Poprosila jsem tatínka aby mě ošukal

Přemýšlela jsem co chci jako dárek k narozeninám. Pak mě napadlo že si budu přát abych mohla jezdit celý rok kam chci.

Tudíž je výbornej dárek: dovolovat vše, kam chci jet. Stačí takto, taťka si stejně řekne svoje. Jdu po schodech nahoru. Dveře nalevo patří rodičům a ty dvoje naproti mě a bratrovi. Tátovi jsou zavřené. To je divné. Většinou je nezavírá. Obzvlášť když pracuje. Neklepu a otevřu dveře.
Táta leží na posteli, zaplá televize a on si… vykvyknu. Okamžitě se na mě podívá a vykřikne.

,,Co tady děláš?!“ Zařve na mě a natáhne si kalhoty.

,,Jdu ti říct co chci tati,“ hlesnu, ale on si stoupne.

,,A co chceš teda?!“ Vykřikne. Poskočím. V té chvíli mě něco napadne. Proč si přát něco co mě potěší jen na nějakou dobu a beztak to tak nebude? Proč né něco co bychom mohli udělat hned teď? Skousnu si ret a usměju se.

,,Chci, abys mi ji vylízal,“ zastaví se uprostřed kroku a zírá na mě. ,,Tatínku, mé přání musíš splnit,“ polknu. Ženu se do něčeho, co nemusí dopadnout dobře.

,,Fajn tak si lehni,“ udělám krok vpřed a sednu si na postel. Dveře dokořán. Položím hlavu na polštář. Táta si klekne mezi mé nohy a sundá mi tepláky. Když se podívá na moje kalhotky s jahůdkami, olízne se. Zase polknu. Stáhne mi kalhotky. ,,Máš ji krásně malinkou,“ řekne a mě se zatmí před očima. Chválí mě. Chválí moji pičku!

Už má hlavu mezi mýma nohama. Stačí kousek. Ucítím jeho jazyk na poštěváčku. Vzdychnu. Jeden tah jazykem nahoru a dolů. Prohnu se v bocích. Je to něco úžasného. Ucítím studený dotek. Prst. Pomalu mi s ním dráždí poštěváček. Vzdychnu. Jako po másle do mě zajede jeho prostředníček.

Přestane. Zvednu hlavu. ,,Jen lež,“ vidím jak si zase rozepíná pásek. Skrčím nohy.

,,Co děláš?“

,,Chtěla jsi ji vylízat? Ukážu ti něco lepšího,“ stáhne si kalhoty a před mýma očima stane jeho vztyčený klacek. Asi po sté polknu.
,,Ne tati,“ ale to už mi drží rozevřená kolena od sebe a hladí si penis.

,,Neboj, neublížím ti miláčku,“ a v tu chvíli ho ucítím na své pochvě. Táta spokojeně zamlaská. Šup a je tam! zaakřičím. Moje blána je ta tam. Táta se začne pomalu pohybovat sem a tam. Křičím. Bolí to jen chvilku, ale pak vše ustane a bolest vystřídá nádherné potěšení. Tatínek mi jednou rukou mačká kozičky a druhou má opřenou vedle mě. Začne zrychlovat. Teď už mě tvrdě šuká. Pár přírazů a projede mnou vlna orgasmu. Táta jde chvíli po mě. Ještě párkrát tvrdě přirazí, až se celá hejbnu a pak přestane. Vyndá ze mě svého čůráka a zasune si ho do kalhot.

,,Nádherně jsem si zašukal,“

Autor příspěvku: Nikol