Ošukal jsem manželčinu mladší sestru

Bylo asi kolem deváté večer, když mi přišla SMSka od Marcely – mladší sestry mé manželky. Ve zprávě si stěžovala, že jí nefunguje počítač a ona na něm nutně potřebuje něco udělat do práce. Snažil jsem se jí odmítnout se slovy, že už je docela pozdě a přitom jsem se těšil, jak si večer šukání s mou krásnou manželkou Ivankou. Marcela se ale nenechala odbýt, tak jsem vzal klíče od auta a vydal se k ní domů.

Přišla mi otevřít jen v košilce a já nevěděl, co mám říct, protože byla hrozne sexy. „Pojď dál a nestůj mezi dveřmi.“ usmála se. Vzpamatoval jsem se a šel. „Tak co to máš za problém s tím compem?“ „Ale,“ řekla Marcela a ukázala mi, ať se posadím. „už je to v pořádku.“ řekla. „Jen jsem něco špatně zmáčkla, volala jsem ti že nemusíš už jezdit, ale nezvedal jsi mi mobil.“ „Ten jsem totiž nechal doma.“ vysvětlil jsem a bodlo ve mě naštvání, protože jsem si to teď klidně mohl doma rozdávat s Ivankou. „No nevadí, dáš si něco k piti?“ Přikývl jsem. Donesla lahev vína, sedla si vedle mě a koketně přehodila nohu přes nohu. Košilka byla docela krátká, protože jsem viděl její mušličku a při pohledu na ni jsem měl v kalhotách těsno. Poznala to, protože vstala, košilku si svlékla a sedla si zpět ke mě. Takže vedle mě seděla úplně nahá. Měla krásná velká prsa a krásnou kundičku… pěkně vyholenou.

Nevydržel jsem to, naklonil se k ní a začal ji cucat její krásné bradavky. Začala vzdychat. Rukou jsem zajel do její mušličky, která byla pořádně vlhká. Hrál jsem si z jejím poštěváčkem, pak jsem zasunul prst do její kundičky a začal přirážet. Verča začala hodně vzdychat a mezi zuby cedila, že už bude. V okamžiku se vzepjala a na prstech jsem v její kundičce jsem cítil její orgasmus. Po chvíli odpočinku se zvedla a odcházela do ložnice. U dveří se zastavila a řekla, ať se svléknu a přijdu za ní. Na nic sem nečekal, scházel sem ze sebe oblečení, odhodil ho na podlahu a šel za ní jako poslušný pejsek. Jak jsem otevřel dveře, naskytl se mi krásný pohled. Marcelka ležela na posteli s roztaženýma nohama a masturbovala. Prstem si zajížděla do své vlhké kundičky.  Ten pohled byl tak krásný, ze sem si ho vzal do dlaně a začal si ho honit. Marcela mi řekla, ať jdu k ní. Jak jsem se k ní přiblížil, stáhla mě k sobě na postel a povalila na záda. Naklonila se nade mě, vzala si mí péro, který mi pevně stálo, do ruky a vsunula si ho do pusy. Olízla mi můj velký žalud,a začala kouřit. Zasouvala si ho do pusy a jemně sála. Já jen vzdychal a když sem cítil, že už budu, převalil jsem ji na záda a strčil ji ho do kundy, kterou sem ji pořádně vykropil. Tuhle noc jsme pak celou prošukali – pěkně tvrdě, tak, jak to mám rád. Od té doby sem tam jedu Marcelce pomoci s počítačem, což je ale jen záminka pro naše šukání. A oba si ho užíváme.

Autor příspěvku: Nikol