Pomsta v podobě znásilnění

Dobrý den. Jmenuji se Martina a chtěla bych se s vámi podělit o můj zážitek, který se mi stal asi před týdnem, takže to nebylo tak dávno.

V pondělí mi zavolala moje kamarádka Sofie, jestli nechci přijít k ní na její oslavu narozenin. ,,No jasně ! Sofie má dnes narozky! Já blbá, nemám pro ni dárek!“ řekla jsem si. Úplně jsem na to zapomněla. Pověděla jsem Sofii, že příjdu a hned jsem utíkala jí něco koupit.  Po cestě jsem viděla jeden obchod, kde prodávali takové ty blbosti..myslím náramky, přáníčka, gumičky a tak dál. Určitě bych tam Sofii mohla něco koupit. Asi po 5 minutách jsem vyběhla z obchodu s vínem a s tím přáníčkem. Nebylo času na zbyt, musela jsem pohnout, protože ona bydlí snad až na opačném konci města. Cesta k ní mi trvala půl hodiny, ale já měla pocit, že to byla tak hodina. Byla jsem nervózní, a v hlavě ten divný pocit, že mě někdo sleduje. Moje první reakce byla zrychlit chůzi. Ale ten ,,někdo“ zrychlil taky. Začínala jsem se bát, protože nikdo nebyl okolo, kdyby mě napadl. Poblíž byl jen les a to je moc dobré místo pro úchyláky. Za sebou jsem slyšela, že někdo běží a než jsem stihla zaregistrovat, že je u mě, chytil mě cizí chlap za rameno. Na nic jsem nečekala a pěkně jsem ho kopla mezi nohy a on zařval bolestí. Na chvíli ho to zdrželo a já zdrhala, div že jsem si nohy nepolámala. Srdce mi bušilo jako o závod a v hlavě jsem měla prázdno. Myslela jsem jen, ať se dostanu bezpečně k Sofii. Za sebe jsem se neodvážila podívat. Konečně jsem byla u baráku, kde bydlela Sofie. Na chvíli jsem se zastavila a potřebovala jsem nadýchat kyslík. Byla jsem červená jak rajče a zpocená. Potom jsem zahlédla toho muže a utíkal jako zajíc za mnou. Já okamžitě odemkla dveře a zavřela. Stihla jsem to jen tak tak. Kdybych odemykala pár sekund později, možná by mě chytil! Přes dveře mi nadával že jsem kurva, čubka, piča a vše možné. Potom ještě dodal : Však počkej jak tě chytím, tak z tebe udělám tak poslušnou kurvu, že mě budeš prosit, abych ti ho strčil do huby! A odešel..

Na schodech jsem se rozbrečela, ale nechtěla jsem, ať to někdo slyší. Až jsem se trochu uklidnila, pokračovala jsem dál po schodech k Sofii. Ta mě přivítala přátelským obejmutím a nejspíš si všimla, že jsem brečela, protože řekla : ,,Marti, co se ti stalo?!“ Já na to ,,Ale nic. To musí být ta alergie“. ,,Aha tak pojď dál!“ dodala.

Oslava byla báječná. S holkami jsme se zasmály, dort, který Sofie upekla byl vynikající, daly jsme jí dárky, ale všimla jsem si, že už je jedenáct hodin. Holky začaly se loučit a odcházely. ,,Marti, promiň za blbou otázku, ale ty nepůjdeš domů ?“ zeptala se.  Já se totiž bála toho chlapa, až tam na mě nečeká. Ale nakonec jsem si řekla, že určitě se unavil a spí doma a tak jsem se rozloučila a odešla.

Opatrně jsem vyšla z baráku a ulevilo se mi, když tam nebyl. Tak jsem šla rychle domů a modlila se, ať ho nepotkám. Zadívala jsem se na měsíc, což byla moje osudová chyba, neboť jsem si nevšimla, že byl za mnou a před pusu mi dal tampónek s uspávadlem.

 Probudila jsem se v cizím pokoji, ruce a nohy svázané k posteli. A potom přišel on. ,,A podívejme se kdo tu je! S tebou si to vyřídím!“ usmál se a v jeho usměvu byly všechny pocity. Přišel ke mě beze slova a chtěl mi sundat oblečení. Moc to nešlo, když jste svázaní, ale trochu jsem se bránila. Jako odměnu mi dal takovou facku, že přísahám, že jsem měla kolem sebe hvězdičky. Věděla jsem, že nemám šanci, ale musím si zachovat klid, a svoji hrdost. Jakmile jsem byla nahá, začal mě líbat na tváři, na krku a já jsem se nemohla bránit. Ta bezmoc byla děsivá. Později mi začal cucat bradavky, které se narovnávaly a tvrdly. Tak po 10 minutách jsem cítila vlhkost na mokrých kalhotkách. On si toho všimnul a prohlásil : ,,Ty děvko líbí se ti to co ?!“ Já na to ,,Prosím pane puste mě. Slibuji že policii nic neřeknu!“  ,,Ticho!! Od teď jsi moje děvka rozumíš? Tady už budeš navždy holčičko! A teď mi vykuř!!“ Co mi zbývalo. Narval mi svého čůráka do huby a já se neodvážila ho kousnout. Udělal se mi do pusy a já kašlala, ale musela jsem všechno spolknout. Sundal kalhotky. Zavřela jsem oči a snažila se myslet, jak uteču. Narval do mojí kundičky prst. Moje mysl byla na 100 procent proti, ale tělo s ním spolupracovalo a já cítila slast. Po chvíli řekl ,, Ouu tak ty jsi panna ? Však já ti hned tu pičku projedu. “ a strčil mi tam svůj penis. Já vydala sten ale snažila jsem se, aby to neslyšel, a tak aby si myslel, že se mi to nelíbí. Marně, stejně to slyšel a usmál se. Teď byla v jeho úsměvu radost. Radost z mého pokoření.  Začala jsem trošku krvácet po tom, co mi tam dal toho čůráka a já křičela ,,Néééééé“ protože jsem věděla, že protrhnul moji panenskou blánu. Takhle mi to dělal snad 20 minut do kundičky. Pak do análu. A potom zase do pusy. Postříkal mě celou a byla to moje nejdelší noc. Rozvázal mě a dal mi obojek. Chtěl abych mu ho kouřila, zatímco on se díval na televizi. Potom mi nakázal abych mu nachystala jídlo. Po jídle se mám prý těšit na další akci. Tentokrát mi to prý bude dělat celou hodinu do vagíny. Dala jsem mu večeři a plakala jsem v jeho pokoji. ,,Co teď?“. Přišel do pokoje a začal si hrát s mým poštěváčkem a zároveň mě šukal. Sténala jsem ale jsem si všimla : ,,On je v prvním patře. Okno má nízko. Z toho bych klidně mohla skočit. Jelikož jsem nebyla přivázaná, kopla jsem do břicha, až mu vyjel penis z mojí vagíny, popadla jsem moje oblečení a skočila z okna. Neběžel za mnou, kvůli bolestem, které jsem způsobila. Já jen bežela nahatá a u stromu jsem se oblekla. Pak jsem jen zdrhala jako předtím. Jak jsem dorazila domů tak jsem dostala od mámy facku, že kde jsem byla. A když mi Sofie zavolá, ať k ním přijdu, už ji nikdy neřeknu ano.

Autor příspěvku: Sabča