Ošukala mě tetička s jejím zaměstnancem

Ahoj Eli, posílám ti pozdrav z mé dovolené u tetičky. To je ta o které jsem ti vyprávěla.

Je to tady úžasné a skvostné. K zámečku patří malé hospodářství s koňmi a tak trávím celé dny v sedle anebo se opaluji v krásné, zarostlé, ale udržované zahradě. Jsou tam dva malé altánky a jinak samé křoví, stromky a hodně živého plotu, takže se tu mohu opalovat klidně nahá, aniž by mne někdo spatřil. Je pravda, že odtud není také žádný výhled, ale při opalování to nevadí.

Víš, Eliško, musím se ti s něčím svěřit. Než tě uvidím, uplyne ještě dlouhá doba a já potřebuju ulevit své duši.

Na zámečku, ve stájích je jen jediný tetiččin zaměstnanec. Je to mladý, asi sedmadvacetiletý Filip. Musím říct, že je to moc pěkný hoch. Černé, hluboké oči, černé vlasy a atletická postava. Vypadá jako čarodějův učeň. Prostě, jde z něj oheň už od pohledu. No, a jdou, totiž minulou sobotu, jsem se opalovala. Bylo již pozdní odpoledne a slunce se chýlilo k západu. Přestávalo palčivě žhnout a já z té blaženosti léta odložila knížku a usnula. Musela jsem skutečně jen dřímnout, protože sluníčko moc nepopolezlo. Probudil mě jakýsi šramot a hlasy. Tak jsem se oblékla do toho nejnutnějšího a vydala se pátrat, odkud to jde. U altánku, skryta za živým plotem a nízkými stromky byla moje tetička Karina. A nebyla sama. Byl s ní Filip a oba ve velmi delikátní situaci.

Musím se přiznat, že jsem provedla to, za co bych jiné odsuzovala. Místo toho, abych potichoučku zmizla, normálně jsem se schovala za keřík a šmírovala jsem je. Bylo to ohromně vzrušující a to ještě nebyl konec. Teta Karina ležela na čerstvě posečené trávě na zádech a Filip se mazlil s její pičkou jazykem. Karina si sama laskala svoje pěkně tvarovaná prsa. Ve štíhlých dlouhých prstech s rudými nehty drtila bradavky a občas těmi prsty zajela do Filipových vlasů. Nikdy bych si nepomyslela, že by mne pohled na ženské tělo tolik vzrušoval, ale v téhle situaci jsem měla dost. Byla jsem naprosto mokrá a hotová.

Po chvíli se Filip vztyčil a to, co jsem uviděla, mi dokonale vyrazilo dech. Tak velkýho ptáka jsem viděla je jednou a to ještě jenom na obrázku. Vůbec se nezdráhal a plnou silou vnikl do Kariny. Ta jen slastně zavrněla rozkoší a začala přirážet vší silou v šíleném rytmu vášně. To už jsem měla ruku na svojí škebličce a mazlila se sama se sebou. Byla jsem jak šílená. Netrvalo dlouho a byla jsem ve svém úkrytu bez opalovaček a vzdychala v rytmu mojí blaženosti se zmítající se tetičkou.

Jejich těla byla jako jedno. Nahoru, dolů, nahoru, dolů. A pak Filip strnul. Karina zazmítala hlavou z jedné strany na druhou a zkamenělý Filip z ní vyndal svůj svalnatý ocas a v mohutném gejzíru smetanově hustého semene se ji snažil snad utopit.

Byla to skutečná podívaná. Tetička se roztírala rukou semeno po plochém bříšku i po obličeji a statný podkoní si lehl vedle ní. Chvilku tak zůstali a jeho mužství pozvolna opadávalo. Už jsem se chtěla zdekovat, ale to ještě neměl být konec. Karina změnila polohu a vztáhla ruku na Filipův povadlý penis. Něžně se ho dotýkala a hladila ho, až znovu začal nabíhat do předešlé velikosti.

Slunce bylo už za obzorem, ale stále bylo takové letní večerní šero. Tetička se zvedla a obkročmo sedla na Filipa. V pomalém rytmu se zvedala a klesala zpět. On jednou rukou laskal její kozy a druhou si hrál v jejím klíně. Bylo to nádherné spojení a já jsem se mazlila, čím díl tím víc. Nevěřila jsem svým očím. Měla jsem takovou chuť tam mezi ně vlítnout a vložit se do toho jejich milování, že se to nedalo skoro vydržet. Řekla jsem si, že už toho trápení bylo dost, a že bych měla zmizet. Už jsem sahala rukou pro spodní díl opalovaček, když tetička změnila polohu. Posunula své ladné tělo mezi Filipova kolena. Viděla jsem jako ve snu, jak jeho mohutný penis trčí do výšky a Karina se nad ním začíná sklánět. Nejdřív jen tak jemně olízla špičkou jazyka vrcholek růžového žaludu a pak kousíček po kousíčku ho vsála do úst. Rukou mu jemně masírovala mohutná varlata a pří tom ve zrychlujícím rytmu sála jeho velkého ptáka. Nevěřila jsem, že by někdo mohl vstrčit do pusy něco tak velkého. Filip vydával neartikulované výkřiky a trhal celým tělem, aby tak zvýšil rozkoš z Karininy pusinky. A pak už jen napjal celé tělo a jeho hrdelní výkřik mi projel snad až do nitra mozku. Karina začala mohutně polykat, aby se neudusila a to, co nestačila polknout, pustila Filipovi do podbřišku.

To už nedalo vydržet a tak jsem raději zmizela do ústraní se dodělat. Bylo již k půlnoci a já seděla na posteli a četla. Nemohla jsem se soustředit, víčka mi už také padala přes oči. Zhasla jsem a vlezla do postele, když se ozvalo tiché zaskřípění dveří mého pokoje. Ve tmě jsem pouze rozeznala stíny dvou postav a pak mi tetiččin hlas pošeptal – „My o tobě věděli, a teď si vyzkoušíš na vlastní kůži to, co sis odpoledne jen přála.“ A spolu s Filipem si přilehli na mou širokou postel.

Milá Eliško, myslím, že ti už nemusím vysvětlovat, co se dělo dál. Jen ti musím říct, že to bylo naprosto skvělé a úžasné.

Jsem ráda, že se ti můžu takhle svěřit a doufám, že příště pojedeš k tetičce se mnou.

Měj se moc krásně a užij si zbytek prázdnin!

Autor příspěvku: Nikol