Popelka to v Disneylandu udělala Sněhurce

Já a moje přítelkyně Lenka jsme měli za pár dní oslavit naše druhé výročí a já přemýšlel, jaký dárek bych měl zvolit, nakonec mě napadlo, že bych mohl Lenku vzít do Disneylandu protože Lenka vždy milovala princezny i když už není malá holka.

 

A slavil jsem úspěch – Lenka byla nadšená a večer mi moje snažení náležitě orálně vykompenzovala. Nejlepším zážitkem a kompenzací však pro mě bylo to, co se stalo na místě.

Když jsme s Lenkou stanuli uprostřed toho sluníčkového pohádkového šílenství, nadšení mne také neminulo. Dětská duše se ve Vás probudí tak nějak sama od sebe, ani netušíte, že tam někde ve vás stále dřímá. Absolvovali jsme všechna klišé. Koupili si čelenky s Mickeyho ušima, vyfotili se s Kačerem Donaldem, sjeli všechny známé atrakce a cpali se sladkostmi, na kterých byl naflákaný Disneyho copyright. Pak jsem z kombinace ledové tříště, třešňového koláče a milkshake začal solidně potřebovat na záchod. Lenka byla příliš nadšená, než aby se mými zažívacími problémy zabývala, tak mě na WC poslala samotného, že si zatím sjede další horskou dráhu. Ok, tohle zvládnu. Sice neumím kloudné slovo anglicky ani francouzsky, ale WC snad ještě najdu.

Po deseti minutách bádání jsem však zjistil, že můj optimismus byl příliš velký. Zamířil jsem nějakou postranní uličkou parku, která vypadala tak nějak neoficiálně a zároveň se nezdálo, že by tam byl návštěvníkům přístup odepřen. Čím dál jsem ale zabočoval, tím víc jsem měl pocit nepatřičnosti. Na konci cesty byl shluk nízkých budov, které se klidně daly považovat za toalety. Každé dveře měly svůj nápis, želbohu jsem nerozuměl ani jednomu. Taktikou pokus/omyl jsem vzal za první dveře a vešel. A hned mi podle stojanů s kostýmy bylo jasné, že jsem vedle. Byl jsem v jakési šatně, všude byly princeznovské róby, paruky, zrcadla a malovátka. A nebyl jsem tam sám, proto jsem se schoval za jeden z velkých stojanů hned u vchodu a naslouchal hovoru dvou mladých ženských hlasů. Nerozuměl jsem opět ani „bé“, ale podle tónu jsem vydedukoval, že se ty dvě hádají. A byla to pěkně ostrá hádka. Až jsem musel vykouknout mezi ramínky, abych ta dvě nahněvaná poupátka viděl naživo. Jedna z nich byla oblečená v kostýmu Sněhurky, měla na sobě typické modrožluté šaty, černou paruku a v ní pověstnou rudou mašli, druhá byla naproti tomu blond, o něco vyšší a s honosnějším kostýmem – modrými plesovkami s dlouhými rukavičkami a vlasy měla sepnuté do pečlivého drdolu. Aha, Popelka. Byla velmi bledá jedna jak druhá, jen tváře měly rudé vztekem. Pomyslel jsem si něco o slepicích a chtěl zmizet, ale v tom se stalo něco, co jsem nečekal ani v nejdivočejším snu…

Popelka skočila po Sněhurce, strhla ji na zem a ne že by ji začala bít, naopak, začala ji zuřivě líbat. Sněhurka se nejprve trochu bránila a křičela jakési jedno slovo, nakonec se však polibkům druhé princezny poddala a nechala se strhnout její vášní. Stál jsem jako přikovaný a ani nedutal. Holky to na podlaze pěkně rozjížděly a pomalu se vzájemně svlékaly z kostýmů. Ani jedna neměla pod šaty podprsenku, proto na mě brzy vykoukly dva páry pevných prs. Popelka nebyla tak obdařená jako Sněhurka, které se pod živůtkem skrývaly pevné zaoblené trojky, za to bylo na jejím drobném bílém poprsí něco rajcovního a díky drobným tmavým bradavkám měl její dekolt fakt šmrnc. Zapomněl jsem na svoji potřebu a soustředil se na tu druhou – chtíč a pořádně stojící péro. Litoval jsem, že můj mobil byl u Lenky v kabelce, tohle natočit, jsem milionář….

Popelka a Sněhurka se na sobě ve směsi barevných látek zmítaly jako smyslů zbavené už zcela nahé a paruky měly nakřivo a silný make-up rozmazaný po celém obličeji. Popelka ležela celou vahou na Sněhurce a hnětla její obdařenou hruď, přičemž se třela vlastním klitorisem o její pahorek. Začínala to být opravdu úžasná podívaná. Sněhurka díky Popelčinu umu vrněla slastí s pootevřenými ústy, oči měla zavřené. Popelka sjela rty po jejím těle k neoholené pičce a tam se přisála na její kundičku a dvěma prsty zkoumala malou lasturku, až se děvče s havraními vlasy prohýbalo v zádech. Hladila ji druhou rukou po drobném pozadí a potom ji pevně chytla za stehno a zaryla do ní své drápky. Jen útržkovitě jsem viděl, jak kmitá jazykem u jejích růžových závojíčků a znovu a znovu ji přivádí k orgasmu. Vytáhl jsem klacek z kalhot a začal si ho honit. Nemohl jsem to už vydržet. Sněhurka plná kuráže totiž vstala, položila Popelku na lopatky a dosedla na její holý klín vlastní frndou a začala se o ni odvážně a rychle třít, zatímco si obě hluboce a smyslně hleděly do očí a vzájemně si masírovaly prsa. Náramně u toho vzdychaly vysokými hlásky a jejich těla hrála sexy tanec, protáčely se v bocích a pánvemi se k sobě třely svými kvítky v dokonalém souladu. Neovládl jsem se a vystříkal se z představy, že jsem mezi nimi a obšťastňuji střídavě jejich princeznovské štěrbinky. Všiml jsem si, že jsem se udělal na nějaký zelený kostým, který mi sloužil coby úkryt, ale neměl jsem čas s tím cokoliv dělat. Holky beztak svou soukromou zábavu brzy skončí a já nechtěl mít v cizí zemi malér, tak jsem si zapnul poklopec a tiše se vytratil. Tohle mi nikdo z kamarádů neuvěří…

Záchod jsem nakonec našel, ale Lenka se právem divila, kde jsem se tak dlouho toulal, nechal jsem ji chudáka čekat u té její atrakce pěkně dlouho, svezla se dvakrát. Omluvil jsem se a zeptal, zda by jí neudělal radost nějaký princeznovský obleček. Byla trochu zaskočená, ale po návratu domů jsme objednali jeden i s parukou. A využíváme ho hojně výhradně v posteli.

Autor příspěvku: Nikol