Poprvé s Nátalkou na lyžáku

Když mi bylo 15 let, jeli jsme celá třída na lyžák. Bohužel já a Natka jsme zůstali pak sami na pokoji protože jsme měli horečku.

Natka se šla osprchovat a já jsem musel jít na záchod, tak jsem vešel v pyžamu do koupelny a ona se vyděsila. ,,Nechoď sem, jsem tu nahá!“ Já jsem jí odpověděl:
,,Neboj nebudu se koukat.“ a zakryl jsem si oči a posadil se na mísu, ale vědomí, že jsem s nahou holku v koupelně mně docela vzrušovalo. V tom Natka řekla: ,,Máš ho docela velkýho.“
Já jsem jí řekl: ,,Jo to mám.“ Natka se mně zeptala jestli se může podívat zblízka. Já jsem odpověděl, že ano, ale že si ještě utřu zadnici a spláchnu a potom se může podívat. Když ke mně nahá přistoupila, tak jsem ji chytil a dal ji pořádného francouzáka a řekl jsem ji : ,,Miluju tě.“Ona můj polibek opětovala a řekla mi, že mně taky miluje. Já jsem se jí zeptal, jestli bychom spolu nezkusili mít sex. Ona mi řekla, že bude ráda. Ona si oblékla krajkované černé kalhotky a podprsenku a já černé slipy a zatáhl jsem záclony aby byla úplná tma a na nočních stolcích po obou stranách postele jsem zapálil čajové svíčky, poté jsme si spolu vlezli na postel a začali jsme se líbat. Pomalu jsem sjel k jejímu krku a ke klíční kosti, během líbání jsem ji postupně sundal podprsenku a začal ji líbat prsíčka a ona slastně vzdychala. Potom jsem jí pomalu sundal kalhotky a začal jsem ji lízat buchtičku a když jsem zajel jazykem dovnitř začala blahem hekat a nakonec zářvala orgasmem a řekla mi : ,,To bylo úžasné.“ ,,To ještě není vše.“ řekl jsem jí a dotkl jsem se špičkou svého ptáka její buchtičky a ona slastně zavzdychala. Pomalu jsem tlačil svůj penis do její buchtičky, když jsem narazil na její panenskou blanku a řekl jsem jí: ,,Teď to bude bolet“ a tvrdě jsem přirazil a protrhl jsem její blanku. Ona se mi svými nehty zaryla v zádech a udělala mi hluboké rýhy v zádech. Do očí jí vhrkly slzy a krev z její buchtičky kapala na prostěradlo. Já jsem jí začal líbat a utěšovat a kapesníkem jsem jí utíral buchtičku od krve.
Po chvilce mi řekla, že už je to dobré a, že můžu začít. Tak jsem začal prirážet a ona slastně vzdychala. Ona dosáhla orgasmu a já jsem se do ní vystříkal, ona mi ještě řekla, že brala antikoncepci a naštěstí neotěhotní. Potom jsme usnuli k sobě přitulení. Teď už s Natkou 2 roky chodím a jsme nerozluční.

Autor příspěvku: Nikol