Pěst v análku mladé servírky

Nudil jsem se doma a nenapadlo mě nic lepšího, než jít do hospody. Tam chodím pokaždé, když není do čeho píchnout. Oblíbenou hospůdku, spíš tedy noční bar, mám dvě ulice od baráku. Hodil jsem na sebe bundu, do kapsy strčil peněženku a s vidinou, že se zase spráskám jako pes, jsem za sebou zabouchl vchodové dveře.

Jen jsem přišel, už mě všichni zdravili pozvednutými půllitry.  To zase bude večer, napadlo mě okamžitě. Byl jsem tu často, dá se říci, že patřím mrz věrné štamgasty tohohle podniku. Seděl jsem na svém oblíbeném místě a klopil do sebe jedno pivo za druhým. A pak po pátém pivu přišla. Byla to nová servírka, takzvaná noční směna. Střídala svou kolegyni přesně v jedenáct, protože tohle byl nonstop bar a jí čekalo dvanáct úporných hodin práce. Byla mladá, tipoval jsem jí tak devatenáct-dvacet, víc ne. Byla vysoká, tmavovlasá. Měla hnědé oči, skoro černé. Plné rty a nádherný úsměv. Kozičky akorát do ruky. „Tu musím mít,“ řekl jsem si. Ale bohužel jsem chlastal dál. Neměl jsem už ani sílu valit jí klíny do hlavy. Jak jsem později zjistil, ani jsem nemusel…

Později za mnou přišla sama. Jediné, co mi tenkrát v hospodě řekla bylo: „Stav se zítra touhle dobou.“Druhý den jsem se tedy stavil. Byla tam a měla akorát konec směny. Jen jsem vešel do dveří vrazila mi polibek jako z filmu, jen při vzpomínce na toho hubana se mi kalhoty nadouvají. Poté mě vzala za ruku a odvedla k sobě domů. Nebydlela daleko, sotva půl kilometru. Jakto, že jsem si jí nikdy předtím nevšiml, když bydlíme takový kousek?! Posadil jsem si u ní v obýváku do křesla a přemýšlel, co bude asi dál. Nebudu lhát, nějakou představu jsem v hlavě měl a doufal, že se uskuteční do posledního detailu.

Asi po pěti minutách čekání se zjevila v prostorách místnosti jen v kalhotkách. Po chvíli jsem zjistil, že prsa má opravdu akorát do ruky. ,,Tak co ty malej perverze“ řekla mi. ,, Co bys se mnou chtěl dělat?“,,Já já nevím“ prohlásil jsem suše, ale po chvíli se mě zmocnili pudy staré jako samo lidstvo. Vrhl jsem se na ni, rukama jí chytil za menší, ale pevný zadeček. Líbali jsme se nekonečně dlouho, poté mi sáhla do kalhot a začala mi hladit péro, které na její doteky reagovalo okamžitě a postavilo se do plné délky. ,,Tak co to tady máme?“ řekla a stáhla mi kalhoty i s boxerkama.
Honila mi ho, zběsile a dráždivě. Už jsem cítil, jak to na mě jde.

Jenže pak přestala. Sakra! Prudký návrat z extáze byl tvrdý, ale krátký.Políbila mě na ústa a poté začala sjíždět níž a níž. Zastavila se u mého mužství, jež jí zmizelo v ústech až po kořen. Uáááááá! Cítil jsem že ho má mám až v jejím krku, po chvíli se zase objevil a zase zmizel a zase se objevil a zmizel. Její tempo bylo pořád zběsilejší až jsem to nevydržel a vystříkal jí její nádherná ústa. Pořád však pokračovala. Sála a polykala. Všechno moje sperma spolykala do poslední kapičky, ještě se jazýčkem mlsně olizovala, což mě vzrušilo a byl jsem připravený na další kolo.
,,Tak a teď jsi na řadě ty,“ prohlásila a stáhla si jediný svůj obleček až ke kolenům. Už jsem měj jasno, co se teď stane. Udělám ji to jako nikdo jiný a taky že jo. Trochu jsem si pohonil péro ať se zbrchá a znovu povstane. Mezitím jsem ji zasunul dva prsty du její lasturky a trochu ji poškádlil. Byla krásně vlhká, její teplé šťávy se mi lepily na prsty. Poté jsem jí trochu polaskal poštěváček rty a zuby. Rozkoší přímo křičela. Vlhla, přímo tekla, její kundí šťáva mi tekla po bradě a kapala přímo na čuráka. Jenom co jí zachytil, chtěl hned do ní. Musel jsem. Vstal jsem a narval ji čuráčka přímo do pičky. Byla tak těsná, až se mi chtělo slastí křičet!
Přirážel jsem a ona sténala slastí. Po chvíli jsem jí strčil prostředníček do zadní dírky a počal ji lehce projíždět. Prstil jsem jí análek, byl stejně těsný, jako její mušlička. Její vzdechy zesílily. Když jsem jí tam strčil tři prsty udělala se.
Nakonec jsem ji do análku zastrčil celou pěst. Pěkně až na doraz! Její sténání neznalo mezí. Štáva z její malé broskvičky jí stékala v potocích po stehnech až ke kolenům, kde se vsakovala do růžových kalhotek. ,,Šukej mě, šukej mě tvrdě, dej mi co si zasloužím, omrdej mě jako kurvu, jako žádnou předtím“ křičela mezi vzdechy. Poslechl jsem ji.
Vytáhl jsem sevřenou pěst z jejího zadečku a své péro z její kundy a prohodil jsem je. Mrdal jsem ji do análu a přitom ji šukal píču pěstí.
Řvala. Celým pokojem se nesly její hlasité vzdechy.  Přicházelo to na mě, já sténal: ,, už budu, už budu…“ ,,Pusť to do mě“ vykřikla a já ji poslechl. Vystříkal jsem ji prdelku jako nikdo předtím. Po posledním cuku v péru jsem ho vytáhl.
Sledoval jsem, jak jí z prdelky vytéká moje semeno a jak se pode mnou slastně vrtí. Hned poté jsme se oblékli a bylo nám oběma jasné, že tohle bude pokračovat. Na památku jsem dostal její kalhotky nasáklé vůní její krásné kundičky. Prostě slast.

Autor příspěvku: Nikol