. Dobýval jsem se jazykem do její studánky. Do toho jsem do její štěrbinky sem tam zasunul prstík. Neznámá kráska sténala vzrušením.

,,Já už to nevydržím“.

Zasténala a odlezla po kolenou do vody, kde na mě vyšpulila svůj zadeček. Vrazil jsem jí ho tam až po kořen. Napichoval jsem její zadeček. Píchání ve vodě mělo zvláštní kouzlo. Zvedl jsem její nohy do výšky. Voda ji nádherně nadnášela. Díky vodě do její štěrbinky můj penis zajížděl jako po másle. Cítil jsem, že budu brzy stříkat. Vše skončilo v její hluboké studánce.

Blondýnka se na mě usmála, sebrala věci a utekla. Od té doby jsem ji už nikdy neviděl, ale na ten nevšední sex vzpomínám pořád.

Autor příspěvku: Nikol