Paní domu ojede zajíčka

Nesnáším rodinné oslavy, sešlosti ani jiné podobně pitomé akce. Vždycky tam akorát trčím, sedím a čumím do blba. Stejně jako před půl rokem, kdy mě máma přinutila jít na oslavu mého bratránka Martina. Nechtěl jsem, několikrát jsem jí řekl, že se na podobné akce můžu vysrat – no co byste čekali, kluk ve dvaceti letech fakt nepotřebuje někde trajdat. Já místo toho viděl vidinu prázdného bejváku a už jsem si představoval, jak si pustím péčko na plný koule a několikrát si pohraju s mým čurákem.

Jenže máma si nedala říct, takže jsem se v sobotu ve dvě odpoledne ocitl na rodinné oslavě bratránka Davida. Sedl jsem si ke stolu, ochutnával jídlo a popíjel alkohol, který tam ten den tekl doslova proudem. Mojí pozornosti nemohla uniknout Davidova manželka Martina. Vysoká brunetka se slušnýma trojkama, pevnou prdelkou, která si říkala o to, aby jí někdo pořádně vymrdal análek. Martina si všimla, že na ní pořád tupě zírám, několikrát mě pohledem přistihla, jak si přes rifle hladím péro. Vzrušovala mě, strašně.

Později odpoledně mě zaskočila v kuchyni, kam jsem si šel pro sklenici vody. Hned na mě vypálila, jestli si ho honím a přes kalhoty mi na něj sáhla. Stačil jediný lehký dotek a ptáka jsem měl v pozoru, kdybych povolil poklopec, měla by ho v ruce. Jenže pak šla ven a bavila se s ostatními jakoby nic. O pár minut se to opakovalo, chytla mě za ruku a přiložila si ji na kundičku. Cítil jsem i přes její kahoty, jak má vlhké kalhoty a jak jí v mušličce vzrušeně tepuje. Pak mi sáhla znova na ptáka, několikrát s nim zacloumala, ale pak toho zase nechala a víc si mě nevšímala. Ale venku se všemožně kroutila, vystrkovala na mě zadeček, prostě stále jenom provokovala.

Už jsem to nemohl vydržet, péro se mi dralo z kalhot ven, tak jsem šel do koupelny si ho vyhonit. Stáhnul jsem kalhoty, v tom momentě mi padly do oka kalhotky, co tam měla přehozené přes okraj vany. Vzal jsem je do ruky, přičichl k nim a začal honit nadrženě péro, vystříkal jsem se na ty kalhotky, v tom momentě orgasmu se mi zdálo, že něco vidím u dveří, ale nikdo tam nebyl. Kalhotky postříkané horkým semenem jsem dal do prádelního koše a šel jsem na zahradu jakoby se nic nestalo.Za nějaký čas se sešlost rozhodla jít na vesnicky fotbal, ale já jsem řekl, že zůstanu v domě a budu koukat na televizi. Všichni byli jíž pryč, až na Martinu, která řekla , že přijde později za nimi.

Já koukal na televizi, když se vrátila ke mě právě s těma kalhotkama celýma od semene. Dala mi ji před tvař a řvala na mě jakej jsem prý úchyl a tak. Řekla mi, že mě u toho honění klády v koupelně viděla Jitka a řekla jí to. Já nevěděl, co mam dělat. Nikdy jsem neměl takovou bouli v krku…..Pak ale otočila. Řekla ať jí ho ukážu, co to bylo za čuráka, co ji nastříkal do prádla. Chvíli jsem váhal , ale pak mé vzrušení převládlo ostych a stáhnul jsem kalhoty po kotníky. Ona řekla, že si je mam dát celé dolu a ukázat, jak jsem si ho honil. Byl jsem celý nervózní. Martina to na mě viděla, možná proto si sundala spodní díl plavek. Vršek si nechala. Chytla mě za ruku a přiložila ke kundičce, která byla mokrá a teplá, po stehně jí stékala její šťáva a já měl chuť ji olíznout. Pak si klekla a začala mi ho honit. Pomačkala ho v ruce a když ho vzala jazykem, byl jsem bez sebe. Pak vstala, chytla mě za tvrdý nadržený péro a vedla mne do koupelny. Tam mi natřela pero lubrikantem a k mému překvapení, si natřela tím krémem také prdelku. To už jsem věděl, že ji tam ošukám. Pak se opřela o stěnu, vystrčila prdelku a řekla, že ji musím silně ošukat do zadečku, protože do své kundičky mě nepustí, že to by byla nevěra a že do zadečku se to nepočítá. Chytla mě za péro a navedla mě do řiťky a říká: „Šukej mě silně, tak to mám ráda, silně a tvrdě. Celou dobu řvala ať ji jen mrdám silně a vystříkám ji prdelku. A mě bylo potěšením to udělat.

Autor příspěvku: Nikol