Ošukané spolužačky

Dvě spolužačky pozvaly Honzu k nim do chatky. Třída 8.B byla zrovna na školním výletě, v tomhle věku už se holky začínají zajímat o kluky a kluci zase o holky. Honza samozřejmě nechtěl výzvu spolužačky nechat bez povšimnutí, protože byl jediný, kdo skončil sám s holkama. Vypařil se proto od kamarádů a vydal se za holkama do chatky.

Tam ho čekaly dvě spolužačky – Monika s Tony. Vypadaly nějak netrpělivě, což Honzu nejprve zarazilo, ale poté to pustil z hlavy a nechal řeč jen tak plynout. Tony upadla tužka, se kterou si celou dobu pohrávala v ruce. Ohla se k ní a Janovi se naskytl jedinečný pohled na její teprve rašící kozičky. Ale co je malé, to je roztomilé. Přesně to si pomyslel Honza a nemohl od jejích prsou odtrhnout zrak.

„Kam se to díváš?“ pokárala ho Monika, ale jen tak na oko. Tónem hlasu prozradila, že je jí to nevadí, možná naopak. Konverzace plynula dále a začali řešit pikantní témata.

Řeč byla v těch chvílích opravdu hluboká. Tony to nevydržela a zeptala se Jana, jestli už někdy šukal. „Ne.“ odvětil tázavým hlasem Honza. „Chtěl bys?“ zeptala se nesměle Monika, přičemž Janovi rukou vyzývavě zabloudila do jeho rozkroku. Jan se ještě nevzpamatoval a Monika už ho začala líbat na ústa. Líbilo se mu to, protože Monika rozhodně patřila k těm hezčím dívkám ze třídy. Tony se přidala také a rozepla Honzův poklopec. Vše nabralo rychlý spád a triko bylo v mžiku na podlaze. Jan si to nechal líbit, obě spolužačky ho vzrušovaly.

Po obnaženém těle ho svůdně hladily čtyři dlaně a jediné, co měl na sobě, byly trenýrky. Tony se odhodlala a i poslední kus oblečení Honzovi sundala. Pro jeho penis to byla značná úleva, protože prostor v boxerkách mu začínal být malý. Holky vyjeveně koukaly na jeho péro, které vlastně nebylo ničím zvláštní. Tím se neposkvrněnost těchto dvou dívek ukázala. Tony si s ním začala opatrně hrát a Monika mezitím nabídla jeho ústům svou kundičku. Měla jí krásnou, trochu do hněda, ne moc, a chloupky téměř nebyly k nalezení. Přímo stvořená k tomu, aby jí začal lízat.

Tony vzala Janův úd do úst a začala mu kouřit. Kuřba to byla ukázková, jakoby už to mnohokrát dělala. Moničina mušlička byla už připravena na zásun a tak i učinili. Jan si ho náramně užil. Byl to pro něj první sex a úplně nový pocit, mnohokrát lepší bylo sevření vagínou nežli dlaní. Monika na něm začala vyloženě skákat a Jan cítil, že to na něj jde. Vytáhl tedy ptáka z Moničiny kundičky a jejího vyvrcholení docílil svým čilým jazykem. Tony ho celou dobu hladila všude možně a už byla značně nažhavená a i přes Honzovy protesty, že bude rychle hotov, rychle do sebe strčila jeho péro. Pro ni taky nový pocit, lepší, než ten vyvolaný prsty. Honza znovu cítil, že to přichází a jeho várku rovným dílem hodil dívkám na obličeje. No, nechutnalo jim, ale Jan si to přesto náramně užíval. Poté následovalo jen sladké mazlení.

Autor příspěvku: Nikol